dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chudoby

Krzyki,Wrocław

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Dwustronne mieszkanie które stwarza wiele możliwości dla przyszłego właściciela. Nieruchomość składa się z 3 pokoi w tym jednego przejściowego, kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świeradowska

Krzyki,Wrocław

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaoferować państwu kawalerkę w idealnym stanie 30m2 Mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku Dodatkowym atutem jest przynależna duża piwnica (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 084,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Trzy pokoje /75,80m2/, duży balkon. Osiedle zamknięte z całodobową ochroną. Okolca bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klimasa

Krzyki,Wrocław

3 700 zł130 m² 28,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Klimasa (boczna Armi Krajowej). Atrakcyjna lokalizacja, blisko do centrum, na uczelnie (ue, am). Bardzo dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

289 000 zł53 m² 5 422,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

| przestronne 2- pokojowe mieszkanie położone na wrocławskich Krzykach. W niedalekiej okolicy dworzec pks i pks. Powierzachnia 53 m.kw. Usytuowane jest na 3 pietrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

269 000 zł51 m² 5 274,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

| ***nowe budownictwo***osiedle zamknięte***dobra lokalizacja*** Dwupokojowe mieszkanie na osiedlu "cztery Pory Roku" na Jagodnie. Lokal znajduje się na wysokim parterze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

300 000 zł62 m² 4 838,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

! atrakcyjne mieszkanie! Na sprzedaż mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6 2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 300 zł45 m² 51,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowy apartament W ogrodach hallera Nieruchomość: do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 45 mkw usytuowany na parterze nowoczesnego apartamentowca .Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

272 000 zł44 m² 6 112,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

| nowoczesne i komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem w cichej i spokojnej okolicy Wrocławia. Możliwość zamieszkania bez ponoszenia nakładów finansowych. Nowe budownictwo na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

136 000 zł40 m² 3 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe blisko Parku Klecińskiego W sprzedaży słoneczne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 31 mkw (w kw 24 mkw) w pobliżu ulic Wałbrzyskiej i Czekoladowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Polecam klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie z wykuszem o pow. 57m2 w ok.ul. Hubskiej na Krzykach Dobra cena oraz doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mennicza

Krzyki,Wrocław

368 000 zł46 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Super oferta! Piękny apartament 2-pokojowy w sercu Wrocławia o powierzchni 46m2 w okolicy ul. Menniczej za 368 000 zł! Na sprzedaż piękny, duży 2-pokojowy apartament o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 200 zł20 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

do zaoferowania pod wynajem mamy ładne, ciche i słoneczne mieszkanie - kawalerka na ul. Wiśniowej, świetnie skomunikowane, umeblowane w wysokim standardzie blisko centrum i Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

247 000 zł34 m² 7 264,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Luksusowa kawalerka na wojszycach okolice akademii medycznej Biuro Nieruchomości Kontrakt poleca nowoczesną przestronną kawalerkę (studio) o powierzchni 34 mkw, usytuowaną na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Krzyki,Wrocław

850 zł20 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładna kawalerka w pełni umeblowana, dla 1-2 osób. Pokój o pow. 20 m2 z aneksem kuchennym + łazienka. Jedna ściana zabudowana j szafą, dzięki czemu jest dużo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paczkowska

Krzyki,Wrocław

303 000 zł50 m² 6 062,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

| ***wyjątkowe mieszkanie na Krzykach z ogrzewaniem kominkowym*** Bardzo dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa z resztą miasta. 15 minut spacerem do dworca pkp i tylko 8 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Radosna

Krzyki,Wrocław

319 000 zł50 m² 6 316,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży mieszkanie na nowym, cichym i spokojnym osiedlu. Blisko skrzyżowania ul. Radosnej z Brzozową. Do mieszkania przynależy: - ogrodzony taras (32mkw) z ogródkiem (28mkw), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ciepła

Krzyki,Wrocław

1 350 zł55 m² 24,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie 2-pokojowe w pełni rozkładowe o powierzchni 55mkw. Lokal położony w nowym budynku i składa się z przestronnego salonu, z którego jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

180 000 zł38 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena tylko 180 000 pln do dużej negocjacji. Mieszkanie na 3 piętrze w odnowionej kamienicy w centrum Wrocławia niedaleko ul. Kościuszki. Mieszkanie jest do całkowitego remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem, ulica Konna. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

