dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

133 000 zł38 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkaniowy o pow. 38 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na poddaszu kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

268 000 zł51 m² 5 272,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

| przestronne 3-pokojowe mieszkanie na wrocławskich Krzykach o pow.50.83m2. Spory bardzo jasny salon , znajdującysie od strony wschodzniej.Dwie sypialnie, w kształcie prostokąta, dzięku czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 971 zł77 m² 4 144,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wrocław-Jagodno-mieszkania w zabudowie bliźniaczej.Inwestycja "Nowe Jagodno" to propozycja dla osób poszukujących mieszkań w cichej, spokojnej okolicy , a równocześnie zapewniającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

273 744 zł38 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

mieszkanie na ładnie połozonym osiedlu na przeciwko Partynic, słoneczne, rozkladowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Saperów

Krzyki,Wrocław

837 968 zł101 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezydencja Borek to ekskluzywne apartamenty w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Otoczenie stylowych, zabytkowych kamienic nadaje wyjątkowego, kameralnego klimatu. Zastosowanie wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

394 118 zł96 m² 4 098,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

416 327 zł153 m² 2 729,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 971 zł76 m² 4 198,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

215 000 zł32 m² 6 769,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam zakup kawalerki o powierzchni 31,76 m2, położonej w apartamentowcu z 1998 roku znajdującym się przy ul. Komandorskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze (pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

320 971 zł76 m² 4 198,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hercena

Krzyki,Wrocław

228 000 zł57 m² 3 979,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Hercena. Bardzo dobra lokalizacja, pieszo 5min. do Rynku i Dworca pkp. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe oraz tereny zielone. Miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 593 zł129 m² 2 787,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 593 zł129 m² 2 787,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Lokalizacja: ul. Ułańska (boczna ul. Kutrzeby, krzyki-Ołtaszyn). Bardzo ciche, spokojne i zielone miejsce. W sąsiedztwie niska zabudowa jednorodzinna. Niedaleko sklepy, punkty usługowe itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wróbla

Krzyki,Wrocław

268 000 zł50 m² 5 306,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam do sprzedaży ładne 3 - pokojowe mieszkaniena wrocławskimborku. , na sprzedaż ładne, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni50,5 m2 we Wrocławiu, dzielnica Krzyki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

123 000 zł31 m² 3 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia lokal mieszkaniowy o pow. 31 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

120 000 zł34 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkaniowy o pow. 34 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na poddaszu kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Piękne, nowocześnie wykończone mieszkanie przy udziale projektanta wnętrz w miejscowości Wysoka - Partynice Wrocław. Lokal na trzecim piętrze budynku z 2011 roku o powierzchni 61 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

510 702 zł109 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Pod Przyjaznym Adresem to niezwykłe osiedle liczące 140 mieszkań o zróżnicowanych układach mieszkań i powierzchni od 48,21mkw do 108,66mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz obszerne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament na parterze, Krzyki

Krzyki,Wrocław

900 zł26 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji* komfortowa kawalerka W zielonej okolicy partynice / wysoka Opis nieruchomości: komfortowe mieszkanie jednopokojowe usytuowane na parterze budynku z 2008 roku. Na klatce schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

165 000 zł29 m² 5 644,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka W dobrej lokalizacji! Polecam mieszkanie położone przy ul. Piławskiej na osiedlu Gaj w budynku z 2004 roku. Mieszkanko położone na wysokim parterze w bardzo ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 593 zł129 m² 2 787,08 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł79 m² 17,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji* luksusowe mieszkanie na krzykach Opis nieruchomości: eleganckie oraz komfortowe mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w nowym budynku na cichym, chronionym osiedlu niedaleko Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

389 400 zł71 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pod Przyjaznym Adresem to niezwykłe osiedle liczące 140 mieszkań o zróżnicowanych rozkładach mieszkań i powierzchni od 48,21mkw do 108,66mkw. Do mieszkań przynależą balkony oraz tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

143 000 zł36 m² 3 972,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do kupienia lokal mieszkaniowy o pow. 36 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na pietrze kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

416 327 zł152 m² 2 738,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

416 327 zł153 m² 2 729,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saperów

Krzyki,Wrocław

560 508 zł72 m² 7 800 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

97 000 zł24 m² 4 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do kupienia lokal mieszkaniowy o pow. 24 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na piętrze kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wrocław-krzyki ul.Wieczysta, do wynajęcia mieszkanie składające się z 3 osobnych pokoi, przedpokoju, kuchni toalety i łazienki.Bardzo dobra lokalizacja dla studentów-10 min pieszo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

453 844 zł71 m² 6 365,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Osiedle Mieszczańskie zlokalizowane jest niedaleko centrum przy ulicy Hubskiej w dzielnicy Krzyki.Cieszy się ona stale rosnącą renomą wśród mieszkańców miasta. Okoliczne tereny obfitują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

334 834 zł57 m² 5 911,62 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Krzyki - huby Osiedle Mieszczańskie II ul. Hubska - kontynuacja niezwykle udanego projektu, zrealizowanego przez Atal we Wrocławiu. Stan deweloperski, termin realizacji inwestycji 2 kwartał 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szybka

Krzyki,Wrocław

1 300 zł39 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura do negocjacji! Do wynajęcia 2-pokojowe (39m2 ) mieszkanie, znajdujące się na 7 piętrze w nowym budynku na ul. Szybkiej. Mieszkanie jest umeblowane ( w tej chwili sypialnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 593 zł129 m² 2 787,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

425 000 zł71 m² 5 985,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu, znajdującym się na osiedlu chronionym, o powierzchni 71 m2 w dzielnicy Krzyki, spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

394 118 zł96 m² 4 098,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

320 166 zł69 m² 4 639,41 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Krzyki - huby Osiedle Mieszczańskie II - ul. Hubska - kontynuacja niezwykle udanego projektu, zrealizowanego przez Atal we Wrocławiu. Stan deweloperski , termin realizacji inwestycji 2 kwartał 2012 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

360 593 zł129 m² 2 787,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

464 100 zł91 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim w budynku oddanym już do użytku. Ekspozycja południow-wschodnia. W cenie 6m2 balkonu. Dodatkowo można dokupić miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

334 717 zł57 m² 5 909,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij