dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

467 999 zł96 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 95,51 m2. Dwupoziomowe (antresola). Bardzo dobry dojazd do centrum (tramwaj 17, autobusy D 133, 126) jak i do autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

369 000 zł58 m² 6 362,07 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

| mieszkanie zlokalizowane w prestożowej lokalizacji Krzyki przy ul. Skarbowców. Lokal jest dwupoziomowy. Na 1 poziomie jest przestronny salon z osobną kuchnią. Dodatkowo na dolnym poziomie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kukuczki

Krzyki,Wrocław

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie z 2007 roku o powierzchni 47 m2 w dzielnicy Krzyki , spokojnej okolicy z dala od codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Świerkowa

Krzyki,Wrocław

589 000 zł70 m² 8 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

0% prowizji! prowizję kupującego pokrywa sprzedający. Do sprzedania apartament na Bielanach Wrocławskich o powierzchni 70m2! W mieszkaniu znajdują się: - kuchnia wyposażona wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przytulne mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości: nowo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe mieszczące się w bloku. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

212 000 zł34 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

| - świetna inwestycja - cena do negocjacji - Dwupokojowe mieszkanie przy ul. Borowskiej. Składa się z dwóch pokoi (9,2 i 12,3 m2), oddzielnej, jasnej kuchni (6 m2), łazienki (4 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

132 000 zł18 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o pow. 18 m kw. w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4/7p. w bloku. Blok z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 61,67m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,68m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z ogródkiem o pow. 48,46m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

107 000 zł32 m² 3 310,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 3500zł./m2! Mieszkanie na poddaszu o pow. użytkowej 30,76m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwaśna

Krzyki,Wrocław

419 000 zł76 m² 5 513,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| mieszkanie położone w zadbanej kamienicy w bardzo spokojnej dzielnicy Grabiszynek. Lokal składa się z przestronnego salonu połączonego z nowoczesnym aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 47,29m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lniana

Krzyki,Wrocław

329 000 zł78 m² 4 217,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

| *****rozkład*****inwestycja pod wynajem*****po remoncie*****cena do negocjacji***** Polecam przestronne, 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Wymienione zostały okna (drewniane, antywłamaniowe),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie w apartamentowcu z 2006 roku , znajdującym się na Krzykach , o powierzchni 54 m2 , spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Krzyki,Wrocław

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Wańkowicza. Niezwykle spokojna, cicha, zielona okolica. Bardzo dobra komunikacja, w pobliżu obwodnica śródmiejska i aow. W pobliży znajduje liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Krzyki,Wrocław

259 000 zł53 m² 4 923,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

| - super cena! - - cena do negocjacji! - W pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym przy ul. Grochowej. Mieszkanie składa się z 2 pokoi (ok. 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

2 050 zł80 m² 25,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prowizja biura do negocjacji! Do wynajęcia nowe, dwupoziomowe mieszkanie 80m2 na Krzykach w inwestycji Złota Podkowa. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 450 zł46 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja I cena! lokalizacja: skrzyżowanie ulicy Powstańców Śląskich i ulicy Hallera. Bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, uniwersytetu Ekonomicznego, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

262 000 zł48 m² 5 446,99 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

| - super lokalizacja! - Przytulne, umeblowane mieszkanie w bloku przy ul. Drukarskiej. Lokal po remoncie. Wymieniono okna, instalację elektryczną oraz piony wodno - kanalizacyjne, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

419 000 zł88 m² 4 761,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Poranna (boczna ul. Skarbowców, krzyki). Spokojne, ciche i zielone miejsce. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, przedszkola, przychodnie itp. Dobra komunikacja zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynagrodzenie biura do negocjacji! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie ul. Poranna!partynice! Nieruchomość o powierzchni 55 m2. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Krzyki,Wrocław

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Krzykach, usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku z cegły. W pobliżu dużo zieleni, działki, park Oporowski. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 52,91m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 66,12m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

125 000 zł33 m² 3 837,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 4000zł./m2! Mieszkanie o pow. użytkowej 31,43m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

298 000 zł70 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Nowa cena! nowa cena! okazja na borku! Rewelacyjne dwupoziomowe mieszkanie, w którym żyje się wyjątkowo. Komfortowy rozkład o pow. 70m2 po podłodze (możliwa adaptacja strychu +20m2), miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelkowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł70 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie!niedaleko ulicy Karmelkowej! Mieszkanie o łącznym metrażu 70 m2, natomiast użytkowej powierzchni 57m2. Składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

270 000 zł49 m² 5 536,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie o pow. 48,77m2 w nowym budynku na Krzykach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł63 m² 25,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia duże I przestronne mieszkanie na partynicach! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe: 2 sypialnie (jedna z wyjściem na balkon), salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 225 zł48 m² 5 094 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie o pow. 48,14m2 w nowoczesnym, czterokondygnacyjnym budynku na Osiedlu Klecina. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 757 zł53 m² 4 760 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 100 zł62 m² 4 850,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł83 m² 22,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% prowizji* przestronne mieszkanie 3 pokojowe na klecinie Opis nieruchomości: atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w kameralnym kilkuletnim budynku na cichym , zielonym osiedlu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 360 zł49 m² 27,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia ładne mieszkanie na krzykach/zwycięska Mieszkanie o łącznym metrażu 48m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 700 zł72 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji * piękne mieszkanie na krzykach - okolice sky tower Opis nieruchomości : Elegancko urządzone rozkładowe mieszkanie z loggią. Lokal składa się z 2 pokoi: salonu, kucheni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 350 zł144 m² 16,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysoki standard! miejsce postojowe I piwnica W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

245 142 zł48 m² 5 058,65 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

248 414 zł47 m² 5 252,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

263 862 zł53 m² 4 987 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

316 715 zł66 m² 4 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013