750 zł16 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Pokój na wynajem! Bez prowizji! bn Kontrakt oferuje na wynajem pokój o powierzchni 16m2 w wyremontowanym nowym mieszkaniu w wysokim standardzie przy ulicy Dworcowej we Wrocławiu. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

1 799 zł58 m² 31,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Wieczysta (krzyki). Cicha, spokojna, zielona okolica. W pobliżu sklepy, punkty handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zgody

Krzyki,Wrocław

390 000 zł79 m² 4 936,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 79 mkw zlokalizowane na Krzykach w okolicy Placu Zgody. Mieści się w przedwojennej kamienicy na 1p/4. Czysta i zadbana klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł32 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1997

| mieszkanie położone przy ulicy Komandorskiej w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu panuje w nim idealna cisza. Lokal składa się z przestronnego pokoju połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

329 000 zł77 m² 4 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Klecinie, na kameralnym osiedlu, usytuowane na ostatniej kondygnacji w niskim bloku. W pobliżu dużo terenów zielonych i rekreacyjnych: park Kleciński, grabiszyński,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

350 000 zł62 m² 5 627,01 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Szukasz dużego mieszkania dla rodziny gdzie każdy znajdzie dla siebie miejsce? Dużo pracujesz i chcesz mieszkać w spokojnej dzielnicy? Wysoki standard, 3-pokojowe mieszkanie, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

340 000 zł54 m² 6 296,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Lux/ 3 pokoje rozkładowe W sprzedaży przestronne mieszkanko w dzielnicy Krzyki / Huby, okolice ul Glinianej i Joanitów. Lokal składa się z 3 pokoi w pełnym rozkładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

390 000 zł61 m² 6 443,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na Krzykach - w rejonie Partynic na nowym osiedlu przy ul. Zwycięskiej. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 60,5 m2 ; Dwie sypialnie o pow. 12 m2, pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

235 000 zł35 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie o pow. 35m2 w ok.ul. Pięknej. Dobra cena oraz doskonała lokalizacja zapewnią dobre warunki do życia,a łatwy dostep do każdej dzielnicy miasta stanowi świetną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Studzienna

Krzyki,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 3-pokojowe, jasne, rozkładowe. Osobno łazienka i wc. Okna plastikowe, wymieniona w 2009r. Drzwi wejściowe wymienione w 2009r. Podłogi w pokojach - panele, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 200 zł74 m² 29,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Przyjaźni, miejsce bardzo dobrze skomunikowane, również komunikacją miejską. W pobliżu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Motylkowa

Krzyki,Wrocław

1 200 zł43 m² 27,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - atrakcyjna cena! lokalizacja: ul. Motylkowa (boczna ul. Parafialnej, krzyki). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Klasztorna

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: ul. Klasztorna (krzyki/wojszyce). Atrakcyjna lokalizacja na kameralnym osiedlu, w sąsiedztwie niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na nowo otwartym osiedlu oaza (2014r.), przy ul. Pięknej Osiedle zamknięte, chronione. Powierzchnia lokalu 50,6 mkw, i piętro, winda w budynku, miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orzechowa

Krzyki,Wrocław

360 000 zł65 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65 m2 w dzielnicy Krzyki (gaj), okolice ul. Orzechowej. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego budynku z 1986 r. Lokal słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł75 m² 7 131,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 75m2 / na Ołtaszynie w stanie developerskim. Osiedle bardzo ciche i zielone z całodobową ochroną. Dobra komunikacja z resztą miasta i z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siostrzana

Krzyki,Wrocław

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| 3 pokoje w nowym budownictwie z 2008 roku na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Duży przestronny salon połączony z kuchnią oraz 2 sypialnie. Mieszkanie wykończone na bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

280 000 zł48 m² 5 821,21 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

S p R Z E D A M lub Z A M I E N I Ę mieszkanie 3pokoje na mniejsze S P R Z E D A M - Z A M I E N I Ę mieszkanie na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pierwiosnkowa

Krzyki,Wrocław

1 000 zł43 m² 23,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dla 2 osób komfortowe mieszkanie jednopokojowe w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Powierzchnia 43 m2. Składa się z dużego, przestronnego pokoju, odrębnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

240 000 zł55 m² 4 363,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Do sprzedaży mieszkanie w niskim bloku z 1966r., budynek ocieplony, na Krzykach, w rejonie ulicy Zaporoskiej i Kruczej. Mieszkanie o pow. 55, 5m, 4 piętro, dwustronne, składa się.