dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - rozkładowe! 3 pokoje! blisko dworca! Polecam do sprzedaży mieszkanie w świetnej o powierzchni 57m2. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 usytuowane w okolicy Ronda Powstańców w budynku z 1994 roku. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Tarnogórska

Krzyki,Wrocław

271 000 zł60 m² 4 516,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca Polecam Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 60 m2 na czwartym piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

534 000 zł74 m² 7 216,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! rozkład / miejsce postojowe / taras /2011r/ ciche/ wysoki standard wykończenia Polecam do sprzedaży piękne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ziębicka

Krzyki,Wrocław

339 000 zł62 m² 5 467,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta wstrzymana! -zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik tarnogaj. Ładne, 3 pokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie Z balkonem. Zapraszam Państwa do zadbanego, ładnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

589 000 zł126 m² 4 674,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukgaraż W cenie!-dwupoziomowe- spokojne osiedle Polecam Państwu duże i przestronne mieszkanie. Nieruchomość położona w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Sztabowej / ciche / balkon / po remoncie / lux Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koreańska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł56 m² 4 910,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zadzwoń - piotr strzelczyk - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - ok. Koreańskiej / ciche / nowe budownictwo 2012r / garaż Polecam Państwu mieszkanie w okolicy ul. Koreańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

320 000 zł51 m² 6 274,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy - ok. Wałbrzyska / czekoladowa / garaż / balkon / taras / nowe budownictwo obecnie mieszkanie jest wynajmowane możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

355 000 zł69 m² 5 144,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Sztabowa / gajowicka / krzyki / dwustronne / ciche Polecam do sprzedaży mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

339 000 zł69 m² 4 913,04 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji ok. Armii krajowej / piękna / rozkład Polecam do sprzedaży mieszkanie z pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż częściowo przejściowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane w okolicy ul.Pięknej w budynku z 1980r. Doskonała lokalizacja oraz cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

259 000 zł45 m² 5 755,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe - niska zabudowa - Klecina - ok. ul. Kupieckiej. Mieszkanie 44,5 m2 z balkonem 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 000 zł54 m² 5 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54m2 usytuowane w okolicy ul. Wieczystej w budynku z 1980r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecamy na sprzedaż jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35 m 2 do zagospodarowania usytuowane w okolicy ul. Hubskiej w budynku z 1930. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

309 000 zł46 m² 6 717,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o pow. 46m2 usytuowane w okolicy ul. Skarbowców na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku z 2000r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

299 000 zł52 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Interesująca oferta! Oferujemy na sprzedaż słoneczne i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, położone w okolicach ulicy Wałbrzyskiej, dzielnica Krzyki/ Klecina. Mieszkanie jest przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oficerska

Krzyki,Wrocław

206 000 zł35 m² 5 885,71 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow.35m2 usytuowane w okolicy ul. Oficerskiej w budynku z 1970r Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

275 000 zł49 m² 5 612,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń kamila adamowicz Polecam Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w okolicy ul. Pszczyńskej - boczna Opolskiej. Bliskość centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

238 000 zł51 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Doskonała lokalizacja! 10min do rynku! borek Polecam w pełni rozkładowe, 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 przy ul. Hallera Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze w budynku z 1960r(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji bardzo atrakcyjne pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

229 000 zł39 m² 5 940,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecamy na sprzedaż jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 39m 2 usytuowane w okolicy ul. Sokolej w budynku z 1970. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy pod wynajem w pełni rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45m2 usytuowane w okolicy Akademii Ekonomicznej w budynku z 1980r. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł35 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gorąco polecamy na sprzedaż przejściowe, jednostronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 usytuowane w okolicy sky tower w budynku z 1980 roku. Doskonała lokalizacja oraz cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Krzyki,Wrocław

239 000 zł55 m² 4 345,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 2 pokojowe mieszkanie na wysokim parterze o pow. 55 m 2 usytuowane w okolicy ul. Lwowskiej w budynku z 1930.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Krzyki,Wrocław

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 36m2 usytuowane W okolicy ul. Szczęśliwej w budynku z 1970r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

269 000 zł52 m² 5 173,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52m2 usytuowane w okolicy Sky Tower w budynku z 1985roku. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

239 000 zł36 m² 6 638,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Gorąco polecamy na sprzedaż przejściowe,2 pokojowe mieszkanie o pow.36m2 usytuowane w okolicy Aquaparku w budynku z 1983 roku. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skwerowa

Krzyki,Wrocław

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia sloneczne, tanie w utrzymaniu mieszkanie na Krzykach, w sasiedztwie glownego dworca pkp i pks (200m). Mieszkanie na ul. Skwerowej 9 o powierzchni 41 m, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

289 000 zł54 m² 5 351,85 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow.54m2 usytuowane w okolicy ul. Ślężnej w budynku z 1980 r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

310 000 zł68 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie o powierzchni 68 m kw. na wysokim parterze w 2-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Pracy

Krzyki,Wrocław

325 000 zł64 m² 5 078,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64m2 usytuowane w okolicy ul. Grabiszyńskiej w budynku z 1963r. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alpejska

Krzyki,Wrocław

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 usytuowane w okolicy ul. Alpejskiej w budynku z 2009r. Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zadzwoń -zapraszam na bezpłatną prezentację- mateuszukbalkon- 3 pokoje 2006r Mieszkanie o powierzchni 53,35m2 składa się z : 2 pokoi (ok. 20m2 i 12 m2) jasnej kuchni, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

365 000 zł70 m² 5 214,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie! super cena! Na sprzedaż 3 pokojowe dwustronne mieszkanie o powierzchni 70 mkw, usytuowane na strzeżonym osiedlu cztery pory roku na Wrocławskim Jagodnie. Duży przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorąco polecamy na sprzedaż mieszkanie o pow. 36 m2 usytuowane w okolicy ul. Wieczystej w nowym budynku z 2008r. Doskonała lokalizacja oraz cisza i zieleń zapewniają idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

189 000 zł32 m² 5 906,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Kawalerka o powierzchni ok. 32m2 znajduje się na drugim piętrze w 4 piętrowym budownictwie z 2000 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

320 000 zł69 m² 4 637,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -. Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji stare miasto Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Krzyki,Wrocław

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43m2 usytuowane w okolicy ul.Kruczej w budynku z lat 80 tych.Doskonała lokalizacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Krzyki,Wrocław

290 000 zł50 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 usytuowane W okolicy ul. Tomaszowskiej w budynku z 1973r. Doskonała lokalizacja oraz.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij