dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Krzyki,Wrocław

2 100 zł81 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Spokojna, cicha, zielona okolica. W pobliżu liczne sklepy, punkty usługowe, szkoły, przychodnie tereny spacerowe i rekreacyjne. Miejsce dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

:dodatkowy opis Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 47m 2 w ok. ul. Lubuskiej i ul. Stysia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z 1976r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 513 591 zł140 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Inwestycja składa się z szesnastu ekskluzywnych apartamentów w prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek doskonale prezentuje się w sąsiedztwie stylowych zabytkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

382 725 zł61 m² 6 251,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,22m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

349 000 zł75 m² 4 653,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

| - - - okazja - - - obniżona cena - - - rozkład! osiedle skarbowców! taras 40 mkw! 4650 zł za mkw! cena do negocjacji! Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w cichej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku jednocześcnie z dobrym dojazdem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

251 875 zł40 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,30m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

843 791 zł71 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

220 000 zł36 m² 6 197,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 35,55 m2 w okolicy ul. Skwierzyńskiej. Mieszkanie składa się z: * dwóch pokoi * kuchni * łazienki z wc * przedpokoju *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wiejska

Krzyki,Wrocław

217 000 zł27 m² 8 037,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładne i przytulne mieszkanie własnościowe 1-pokojowe o pow. 27m2 w nowym budownictwie, z balkonem, na Oporowie przy ul Wiejskiej. Wysokij standart. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

343 600 zł55 m² 6 251,82 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,96m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

299 000 zł49 m² 6 102,04 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż śliczne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49 m2 w dzielnicy Krzyki - Rakowiec, okolice ul. Traugutta. Mieszkanie składa się z: * 2 pokoi (18 m2 i 11 m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super okazja! - rodzina na swoim! - tylko u nas 0% prowizji od kupującego! - 3.000zł/m2! Na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 65 m2 w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Mościckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

407 000 zł65 m² 6 261,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. użytkowej 52 m2 w dzielnicy Krzyki w okolicy al. Karkonoskiej Mieszkanie znajduje się w nowym budownictwie. Bardzo urokliwa cicha okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

350 000 zł65 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie w bloku o powierzchni 65 m2 w dzielnicy Krzyki , spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

359 000 zł73 m² 4 917,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż pięknie, dwustonne, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o pow. 73m2 w dzielnicy Krzyki okolice Dw. Głównego. Mieszkanie znajduje się na piętrze 1/4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjna kawalerka przy ul. Ślężnej! Kawalerka o pow. 33mkw na 3-piętrze w bloku przy ul. Ślężnej. Na powierzchnię mieszkania składają się: przestronny pokój, słoneczna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

140 000 zł35 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja tylko 4 000zł/mkw! lokalizacja: ul. Łanowa (krzyki, klecina). Spokojna, cicha i zielona okolica. W sąsiedztwie osiedle domów jednorodzinnych oraz liczne tereny zielone Park Kleciński.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji nowe mieszkanie W corte verona Opis nieruchomości: eleganckie mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w nowym budynku z ochroną i windą. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

1 600 zł43 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 43 m.kw z dużym balkonem i garażem podziemnym, w kameralnym budynku dwupiętrowym. Nowe osiedle w zacisznej enklawie wrocławskich Krzyków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł33 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

0% prowizji urocza kawalerka na ślężnej Opis nieruchomości: przytulna kawalerka mieszcząca się w 3-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, odzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Szparagowa

Krzyki,Wrocław

3 800 zł104 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Klecina-szparagowa; 103m2, 5 pokoi, 2 poziomy, garaż! Dół mieszkania to hol, salon z balkonem i otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz wc. Kuchnia otwarta na salon i kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% Prowizji piękne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie Opis nieruchomości: ładne, jasne mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane w 2-piętrowym budynku wielorodzinnym z placem zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

253 375 zł41 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 40,54m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wysoki standard! miejsce postojowe W cenie! lokalizacja: mieszkanie w miejscowości Wysoka tuż za Ołtaszynem. Atrakcyjna lokalizacja na spokojnym, kameralnym osiedlu, z dala od zgiełku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie Z garażem/krzyki Mieszkanie składa się dwóch rozkładowych pokoi, korytarza z wnęką w której znajduje się kuchnia, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 500 zł86 m² 40,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia super mieszkanie o pow.86m2 z antresolą : dzielnica Ołtaszyn.Mieszkanie komfortowe, częściowo umeblowane. Kuchnia w zabudowie, wyposażona w sprzęt agd,płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

381 913 zł61 m² 6 251,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dużym balkonem na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 61,09m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

199 000 zł65 m² 3 061,54 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

467 999 zł96 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 95,51 m2. Dwupoziomowe (antresola). Bardzo dobry dojazd do centrum (tramwaj 17, autobusy D 133, 126) jak i do autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Krzyki,Wrocław

100 000 zł25 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

382 725 zł61 m² 6 251,63 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Krzyki,Wrocław

210 000 zł54 m² 3 874,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: polecam na sprzedaż mieszkanie o pow. 54,2 m2. Mieszkanie 2 pokojowe 12 i 15 m2, duża słoneczna kuchnia z balkonem (balkon duży) , w pokojach nowe dębowe polakierowane deski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 700 zł79 m² 34,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z przestronnym tarasem i garażem podziemnym, położone na terenie kameralnego, strzeżonego osiedla na Wrocławskich Krzykach. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Krzyki,Wrocław

342 850 zł55 m² 6 251,82 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, gotowe mieszkanie z dwoma balkonami na kameralnym osiedlu na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 54,84m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 150 zł28 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przytulna kawalerka na grobli Opis nieruchomości: przytulna kawalerka mieszcząca się w nowym budynku nad Odrą. Mieszkanie składa się z pokoju z funkcjonalnym aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

290 000 zł55 m² 5 272,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Huby. 3- pokojowe mieszkanie wielkości 55m2, na wysokim parterze, w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 1975 roku, z cegły. Mieszkanie dwustronne rozkładowe. Pokoje /14m2, 13m2, 11m2/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wysoka

Krzyki,Wrocław

309 000 zł57 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż śliczne 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow. 57m2 na osiedlu Ołtaszyn / Wysoka. Mieszkanie składa się: * 3 pokoi (salon połączony z przedpokojem) * kuchni * łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partynicka

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie Z garażem na partynicach/tuż przy parku! Bardzo ładne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 50m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

245 000 zł47 m² 5 212,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam ładne i widne 3-pokojowe mieszkanie, położone na 10 piętrze 11 piętrowego bloku w okolicy ulicy Tadeusza Zielińskiego. Mieszkanie właśnie przeszło odświeżający remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

0% prowizji komfortowy apartament 2-pokojowy rondo verona Opis nieruchomości: komfortowe, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow. 48 mkw usytuowane na 3 piętrze w prestiżowym budynku Rondo.