dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

233 000 zł47 m² 4 957,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Gajowej. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w bloku z 1973 roku. Budynek został ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

309 000 zł60 m² 5 150 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Przyjaźni. Mieszkanie składa się z: * 3 pokoi (18,40 m2 + 11,60 m2 + 11,30 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

259 000 zł48 m² 5 395,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Do sprzedania bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o pow.48m2 w okolicach ul. Hubskiej. Mieszkanie znajduje się na piętrze 4 w budynku z 1965r i nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super lokalizacja - borek, ul. Racławicka! wszędzie blisko!. Mieszkanie z balkonem, 2.pokojowe, w pełnym rozkładzie. Kuchnia umeblowana, na wyposażeniu jest lodówka i pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 800 zł78 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

| 3-pokojowe, rozkładowe, umeblowane mieszkanie w budynku z roku 2006 na Partynicach. Mieszkanie położone na 1 piętrze w 3-piętrowym budynku. Podwyższony standard wykończenia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

311 257 zł58 m² 5 413,17 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Osiedle Mieszczańskie zlokalizowane jest niedaleko centrum przy ulicy Hubskiej w dzielnicy Krzyki.Cieszy się ona stale rosnącą renomą wśród mieszkańców miasta. Okoliczne tereny obfitują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kościuszki

Krzyki,Wrocław

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe po remoncie o pow. 43 m2 okolice ul. Tadeusza Kościuszki Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

495 000 zł117 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Oraz podatku pcc! - prowizję biura pokrywa sprzedający nowe mieszkanie developerskie Z tarasem, garażem I piwnicą! lokalizacja: wysoka, miejscowość tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

95 000 zł24 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkaniowy o pow. 29 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na parterze kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

341 992 zł54 m² 6 389,98 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

445 390 zł65 m² 6 862,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Grabiszynek - ul. Blacharska; nowa inwestycja, stan deweloperski. Lokalizacja w prestiżowej części Wrocławia. Na inwestycję składa się 36 ustawnych mieszkań w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

598 741 zł96 m² 6 250,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

428 353 zł60 m² 7 173,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

920 000 zł103 m² 8 932,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

0% prowizji* klimatyczny apartament dla konesera - borek Nieruchomość: piękny, przestronny apartament z niezwykłym klimatem usytuowany w zabytkowej kamienicy (po gruntownym remoncie w 2005.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

115 000 zł30 m² 3 815,53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie na Krzykach w bardzo atrakcyjnej cenie - tylko 4000zł./m2! Mieszkanie o pow. użytkowej 28,86m2 w kamienicy na Klecinie, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 800 zł115 m² 24,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

0% prowizji atrakcyjne 4-pokojowe mieszkanie na gaju Opis nieruchomości : Gustowne, dwupoziomowe mieszkanie na kameralnym osiedlu Gaj w nowym budownictwie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe W nowym budynku na krzykach na monitorowanym, ogrodzonym osiedlu w otoczeniu zieleni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

310 900 zł48 m² 6 510,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

376 625 zł58 m² 6 452,37 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

1 050 zł25 m² 42 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka w bardzo dobrym stanie o powierzchni 25 mkw zlokalizowana na Krzykach w okolicy al. Powstańców Śląskich / ul. Orlej. Lokal mieści się na 5p/10 w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

365 000 zł68 m² 5 367,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w bardzo atrakcyjnej, zielonej i spokojnej dzielnicy krzyki/ołtaszyn w otoczeniu ogrodów, terenów wyścigów konnych na Partynicach, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe na Krzykach 45m2 ul. Ślężna w okolicy Parku Południowego. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w wieżowcu 10-piętrowym. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jutrzenki

Krzyki,Wrocław

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

430 327 zł70 m² 6 178,42 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zgodna

Krzyki,Wrocław

225 000 zł43 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Zgodna. Blisko centrum, bardzo dobra komunikacja (autobusy, tramwaje). W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów usługowych. Niedaleko tereny zielone. Opis: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miernicza

Krzyki,Wrocław

260 000 zł75 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

| przestronne, 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy blisko centrum miasta, w dzielnicy Rakowiec. Powierzchnia mieszkania wynosi 75 mkw, dodatkową powierzchnię stanowi wyremontowany balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

438 428 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

380 022 zł53 m² 7 200,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliczna

Krzyki,Wrocław

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prowizja biura do negocjacji! Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie 2pokojowe (51m2) w nowym budownictwie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

406 939 zł70 m² 5 827,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Inżynierska

Krzyki,Wrocław

1 700 zł41 m² 41,46 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie o pow.41m2 przy ul. Inżynierskiej. Doskonała komunikacja Z całym miastem okna od strony podwórza - cisza spokój Pokój dzienny jasny, umeblowany z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjna lokalizacja! mieszkanie dla wymagających! lokalizacja: okolice ronda Powstańców Ślaskich. Bardzo atrakcyjna lokalizacja blisko centrum, terenów zielonych (m.in. Park Skowroni, nieco dalej Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Krzyki,Wrocław

325 000 zł82 m² 3 963,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe o pow. 82 m2 w dzielnicy Krzyki-centrum okolice ul. Kniaziewicza. Mieszkanie rozkładowe po remoncie, mieści się na III p w kamienicy IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Borowska

Krzyki,Wrocław

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie bloku o powierzchni 43 m2 na Krzykach w spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 500 zł89 m² 28,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

0% Prowizji piękne przestronne mieszkanie W kamienicy Opis nieruchomości: mieszkanie o powierzchni 89 mkw położone w stylowej kamienicy na Przedmieściu Oławskim na 4 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł47 m² 34,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji luksusowa kawalerka na krzykach Opis nieruchomości: luksusowa kawalerka mieszcząca się w nowym budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

333 608 zł54 m² 6 181,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| mieszkanie 3 pokojowe w centrum Gaju. Całkowicie urządzone, do lekkiego odświeżenia. Pełny rozkład, dwustronne z orientacją Północ-Południe. Łazienka osobna z Wc. :kontakt do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

343 220 zł54 m² 6 387,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Blacharska

Krzyki,Wrocław

367 244 zł51 m² 7 266,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***super mieszkanie - komfortowe Z garażem I windą*** Polecam na wynajem komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42 m2 na 3 piętrze 4 piętrowego nowego budynku przy ul. Krzyckiej (krzyki).