dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

487 500 zł75 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrody grabiszyńskie - twój własny styl Apartament w Ogrodach Grabiszyńskich to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i naturę lecz nie wyobrażają sobie życia poza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł31 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne, przytulne mieszkanie w centrum miasta w zadbanej kamienicy. Mieszkanie gustownie wykończone, po remoncie kapitalnym (wymienione wszystkie instalacje, ładny parkiet, nowa łazienka). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Unruga

Krzyki,Wrocław

570 420 zł90 m² 6 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Unruga to kameralne, nowoczesne osiedle, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej z centrum miasta dzielnicy Ołtaszyn. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone, skwery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

298 000 zł66 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 66 m2 w Centrum Wrocławia (kościuszki), blisko dworca pkp. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne z loggią, usytuowane na 8 piętrze 10 piętrowego budynku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małachowskiego

Krzyki,Wrocław

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie w centrum miasta! Mieszkanie zlokalizowane jest w okolicy dworca pkp i znajduje się na 4piętrze w wyremontowanej kamienicy z windą. Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

120 000 zł30 m² 3 996 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający okazja tylko 4 000zł/mkw! lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

893 880 zł115 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

309 000 zł78 m² 3 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - mieszkanie 78mkw Z pomieszczeniami biurowymi O pow. 50mkw! lokalizacja: ul. Glebowa (boczna ul. Borowskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o powierzchni 38 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice Placu Powstańców Śląskich. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł62 m² 4 919,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Chcesz mieć słoneczne i rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji i cenie? Ta oferta Cię zainteresuje. Polecam słoneczne i ciepłe, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

494 340 zł75 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

484 900 zł75 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

97 000 zł24 m² 3 983,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

219 240 zł42 m² 5 220 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO co przepłacać! bez prowizji, podatku pcc od rzetelnego dewelopera 42 M2 plus balkon 4,30 M2 za 219 240zł Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 2 pokoje (salon z aneksem jadalnym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, słoneczne trzypokojowe mieszkanie na Krzykach w okolicy ul. Wróblej. Mieszkanie zlokalizowana jest na drugim piętrze w pięciopiętrowego bloku z cegły. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Krzyki,Wrocław

80 000 zł30 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Klucze W biurze! do kapitalnego remontu Z potencjałem aranżacyjnym Kawalerka o pow. 30m2 położona w okolicy ul. Opolskiej - dzielnica Krzyki /księże/. Opis: mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

561 438 zł90 m² 6 250,01 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowe, komfortowe doskonale zlokalizowane mieszkania w centrum Wrocławia. Oferujemy Państwu 4 pokojowe mieszkanie w centralnej części miasta.Na I poziomie znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

436 800 zł67 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Krzyki,Wrocław

200 000 zł31 m² 6 451,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i ciche mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o pow. 31 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 450 000 zł138 m² 10 507,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament w kameralnym budynku Wrocław, krzyki - Borek. Przestronny, doskonale wykończony apartament, usytuowany w prestiżowym budynku w cichej i zielonej części dzielnicy Krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

428 350 zł66 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

349 720 zł62 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pod Przyjaznym Adresem to niezwykłe osiedle liczące 140 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach mieszkań i powierzchni od 48,21mkw do 108,66mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł69 m² 24,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m. położone na I piętrze w III piętrowym budynku z 2005r. przy ul. Partynickiej. Rozkładowe, w pełni umeblowane i wyposażone. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

374 500 zł68 m² 5 507,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

PO co przepłacać! bez prowizji, podatku pcc na sprzedaż gotowe mieszkanie rozkładowe W podwyższonym standardzie deweloperskim O powierzchni 68 M2 Mieszkanie składa się z: 3 pokoi (11,54;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

537 000 zł76 m² 7 069,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie / 76m2 / , w stanie developerskim , na Ołtaszynie, boczna Parafialnej. Większość okien wychodzi na stronę zachodnią. Duży balkon. Osiedle bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

419 000 zł93 m² 4 505,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

| ********mieszkanie po generalnym remoncie*********pełen rozkład************ Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Gllinianej o powierzchni 93 mkw, położone na 1 piętrze w kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdrowa

Krzyki,Wrocław

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na terenie nowego osiedla, z doskonałym dojazdem do centrum miasta. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni, łazienki, sypialni, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

468 500 zł60 m² 7 851,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w stanie developerskim, na Ołtaszynie. Większoąć okien wychodzi na stronę zachodnią. Osiedle zamknięte, z całodobową ochroną. Okolica bardzo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

293 316 zł61 m² 4 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 60,59m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 37m2 na Krzykach! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze 4-piętrowego bloku. Budynek został ocieplony, klatka zdbana. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 100 zł31 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! prowizję biura pokrywa właściciel! Nieruchomość o powierzchni 31m2 znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego nowego budynku przy ul. Zwycięskiej. Mieszkanie jest nowe w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł52 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne,dwupokojowe mieszkanie z garażem (lub bez,wybiera klient, wybór wpływa na cenę mieszkania). Czyściutkie,odmalowane, ładnie wyposażone mieszkanie rozkładowe! W budynku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Krzyki,Wrocław

900 zł25 m² 36 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Obecnie biuro posiada promocję i nie pobiera prowizji od wynajmującego. Ładna, umeblowana kawalerka o powierzchni 25m2 składająca się z pokoju, półotwartej kuchni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

200 000 zł45 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania pod inwestycję w atrakcyjnej cenie? Chcesz szybko zdobyć najemców ze względu na dobrą lokalizację? Doskonała inwestycja, bliskość uczelni, do zamieszkania od zaraz Położenie.