dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

385 000 zł63 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

W pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow.63m2 tuż przy pl.Legionów Mieszkanie zlokalizowane jest na 1 piętrze w budynku z 1960 roku. Ze względu na swoją bardzo dobrą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 620m kw.( w dokumentach wpisane 59,9 m.kw.) na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł54 m² 6 203,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 usytuowane w okolicy ul. Świeradowskiej w budynku z 2003r Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł64 m² 5 609,38 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, 3-pokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe, o powierzchni 64m2+balkon o powierzchni 9m2. Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

289 000 zł51 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Wietrznej / rozkład / balkon / ciche Polecam Państwu mieszkanie w pełni rozkładowe 51m2 dzielnicy Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Park Avenue ul. Oficerska Nowe 2 -pokojowe mieszkanie na Krzykach. Pokój dzienny z kuchnią i jadalnią, nowe dębowe meble, wysokiej jakości wyposażanie agd. Sypialnia z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł44 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca wysoki standard! Ładne, zadbane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 (w księdze wieczystej 43,69m2 wraz z komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

245 000 zł48 m² 5 104,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Gorąco polecamy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 48m2, w okolicy ul. Zielińskiego na dziesiątym piętrze w jedenastopiętrowym bloku. Mieszkanie słoneczne - usytuowanie względem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

365 000 zł68 m² 5 367,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 4 pokojowe mieszkanie o pow. 68m2 usytuowane w okolicy ul. Piławskiej w budynku z 2003r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Ślicznej / super lokalizacja / ciche Polecam państwu mieszkanie o powierzchni 36 m2. Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Balkon / taras / ciche / krzyki/ ok. Kutrzeby zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu piękne mieszkanie położone w spokojnej dzielnicy - Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

269 000 zł54 m² 4 981,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik huby. 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

305 000 zł52 m² 5 865,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 52 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Niskich Łąkach

Krzyki,Wrocław

290 000 zł51 m² 5 686,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki ok. NA niskich łąkach/ rozkład / balkon / niska zabudowa Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ekonomiczna

Krzyki,Wrocław

1 800 zł65 m² 27,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dobry standard!/w pełni wyposażone!/super lokalizacja! W

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

328 000 zł53 m² 6 188,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Polecamy na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w 5 piętrowym budynku wielorodzinnym, na zamkniętym, strzeżonym osiedlu z 2007r. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

282 000 zł56 m² 5 035,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 56 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 41,4 m kw. na 2. piętrze w 5-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42m kw. (+ 3 m.kw. dodatkowego korytarza przynależnego do mieszkania) na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

249 000 zł41 m² 6 073,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie o pow.54m2 w okolicach ul. Orzechowej, rozkładowe! blok: 10 piętrowy z windą. W okolicy bloku zieleń. Na parterze dostepna rowerownia/wózkowania. Rok budpwy 1980.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca balkon! Zadbane, urządzone w podwyższonym standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59,38m2 atrakcyjnie zlokalizowane, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oporowska

Krzyki,Wrocław

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 44 m kw. na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bzowa

Krzyki,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 64 m kw. na 1. piętrze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane W okolicy ul. Borowskiej. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne warunki do życia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

328 000 zł63 m² 5 206,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63m2 usytuowane w okolicy ul. Ojca Bezyzma w budynku z 1994r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! ok. Sky tower / centrum / po remoncie / okazja! Polecam do sprzedaży jasne mieszkanie o powierzchni ok. 54 mkw. Lokal usytuowany na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brązowa

Krzyki,Wrocław

385 000 zł82 m² 4 695,12 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Krzyki w okolicy ul. Brązowej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze kamienicy. Składa się z: * trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

399 000 zł70 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca rozkładowe, taras, garaż! Ładne, zadbane trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 70m2 zlokalizowane w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułtuska

Krzyki,Wrocław

184 000 zł36 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49m2 usytuowane W okolicy ul.Pułtuskiej w budynku z 1930r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

240 000 zł42 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 42 m kw. na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

340 000 zł59 m² 5 762,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3-pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o pow. 59 m2 w okolicy Parku Południowego Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w kamienicy z 1935 roku. Super inwestycja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

239 000 zł40 m² 5 975 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dotyczy sprzedaży 2-pokojowego mieszkania na wrocławskich Krzykach, na kameralnym osiedlu Księże Małe. Mieszkanie jest dwustronne,rocznik:2009. Budynek otoczony zielenią, bardzo zadbany, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

399 000 zł85 m² 4 694,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 85 m kw. na 9. piętrze w 10-piętrowym bloku. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

250 000 zł46 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46m2 usytuowane w okolicy ul. Hubskiej w budynku z 56roku. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

274 000 zł54 m² 5 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik huby. 3 pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji. Przedstawiam Państwu 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

335 000 zł55 m² 6 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik krzyki - gaj. 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne Z balkonem W doskonałej lokalizacji. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Krzyki,Wrocław

356 654 zł75 m² 4 766,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Granitowa Street to kameralne osiedle mieszkaniowe realizowane na terenie jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia - Wojszyc. Miejsce zaciszne, otoczone wysoką zielenią i terenami, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

220 000 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 44 m kw. na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku. Składa się z salonu.