dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Krzyki

664 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

664 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 760 zł35 m² 50,29 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Możliwość wyboru mieszkania z umeblowaniem lub bez. Kuchnia umeblowana (gazówka, lodówka, stół, szafki), łazienka nowa z kabiną prysznicową oraz pralką, nowe okna pcw

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Zielińskiego

Krzyki,Wrocław

170 000 zł24 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Kawalerka w doskonałej lokalizacji (ul. Zielińskiego), wieżowiec po remoncie elewacji, ocieplony, klatka schodowa-w trakcie remontu; mieszkanie bardzo słoneczne i ciepłe, piętro 7/10, ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 000 zł64 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestrzenne i umeblowane mieszkanie: dwa duże pokoje oraz nyża, łazienka i osobna toaleta, duży balkon. Łącznie 64 m2. Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze. Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę dwupokojowe mieszkanie, rozkładowe, umeblowane z osobną widną kuchnią, koszty: 1150 zł + prąd+ gaz + woda + czynsz + internet - przeciętny koszt brutto około 1700 zł/ miesiąc, dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł32 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne jednopokojowe mieszkanie o pow. 32 m2 położone na czwartym piętrze bloku w spokojnej okolicy, przy ul. Porannej. Budynek z 2001 r., mieszkanie w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

229 000 zł45 m² 5 088,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przytulne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe - generalny remont (wymiana wszystkich instalacji) cztery lata temu, ściany odnowione w zeszłym roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

580 000 zł80 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie willowe 3-pokojowe na Krzykach na osiedlu Borek. Powierzchnia użytkowa 80 mkw.Kuchnia jasna oddzielna. Łazienka z wanną, umywalką i toaletą. Ciepłe i słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł36 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane blisko centrum, dobre połączenie komunikacją miejską, salon + sypialnia, kuchnia, łazienka, balkon, winda. Kuchnia częściowo umeblowana, salon i sypialnia nieumeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokola

Krzyki,Wrocław

418 000 zł73 m² 5 726,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie 4-pokojowe, 73 m kw. do sprzedania. Salon 20 mkw., sypialnia 14 mkw. z wyjściem na loggie, pozostałe pokoje 12 mkw., 10 mkw. Okna nowe plastikowe, w pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Krzyki,Wrocław

1 500 zł46 m² 32,61 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, słoneczne, ciepłe, z otwartą kuchnią. Blisko do parku i na przystanek tramwajowy (linia 17). Wyposażenie: lodówka, pralka, tv, umeblowanie. Dostęp do internetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

284 000 zł48 m² 5 916,67 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w pełni rozkładowe,dwie sypialnie i pok.dzienny. Kuchnia z oknem, łazienka z toaletą. Mieszkanie jest bardzo jasne jednocześnie bardzo ciepłe położone jest na 10 p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

2 300 zł62 m² 37,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane i w pelni wyposazone mieszkanie.Dwa duze pokoje,lazienka,wc,garderoba.Do mieszkania przynalezy boks garazowy(w cenie najmu).Koszt najmu to 2300(w tym czynsz) + media.Chcesz obejrzec lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 400 zł68 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na urokliwym zamkniętym osiedlu wraz z przynależnym miejscem postojowym pod budynkiem.Na ścianach gładzie tynkowe,na podłogach wysokiej klasy panele podłogowe.Dwie sypialnie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poranna

Krzyki,Wrocław

580 000 zł73 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe,73m2, na 4 piętrze z 4- rech ,usytuowane na spokojnym osiedlu Skarbowców przy ul.Porannej.Budynek 8- letni, wykonany we współczesnej technologii. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 500 zł100 m² 35 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 100 metrów kwadratowych. Składa się z trzech pokoi (dwa na dole i antresola), dużej przestrzennej jasnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jaworowa

Krzyki,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Cicha okolica, po kapitalnym remoncie, wszystkie media, jasna kuchnia, balkon, duży przedpokój, osobno wc i łazienka. W pobliżu Uniwersytet Ekonomiczny i Wyższa Szkoła Pantomimy. Świetny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

628 000 zł81 m² 7 753,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przestronne, bardzo ładne, dwupoziomowe mieszkanie 82m2, iiip/ivp zlokalizowane na krzykach/gaj, ok. ul. Świeradowskiej, w nowym budynku z 2004r. Mieszkanie funkcjonalne, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

1 650 zł38 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

wynajme mieszkanie 2 pokojowe na krzyki w pelni umeblowane na 1 pietrze blisko centrum wolne od 02,04,2009 moge przeslac zdjecia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Róży Wiatrów

Krzyki,Wrocław

535 000 zł67 m² 7 985,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Do sprzedania bardzo atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 mkw na parterze w czteropiętrowym bloku na Krzykach. Całe mieszkanie wykończone jest bardzo stylowo w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zimowa

Krzyki,Wrocław

1 650 zł55 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w podpiwniczeniu willi na krzykach, spokojna okolica, tv+internet, po remoncie, bezpośrednie sąsiedztwo przystanków autobusów i pętli tramwajowej, 4,5 km do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy, blisko centrum (około25 min spaceru do rynku) w dzielnicy Huby - Krzyki. Rozkładowe z jasną kuchnią, nowa instalacja wod - kan, nowa instalacja grzewcza, nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Himalajska

Krzyki,Wrocław

418 000 zł68 m² 6 147,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Okazja sprzedam mieszkanie 3-pokojowe (68,40 m kw.) w stanie developerskim na osiedlu przy ul. Himalajskiej/borowskiej, okolice Akademickiego Szpitala Klinicznego/nowej Akademii Medycznej we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Krzyki,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecam nowe mieszkanie ze skosami na krzykach 3-pokojowe, nowe budownictwo, ciche i spokojne osiedle. Salon połączony z kuchnią, częściowo umeblowany. Pokoje z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mongolski

Krzyki,Wrocław

197 000 zł4 351 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 2-pokojowe. Bardzo ciepłe i przytulne.Super lokalizacja w centrum dzielnicy. Wejście do budynku na szyfr+domofon Parking wśród budynków(4 budynki niskiej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajecia kawalerka we Wroclawiu (krzyki), idealna dla pracowników firm ze zwględu na latwy wyjazd z miasta w kierunku autostrady. Wygodne takze polaczenie z centrum (tramwaj, autobus).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maczka

Krzyki,Wrocław

315 000 zł41 m² 7 682,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedaży nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41 m2, położone na malowniczym osiedlu Relaks Partynice przy ul. Gen. Stanisława Maczka. Mieszkanie mieści się na parterze, dwa pokoje w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

1 900 zł76 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Centrum-Traugutta komfort umeblowanie do uzgodnienia! ~~76 m2 - 3 pokoje po remoncie ( 2 przystanki od Rynku! (76 m2) 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

1 900 zł76 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Traugutta 76 m2 - 3 pokoje po remoncie ( 2 przystanki od Rynku! ) Mieszkanie: duże (76 m2) 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem kuchennym + łazienka) w wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączności

Krzyki,Wrocław

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie w pelni umeblowane , sprzet agd bardzo blisko centrum , dobre polaczenia komunikacyjne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, dwóch antersol nad duzym pokojem i małym, w pełni umeblowanego i wyposażonego aneksu kuchennego oraz łazienki z wanną i pralką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 000 zł100 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe, przestronne, jasne mieszkanie do wynajęcia od zaraz na ul.Skarbowców. 4 pokoje, dwie łazienki(po jednej na każdy poziom),w jednej wanna, w drugiej prysznic, duża otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grabiszyńska

Krzyki,Wrocław

1 550 zł33 m² 46,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mam do wynajęcia mieszkanie przy ul.Grabiszyńskiej 108, bardzo dobry dojazd do centrum, blisko przystanek tramwajowy i autobusowy. W mieszkaniu w pokoju znajduje się stylowa komoda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Krzyki,Wrocław

1 900 zł75 m² 25,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta zwolniona Z opłaty prowizyjnej! Traugutta 76 m2 - 3 pokoje po remoncie ( 2 przystanki od Rynku! ) Mieszkanie: duże (76 m2) 3-pokojowe, komfortowe mieszkanie (2 sypialnie + salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczysta

Krzyki,Wrocław

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe dla 2-3 osób, 35 m2, parter, balkon zabudowany oknem, kafle w kuchni i łazience, kabina prysznicowa, lustrzane szafy wnękowe w przedpokoju i pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślężna

Krzyki,Wrocław

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Garsoniera z dużym widnym pokojem, kuchnią z dużym oknem, małą łazienką i przedpokojem. Mieszkanie wyposażone w pralkę automatyczną, lodówkę, kuchenkę gazową, meblościankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marchewkowa

Krzyki,Wrocław

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie znajduje się we Wrocławiu, przy ul. Marchewkowej, kuchnia wyposażona, częćciowo umeblowane, klimatyzacja, dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca parkingowego przed budynkiem, do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Krzyki,Wrocław

550 zł10 m² 55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia dla kobiety umeblowany pokój w mieszkaniu na Krzykach. Cena 550 zł+ liczniki. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Krzyki,Wrocław

1 700 zł55 m² 30,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie, 55 m2, 2-pokojowe, z dużym 20-metrowym tarasem. Kuchnia z meblami na wymiar i sprzętem w zabudowie, lodówką. Łazienka w glazurze z wanną narożną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Krzyki,Wrocław

400 zł56 m² 7,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

miejsce w pokoju 2 osobowym, ul. Łódzka, 5 min od uniwersyt. Ekonom., 5 min od INSTYTUT. Pedagogiki I psychologii Uniw. Wroc., 10 min. od dworca gł., mieszkanie w pełni wyposażone (+nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

mieszkanie 2 pokojowe w centrum, umeblowane, na 1 pietrze, 1300 + oplaty

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Uznańskiego

Krzyki,Wrocław

960 zł18 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę pokój ( 1lub2 osoby) - 18m2 z balkonem w trzypokojowym mieszkaniu w którym mieszkają dwie pracujące dziewczyny (28 i 26 lat preferowana osoba/osoby, pracujące). Mieszkanie.