dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

648 999 zł50 m² 13 029,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Krzyki-rodzinna/przyjaźni | 2 pok | Garaż!. Polecam na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie na zamkniętym osiedlu z monitoringiem i ochroną, zapewniającym bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

719 900 zł45 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

We speak English. English describe below. Sprzedam mieszkanie po 100% remoncie przeprowadzonym w 2017 roku. Idealne na wynajem, przygotowane do najmu. Opis mieszkania Wygodne i jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

749 995 zł64 m² 11 764,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.| TYLKO U NAS! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + DUŻY ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

686 539 zł38 m² 18 066,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Justin Center 38m2 Loft Apartament - studio! top Okazja / kawalerka / ul. Krawiecka / inwestycja Sprzedam bezpośrednio apartament położony w prestiżowym budynku Just in Center przy ulicy Krawieckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 998 zł46 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/premium/staropolska/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, al. Wiązowa

Borek,Wrocław

380 000 zł19 m² 20 263,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Oferta idealna dla inwestora lub studenta. Świetnie sprawdzi się jako propozycja na wynajem krótkoterminowy np. Booking czy Airbnb. Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 19m2 Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

950 000 zł79 m² 11 997,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach, okolica ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

770 000 zł47 m² 16 383 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Hit | Centrum | Apartamentowiec Odnowa! Poleca na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe 57m2 (2 pokoje) + taras/ ogródek 27m2 Atrakcyjna lokalizacja blisko dworca kolejowego. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Kowale,Wrocław

669 000 zł51 m² 13 117,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na Sprzedaż: stylowe 3-pokojowe Mieszkanie po Kapitalnym Remoncie, wrocław okolice Placu Kromera Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 3-pokojowego, rozkładowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Oporów,Wrocław

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkania bezczynszowe! Brak czynszu administracyjnego i dodatkowych opłat. 0 ukrytych stałych kosztów. Płacisz tlyko czynsz i jednorazowo kaujcję. Jesteśmy jedną z niewielu firm która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Królewiecka

Maślice,Wrocław

647 000 zł50 m² 12 940 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone naprzeciw Parku Maślickiego. Mieszkanie posiada duży, słoneczny taras oraz miejsce garażowe w wielostanowiskowym garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

780 000 zł67 m² 11 641,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż przestronne, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

529 990 zł48 m² 11 155,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ok. Wrocławia | 2pok | Nowe osiedle!. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu za zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 050 000 zł93 m² 11 231,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż piękny, przestronny apartament na Ołtaszynie-Partynice z miejscem postojowym w garażu podziemnym Apartament składa się z : -salonu o powierzchni 25 m2 o wysokości 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Rymarska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 556 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Polecam w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, kawalerkę na ul. Rymarskiej, mieści się w budynku 3 piętrowym. Idealna dla par, studentów lub wymagających singli. Kawalerka około 35 m2 + antresola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Witolda

Wrocław,dolnośląskie

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: stare Miasto/ Księcia Witolda 31 * Ilość pokoi: kawalerka z wnęką sypialnianą * Metraż: 35 mkw * Kuchnia: aneks, wyposażony * Piętro: 1 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

486 900 zł37 m² 13 148,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spiżowa 2m/gotowe od Zaraz/tramwaj/klimatyzacja Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Okazja/centrum/toplokalizacja/pereca/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modra

Kozanów,Wrocław

509 999 zł36 m² 14 011 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Modra/kozanów/obniżona cena!/2pok./balkon/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament - świeżo po remoncie generalnym, mieszczący się na wysokim parterze 8-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 999 zł66 m² 13 444,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Orzechowa/4pok./Krzyki/Gaj/Dla rodziny/Premium/balkon/piwnica/toplokalizacja Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 990 zł57 m² 10 699,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Poleska/tanio/okazja/top/3pok/loggia/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament o powierzchni 57,1 m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roosevelta

Śródmieście,Wrocław

455 000 zł39 m² 11 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja Franklina Delano Roosevelta 2 pokoje w Kamienicy domplus Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na 3- piętrze w świetnej lokalizacji na Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

559 999 zł43 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

obniżona cena!/centrum/inwestycja!/2pok./Pereca/toplokalizacja/po remoncie! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 999 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Obniżona cena! Top Krzyki Vivaldiego Premium Okazja 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia: nowoczesne, duże studio z wydzieloną sypialnia oraz balkonem - Widok na Rzekę! Pierwszy wynajem! Centrum Wrocławia, w ekskluzywnej dzielnicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 998 zł38 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

toplokalizacja! Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! Obniżona cena! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

2 850 zł42 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w prestiżowym kompleksie Centrum Południowe na Krzykach, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i Arkad Wrocławskich, gdzie znajdą Państwo liczne sklepy, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawłowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

625 000 zł52 m² 12 019,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Stare Miasto, 52m2, duże dwa pokoje z balkonem! english version below Opis Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i schowkiem przy wejściu do klatki schodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

500 000 zł45 m² 11 062 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jakie rzeczy warto zrobić w życiu? Z pewnością warto znaleźć swoje idealne miejsce do życia. A to może być właśnie to mieszkanie! 45 m komfortu w nowoczesnym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

899 999 zł51 m² 17 626,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jeśli szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design, wygodę i lokalizację na wagę złota, oto ono 3-pokojowy apartament klasy premium, zaledwie 50 metrów od Wałów Nadodrzańskich. To nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

495 000 zł46 m² 10 760,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Wyobraź sobie poranek w ścisłym centrum miasta, gdzie budzi Cię nie huk tramwajów, a przyjemny szum wiatru za oknem. To właśnie tutaj, w wyjątkowo cichej okolicy, czeka na Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Krzyki,Wrocław

565 000 zł38 m² 14 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie polecam Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Krzykach przy ul. Kamiennej. Lokalizacja: ul. Kamienna 29, wrocław Ilość pokoi: 2 Powierzchnia: 38 m Piętro: 1/10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

665 000 zł51 m² 12 975,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokojowe z dużym tarasem na Stabłowicach Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Stabłowice. Mieszkanie jest dwustronne, atutem nieruchomości jest duży balkon. Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 411 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Stabłowice/3pok./winda/taras/balkon/dwupoziomowe Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni ok. 70 m2 (dół 44 m2 + antresola 27 m2) na Stabłowicach z 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł44 m² 13 059,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okolice/maczka/2pok./parking/balkon/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,03 m2 w Wysokiej. Nieruchomość składa się z: - salonu, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

555 000 zł46 m² 12 052,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

617 999 zł48 m² 12 920,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

870 000 zł75 m² 11 587,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 991,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.