dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne i komfortowe 2 pokoje w okolicach Arkad i Dworca pkp. Na wynajem słoneczne, przytulne i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie - w kapitalnej lokalizacji dla studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radkowska

Krzyki,Wrocław

420 000 zł65 m² 6 461,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| *** 3 pokoje przy ul. Radkowskiej *** Mieszkanie o powierzchni 65 m2. Pierwsze piętro w bloku 5 piętrowym. Dwa osobne pokoje, trzeci z aneksem kuchennym. Zabudowa mebli na wymiar oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam rozkładowe dwupokojowe mieszkanie o krok od sky tower! Mieszkanie znajduje się na piętrze 9 w bloku z w 1979r. Lokal o powierzchni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

237 000 zł53 m² 4 471,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w kamienicy na Księżu Małym! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53 m2 na Księżu Małym w okolicy ul. Opolskiej. Położone jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przepiękne mieszkanie typu studio w bliskiej okolicy Aquaparku. Mieszkanie po generalnym remoncie na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Składa się z: * sypialni * aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

309 372 zł61 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 60,9

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

319 000 zł57 m² 5 596,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***** kontakt agata mrożek***** Polecam Państwu do sprzedaży urocze, dwupoziomowe mieszkanie w budynku z 2003r. Nowoczesne ciche, zamknięta osiedle. Powierzchnia 57 m2, użytkowa 51,50 m2 plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

291 592 zł57 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! zarezerwuj już teraz zapłać po wybudowaniu Do sprzedania słoneczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 51,6

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

216 000 zł43 m² 5 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 43m kw. w dzielnicy Krzyki, okolice Ronda Powstańców Śląskich. Lokal składa się z: 2 pokoi kuchni w aneksie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

460 600 zł82 m² 5 610,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na Ołtaszynie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowe mieszkanie Z ogródkiem - klecina Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe z tarasem i ogródkiem usytuowane na parterze w obrębie nowej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

335 000 zł64 m² 5 234,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - mieszkanie całkowicie rozkładowe, idealne jako inwestycja pod wynajem lub dla rodziny. Czynsz z funduszem remontowym i opłatami za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

455 000 zł62 m² 7 282,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem (62,48 mkw) w stanie developerskim z dużym zamykanym garażem w podziemiu i komórką. Budynek starannie wykończony w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

419 000 zł69 m² 6 072,46 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

- krzyki - luksusowy apartament O pow. 69 M2 - taras - balkon - winda -miejsce parkingowe- gotowe do wprowadzenia. Polecamy luksusowo wykończone mieszkanie/apartament o pow. 69 m2 na 6/6p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

281 000 zł57 m² 4 904,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowe mieszkanie z 4mkw balkonem na pierwszym piętrze nowego budynku na Bielanach Wrocławskich, 55mkw, salon połączony z kuchnią 30mkw, sypialnia 11mkw z 4mkw garderobą. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

184 912 zł36 m² 5 080 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oraz podatku pcc! Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem o powierzchni 36,4 mkw. na wrocławskich Krzykach - Jagodno. Lokal składa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

268 000 zł48 m² 5 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Doskonała lokalizacja! 10min do rynku! borek Dwustronnie rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 w ok.ul.Wandy Mieszkanie znajduje się na cichym terenie, zlokalizowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

327 000 zł64 m² 5 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

#####kontakt agata mrożek##### pilna sprzedaż! Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie idealne dla rodziny jak i pod wynajem ze względu na lokalizację i infrastrukturę. Budynek z drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

1 900 zł96 m² 19,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z antresolą - ul. gen. Maczka! Polecam piękne 3-pokojowe mieszkanie z antresolą na Ołtaszynie. Przestronne o powierzchni 96 mkw mieszkanie na co składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

528 500 zł93 m² 5 695,66 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 4 pokojowe, przestronne mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w nowej inwestycji we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki na Ołtaszynie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nenckiego

Krzyki,Wrocław

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Nenckiego. Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześcnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

0% prowizji* przestronne 3- pokojowe mieszkanie na gaju Opis nieruchomości: jasne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o dwustronnym układzie pomieszczeń, usytuowane na 8 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

252 000 zł42 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - mateuszukświetna lokalizacja- powierzchnia użytkowa lokalu to 41,30m2. Lokal znajduje się na trzecim piętrze w 4piętrowym budynku. Lokal składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 000 zł50 m² 6 438,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro nie pobiera prowizji od kupujacego. Prowizja 0%! Mieszkanie w pełni rozkładowe o powierzchni 49,7 m2, składa się z: salonu z aneksem kuchennym (25 m2), sypialni (11 m2), przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 200 zł60 m² 20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Krzyki - ul. Partynicka; trzypokojowe mieszkanie w nowym budynku. Budynek w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Klecińskiego. Pokój dzienny połączony z kuchnią 25 mkw, dwie sypialnie po 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

255 000 zł52 m² 4 903,85 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik super lokalizacja 2 pokojowe mieszkanie W pełnym rozkładzie, z balkonem - centrum. Zapraszam Państwa do mieszkania położonego na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

254 000 zł42 m² 6 047,62 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wiśniowa

Krzyki,Wrocław

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świetna lokalizacja! Polecam do wynajęcia przytulne i bardzo ładne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią, zlokalizowane przy ul. Wiśniowej. Mieszkanie położone na Ip. niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł76 m² 26,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Śliczne mieszkanie z ogródkiem! Polecam do wynajęcia komfortowe i przyjazne rodzinie z dziećmi mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na kameralnym i nowym osiedlu z 2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

490 000 zł75 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

!Polecam na sprzedaż bardzo ładny, reprezentacyjny apartament zlokalizowane w budynku z 2012r. na Ołtaszynie. Na 75m2 powierzchni składa się elegancki i przestronny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Krzyki,Wrocław

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację - 3 pokoje- po remoncie- cegła - ogrzewanie miejskie - Trzypokojowe mieszkanie po remoncie w 2011r o powierzchni 48m2 atrakcyjnie zlokalizowane, na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Tarnogajska

Krzyki,Wrocław

3 500 zł115 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

W pełni umeblowane I wyposażone mieszkanie dwupoziomowe na wynajem! Do wynajęcia bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie na Krzykach (okolice ul. Tarnogajskiej)! Mieszkanie znajduje się na 3p/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

400 000 zł71 m² 5 633,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Powierzchnia 71 m 2 Ilość pokoi 3 Piętro 2 Informacje dodatkowe Ilość pięter 3 Rok budowy 1992 Na sprzedaż bardzo atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 71m2 ,dwustronne w pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wapienna

Krzyki,Wrocław

389 000 zł64 m² 6 078,12 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wapienna (okolice ul. Kamiennej i Hubskiej). W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości lokalizacja: ul. Sąsiedzka (okolice ul. Przyjaźni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

185 000 zł40 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację- polecam do sprzedaży kawalerkę w doskonałej lokalizacji Krzyki. Powierzchnia użytkowa lokalu to 39,80 mkw. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

287 000 zł53 m² 5 415,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

> kontakt agata mrożek> polecam do sprzedaży urocze mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym w nowoczesnym budynku z 2004r na Krzykach w okolicy ulicy Borowskiej iiip/iiip.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

229 900 zł40 m² 5 747,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna lokalizacja! możliwość zrobienia rozkładu! lokalizacja: ul. Zielińskiego (przy ul. Swobodnej, krzyki). Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

319 000 zł57 m² 5 596,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2003

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Staszica

Krzyki,Wrocław

249 000 zł64 m² 3 890,62 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: mieszkanie o powierzchni 64,3 m kw. na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

399 000 zł65 m² 6 138,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Balkon / super lokalizacja / rozkładowe / ciche / krzyki gaj zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu ładne mieszkanie w doskonałej lokalizacji Krzyki. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij