dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

780 000 zł54 m² 14 407,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,14 m2 w pobliżu Centrum Handlowego Magnolia. Nieruchomość składa się z: * salonu * sypialni * kuchni * łazienki * przedpokoju * balkon * piwnicy (za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 999 001 zł193 m² 10 334,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignuta

Kozanów,Wrocław

520 000 zł35 m² 14 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku z nową windą. Mieszkanie po generalnym remoncie. W bloku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

895 000 zł74 m² 12 045,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum: autobus, tramwaj, dworzec Główny, pl. Dominikański, pl.Grunwaldzki. Idealne dla dużej rodziny lub pod inwestycję! Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

490 000 zł30 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Urokliwa kawalerka w samym centrum Wrocławia Piechotą 3 minuty do rynku Kawalerka z oddzielną kuchnią, wyposażona po kapitalnym remoncie Idealna pod inwestycje

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Gaj,Wrocław

379 999 zł34 m² 11 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

okazja/kawalerka/gaj/krzyki/świeradowska/piwnica/tanio Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jednopokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 3-piętrowego budynku z 2000r. na wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Staromłyńska

Stare Miasto,Wrocław

1 183 248 zł48 m² 24 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament, 2 pokoje, młyn Maria Opiekun oferty: tel: wykończone W wysokim standardzie 2 pok. Mieszkanie W centrum miasta, bardzo dobra lokalizacja Mieszkanie składa się z: 1).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

410 000 zł27 m² 15 185,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronna kawalerka w samym centrum Wrocławia, 7 minut od rynku na piechotę. Pełna własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Mieszkanie przeszło ostatnio remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

668 999 zł42 m² 15 741,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

okazja!/centrum/rynek/42,5m2/2pok./Worcella/rynek/po remoncie/toplokalizacja Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

428 900 zł26 m² 16 477,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ładna kawalerka blisko centrum/balkon/żelazna Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka o łącznej powierzchni 26 m kw przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 999 zł38 m² 12 506,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

toplokalizacja/okazja/centrum/pereca/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

559 990 zł43 m² 12 962,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

centrum/inwestycja!/obniżona cena!/2pok./Pereca/toplokalizacja/po remoncie! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 998 zł42 m² 13 443,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top Krzyki Obniżona cena! Vivaldiego Premium Okazja 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 900 zł57 m² 10 716,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/poleska/tanio/top/3pok/loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 999 zł27 m² 14 963,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

toplokalizacja/grabiszyńska/centrum/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

509 990 zł36 m² 13 972,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obniżona cena!/modra/kozanów/2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 999 zł54 m² 13 443,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Krzyki/ue/toplokalizacja/wielka/3pok./Komandorska/rozkład/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 999 zł38 m² 12 565,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Obniżona cena! toplokalizacja! Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

889 990 zł66 m² 13 423,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Krzyki/gaj/orzechowa/4pok./Dla rodziny/Premium/balkon/piwnica/toplokalizacja Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Karłowice,Wrocław

720 000 zł49 m² 14 664 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż Nowoczesne, wyposażone mieszkanie dwupokojowe z klimatyzacją, zachęcam do zakupu przestronnego i w pełni wyposażonego mieszkania o powierzchni 49, m , znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

552 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Witaj, podróżniku, w azylu przyszłości mieszkaniu, które zdaje się istnieć poza czasem. 36,84 m skrywa tajemnicę przestrzeni, gdzie miejskie zgiełki cichną, a światło sączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 419 000 zł87 m² 16 310,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

578 905 zł36 m² 16 018,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe od Zaraz! 2M z dużym balkonem umeblowane Lokalizacja: jagodno ul. Komedy Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym oraz dużym balkonem. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

599 000 zł65 m² 9 173,05 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Komfortowe, zadbane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,3m2 znajduje się na bezpiecznym osiedlu przy ul. Dokerskiej, na 8 z 12 pięter bloku. Składa się ono z: - 2 sypialni, - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Śródmieście,Wrocław

370 000 zł17 m² 22 370 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Masz ochotę na własne cztery kąty w centrum Wrocławia? Ta kawalerka z antresolą na Nadodrzu to prawdziwy game changer! Mimo swoich 16,53 m , została ogarnięta tak sprytnie, że poczujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

869 000 zł48 m² 17 947 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum w bardzo wysokim standardzie. Opiekun Oferty: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28424 2 - pokojowe mieszkanie do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

669 000 zł43 m² 15 704,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/okazja!/centrum/42,5m2/2pok./Worcella/rynek/po remoncie Ze względu na lokalizację idealne pod inwestycję! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Okazja Top Premium /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Szczepin,Wrocław

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wspaniałego mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, w Starym Mieście. Mieszkanie dostępne od 1 lutego. Wrocław, ul. Braniborska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

889 999 zł68 m² 12 992,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne i przestronne mieszkanie w okazyjnej cenie. * mieszkanie znajduje się w dzielnicy Śródmieście * jedną z dużych zalet mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

595 000 zł44 m² 13 678,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 43m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

699 900 zł44 m² 15 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe, nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji Wrocław, krzyki, ołtaszyn Korzyści dla kupującego: brak podatku pcc i prowizji! Księga wieczysta bez obciążeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Skwer Zygmunta Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

370 000 zł27 m² 13 951,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni 26.52m2. Nieruchomość składa się z: - 1 pokoju - łazienki z wc - kuchni - przedpokoju Piętro 1/3 Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mościckiego

Brochów,Wrocław

535 000 zł36 m² 15 070,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35,5 m2, w okolicy ul. Centralnej Na mieszkanie składa się: - sypialnia z garderobą - salon z aneksem kuchennym - łazienka Dodatkowo: - dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł37 m² 13 209,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spiżowa 2 pok/gotowe od Zaraz/tramwaj/klimatyzacja Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

548 999 zł28 m² 19 586,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ładne 2pok z balkonem/braniborska/legnicka niedaleko pl. Jana Pawła II Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 28 m znajdujące się w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Jagodno,Wrocław

890 000 zł60 m² 17 227,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nigdy niezamieszkałe mieszkanie 3-pokojowe na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie o pow. 60.37 m2 znajduje się na drugim piętrze w czteropiętrowym, nowoczesnym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

749 990 zł64 m² 11 766,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.|. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

748 000 zł50 m² 14 933,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

R e Z E R W A C J A na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z tarasem w budynku z 2017 r.- umeblowane, wyposażone- gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 998 zł28 m² 14 909 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/toplokalizacja/grabiszyńska/1pok./premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum/pereca/wrocław/grabiszyńska/toplokalizacja/okazja/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.