dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzi. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z garażem i komórką - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim, osiedle ogrodzone, bez barier, blisko terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 100 zł39 m² 28,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwu pokojowe umeblowane z aneksem kuchennym, kuchnia umeblowana w standardzie kuchenka gazowa oraz lodówka.W pokoju meblościanka, sofa, ława dwie pufy, podłączony internet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzie, osobnej kuchni, łazienki i tarasu (10m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

138 000 zł19 m² 7 263 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo słoneczna (poł-zachód) kawalerka na Krzykach w sąsiedztwie Parku Południowego. Usytuowana jest na IV piętrze i posiada mały balkon. Mieszkanie nadaje się do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

372 000 zł54 m² 6 888 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie, położone w nowym, 3 piętrowym budynku, na wysokim parterze. Oddzielna, jasna kuchnia, w pełni wyposażona w meble na wymiar i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strońska

Krzyki,Wrocław

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje - 48m2, do wynajęcie od września 2011; na parterze w kameralnym budynku w cichej i spokojnej okolicy. Dzielnica Krzyki Gaj ul. Strońska. Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Swobodna

Krzyki,Wrocław

410 zł70 m² 5,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukamy 2 dziewczyn do pokoju w mieszkaniu na ul.Swobodnej w pełni rozkładowym, świeżo wyremontowanym. Doskonałe dla studentek Uniwersytetu Ekonomicznego! Mieszkanie składa się z: 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Przystankowa

Krzyki,Wrocław

899 000 zł118 m² 7 618 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament! Duża powierzchnia 118 mkw, rezydencja dwupoziomowa! Okazja! Dwupoziomowy, zupełnie nowy apartament o powierzchni 118 mkw, usytuowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo nowoczesne mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki przy ulicy Krzyckiej 92a. Mieszkanie znajduję się w nowym budownictwie na 4 piętrze, jednak dla osób, które nie lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

431 000 zł65 m² 6 630 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

542 000 zł100 m² 5 389 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

310 000 zł46 m² 6 739 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w bardzo blisko centrum miasta, w dzielnicy Krzyki- południe, 10 min. spacerkiem do rynku. Mieszkanie w pełni rozkładowe, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

306 000 zł51 m² 5 977 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

350 000 zł62 m² 5 645 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62 m2 w świetnej lokalizacji, z widokiem na Sky Tower. Mieszkanie położone na 7 piętrze, w bloku. W pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na nowym, ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu, drugiego pokoju, kuchni, łazienki i dużego balkonu typu loggia(ok. 7m2). Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

2 500 zł65 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na terenie kameralnego, zamkniętego kompleksu wielorodzinnego. Składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym 24m2, dwóch sporych sypialni 16m2 i 14m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka kawalerka do wynajęcia w centrum Wrocławia przy ul. Komandorskiej 53. Pokój, kuchnia, duża łazienka, przedpokój, 32 m , balkon, pierwsze piętro, winda. Budynek z 1997 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

380 000 zł75 m² 5 028 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Przestronne mieszkanie W prestiżowej dzielnicy krzyki na osiedlu huby! Mieszkanie składa się z salonu(ok.20m2),dwóch sypialni (12m2,15m2),łazienki (6m2),kuchni (8m2),osobnej toalety,.