dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Przyjaźni / taras / niska zabudowa / ciche / nowe budownictwo 2004 R. Polecam państwu mieszkanie o powierzchni 55 m2 + 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukdoskomała lokalizajca- mieszkanie o powierzchni 35,77m2, składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

429 000 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

244 000 zł45 m² 5 422,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik centrum, 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe I zadbane mieszkanie Z balkonem. Przedstawiam Państwu mieszkanie położone na 8 piętrze w 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kłodzka

Krzyki,Wrocław

198 000 zł30 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Przytulna kawalerka w apartamentowcu z 2009 roku na wrocławskich Krzykach. Powierzchnia cał. 30m2, czynsz ok. 250zł. Na ścianach gładź, na podłogach panele. Łazienka w kaflach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, 2 - pokojowe, 51 m2 z oddzielną jasną kuchnią, na 3 piętrze bloku 4-piętrowego z 2000 r. we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki - okolice Wietrznej. Pokoje o pow. około 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

324 000 zł65 m² 4 984,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - polecam państwu 3 pokojowe mieszkanie Z balkonem, po remoncie, umeblowane. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na 2 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w niskim bloku przy ul. Sernickiej-boczna Hubskiej. Mieszkanie składa się z dwóch osobnych pokoi, garderoby/pokoju do pracy/nauki, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

339 000 zł65 m² 5 215,38 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 64,9 m kw. na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Krzyki,Wrocław

360 000 zł106 m² 3 396,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki niska zabudowa / 2001r / taras / 3 pokoje Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

429 000 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Krzyckiej / taras / ciche / 2013r. Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż w okolicy ul. Krzyckiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

289 000 zł46 m² 6 282,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Porannej / skarbowców / rozkład / balkon / Ładne, rozkładowe mieszkanie o pow. 46m2 usytuowane w nowym budynku z 2001 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. Zielińskiego / świetna lokalizacja / balkon / 3 pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wietrznej / rozkład / balkon / ciche Polecam Państwu mieszkanie w pełni rozkładowe 51m2 dzielnicy Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

325 000 zł51 m² 6 372,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na Gaju (ok. Borowskiej). Powierzchnia cał. 51,2m2, czynsz 170zł + liczniki (woda, prąd, gaz). Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze w budynku z 1999r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / niski budynek / super lokalizacja trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 54m2. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

289 000 zł49 m² 5 897,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - 3 pokoje / krzyki / dwustronne / balkon / ciepłe Polecam Państwu mieszkanie na sprzedaż - Krzyki. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 48,2m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

270 000 zł48 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik 2 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Przedstawiam Państwu ładne i zadbane 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

335 000 zł72 m² 4 652,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie położone w okolicy ul. Wandy na Krzykach Mieszkanie o powierzchni 72 m2 położone na 1 piętrze w kamienicy z 1910 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie w Siechnicach o powierzchni 37,2 m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z pokoju (17 m.kw.) połączonego z kuchnią (6 m.kw.), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

348 000 zł64 m² 5 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze nowoczesnego budynku na pięknie zaplanowanym osiedlu w Bielanach Wrocławskich. Bielany są bardziej związane z miastem Wrocław, z którym graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - tylko U nas! kawalerka / idealna do zamieszkania/ świetna inwestycja / W doskonałej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 26,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Stalowa

Krzyki,Wrocław

999 zł28 m² 35,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka 2 km od Rynku we Wrocławiu. Po remoncie, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - mateuszukzapraszam na bezpłatną prezentację! - balkon / super lokalizacja / ciche / możliwość pozostawienia wszystkich mebla / Rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowicza

Krzyki,Wrocław

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Doskonała lokalizacja! 10min do rynku! borek Polecam, 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 w ok.ul.Słowiczej Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sudecka

Krzyki,Wrocław

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania 2 pokojowe, bardzo jasne, dwustronne mieszkanie, położone w ok. ulicy Sudeckiej, pomiędzy Parkiem Skowroni a Parkiem Południowym, w zadbanym niskim budynku z cegły, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Rozkładowe, dwustronne mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku z 2003r. Powierzchnia cał. 49m2, czynsz 430zł (opłaty eksploatacyjne, zal. na ciepłą i zimną wodę oraz zaliczka C.O.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

419 000 zł74 m² 5 662,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe dwupoziomowe mieszkanie w renomowanej dzielnicy Wrocławia - Wojszyce (krzyki). Powierzchnia mieszkania wg an 59,3m2 ( po podłodze 74m2). Poziom I- przestronna łazienka z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

425 420 zł51 m² 8 341,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe, dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o pow.51m2 o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie usytuowane jest narożnie, w nowym budynku apartamenty wiśniowa. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Okazja! Przytulne, w pełni wyposażone, 3- pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 w ok.ul.Wałbrzyskiej Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

##### kontakt agata mrożek##### Polecam Państwu do najmu 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, 5 min. spacerkiem od ue w bloku na vip/xp. Super infrastruktura, bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

279 000 zł45 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 45 m kw. na 10. piętrze w 11-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

328 000 zł63 m² 5 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 63 m kw. na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

305 000 zł55 m² 5 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - klucze W biurze! rozkład / niski budynek / super lokalizacja / nowe budownictwo 2008r /winda Polecam Państwu mieszkanie w doskonałej.