dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arbuzowa

Stabłowice,Wrocław

749 900 zł59 m² 12 792,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na zamkniętym osiedlu o powierzchni 58,62 m 2, 3-pokojowe przy ul. Arbuzowa na Stabłowicach do którego przynależy duży balkon 5 m2 częściowo schowany w bryle budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ołbin,Wrocław

990 000 zł53 m² 18 640,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie na Ołbinie Twoje idealne miejsce do życia! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy komfort, funkcjonalność i doskonałą lokalizację, ta oferta jest dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 365 000 zł89 m² 15 404,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja | najwyższe piętro | duży taras | piękny widok | przestronny salon | prestiżowy budynek Jeśli marzysz o wyjątkowym lokum z zapierającym dech w piersiach widokiem, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chudoby

Przedmieście Oławskie,Wrocław

628 000 zł54 m² 11 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Piękne i Przestronne Dwupokojowe Mieszkanie w Atrakcyjnej Lokalizacji Przedmieście Oławskie - Wrocław, *** Stylowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pułaskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

799 000 zł41 m² 19 393,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż luksusowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta nieopodal Dworca Głównego pkp Idealne dla pary lub singla, osób szukających lokalizacji w centrum miasta w nowym, prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

644 995 zł52 m² 12 403,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn Pikene z ogrodem /lux /51m2 Okazj polecamy na sprzedaz mieszkanie 2 pokojowe z tarasem w bardzo cichej okolicy. Na Ołtaszyn planowana jest budowa linii tramwajowej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

618 000 zł48 m² 12 923,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany i urządzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

2 875 zł42 m² 68,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak English - If you are interested - feel free to contact me. I will be glad to help you :). Dzień dobry, oferuję do wynajęcia nowe mieszkanie (świeżo po skończonym remoncie) w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

408 491 zł27 m² 15 118,10 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Lux Kawalerka przy Legionów!/po remoncie Perełka! doskonała lokalizacja, idealny ciąg komunikacyjny - serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych Bardzo atrakcyjne jednopokojowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

489 901 zł37 m² 13 229,80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2pok z klimą/winda/spiżowa gotowe od Zaraz/tramwaj Bez podatku pcc przy pierwszym mieszkaniu! Dostępne już teraz! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z klimatyzacją o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

808 999 zł81 m² 9 985,18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Duże dla Rodziny na ołtaszynie/3pok/taras/garaż Oferujemy na sprzedaż ładne, duże mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 350 000 zł65 m² 20 911 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie zostało zaprojektowane z najwyższą starannością i wykończone w wysokim standardzie. Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to dziś jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 150 zł59 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English below/українська Preferowanymi najemcami są osoby prowadzące działalność gospodarczą - wystawiamy fakturę vat. Szukasz mieszkania w centrum miasta z dobrym dojazdem i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Fabryczna,Wrocław

739 000 zł51 m² 14 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie przestrzeń, która żyje. Nie tylko ściany, podłogi i okna, ale miejsce, które opowiada historię każdego, kto tu był. Wchodzisz, a tu ciepło, które nie pochodzi tylko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 993,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

514 500 zł37 m² 13 890,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Top Ładne 2M przy Legnickiej/10 minut do Rynku! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

5 400 zł74 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 3 pokoje | 73 m | od zaraz | 5400zł + 823 zł (czynsz + opłaty dodatkowe)** Języki Obsługi:Świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyk,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże mieszkanie przy ul. Gwiaździstej lokalizacja: mieszkanie mieści się w odległości kilkunastominutowego spaceru od wrocławskiego Rynku, nieopodal charakterystycznego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł53 m² 56,93 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne Mieszkanie 2-pokojowe do Wynajęcia w Nowym Budynku Lokalizacja: ul. Czysta (okolice Renomy) Dostępne od: listopad 2024 r. Cena: 3000 zł + opłaty (około 850 zł) + licznik prądu + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Gaj,Wrocław

580 000 zł53 m² 10 902,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

UL. Działkowa osiedle gaj 2 pokoje możliwość wydzielenia 3 pokoju osobna kuchnia Z oknem 53.20 MKW. Piwnica 4,76 mkw. II piętro bez windy parking dla mieszkańców 1990 rok budowy Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Księże Wielkie,Wrocław

600 000 zł45 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

*** krzyki*** *** księże wielkie*** *** media miejskie *** *** 2 pokoje *** *** antresola *** *** garderoba *** *** kuchnia Z oknem*** *** duży balkon *** *** klimatyzacja *** *** bez windy*** *** II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

870 000 zł75 m² 11 587,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok/taras/lux/parking2/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranna

Klecina,Wrocław

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (40 m2) w bloku przy ul. Porannej (klecina Krzyki). Dostępne od zaraz Świetna lokalizacja Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 990 001 zł193 m² 10 288 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach, osiedle ołtaszn, agrestowa wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smardzowska

Wojszyce,Wrocław

645 000 zł46 m² 14 022 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie z tarasem na Wojszycach spokojna okolica z pełną infrastrukturą! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

611 998 zł57 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Okazja/poleska/3pok/loggia/piwnica/okazja Polecamy na sprzedaz apartament o powierzchni 57m2 składający się z 3 pokoi, przedpokoju, osobnej kuchni z oknem, łazienki, wc oraz loggii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Powstańców Śląskich

Powstańców Śląskich,Wrocław

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 63,5m2.w centrum Wrocławia. Nieruchomość składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym, jadalnią i otwartą sypialnią, - gabinetu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

789 999 zł48 m² 16 427,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tarnogaj/3pok./ogród/parter/parking/winda/komórka Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Di Trevi o powierzchni 48 m2 na Tarnogaju. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

612 000 zł57 m² 10 718 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Dawno, dawno temu. W małym, ale niezwykłym królestwie, znajdowało się mieszkanie, które skrywało przestrzeń pełną magii. To 57-metrowe lokum czekało na nowych właścicieli, by odkryli jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

695 000 zł49 m² 14 166,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49m2, w okolicy al. Karkonoskiej. Na mieszkanie składa się : -sypialnia -pokój / biuro -salon z aneksem kuchennym -łazienka Dodatkowo : -balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

850 000 zł62 m² 13 667,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Stan idealny /62,19mkw/3pokoje/garderoba/balkon/ul.K.KOMEDY/KRZYKI-JAGODNO Mieszkanie o powierzchni 62,19 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z cichobieżną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 998 zł54 m² 13 394,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Komandorska/wielka/toplokalizacja/krzyki/ue/3pok./rozkład/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-POKOJOWE MIESZKANIE W TRAKCIE GENERALNEGO REMONTU. Idealne pod inwestycję- na przeciwko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

468 998 zł37 m² 12 540 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Centrum/pereca/toplokalizacja/okazja/wrocław/grabiszyńska/2pok/piwnica Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

479 998 zł38 m² 12 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Toplokalizacja! Obniżona cena! Gaj Top 1p-38m2! Premium Krzyki Pirenejska Balkon Piwnica! W okolicy akademii medycznej! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

574 998 zł42 m² 13 561,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Obniżona cena! Top /wrocław / 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

759 999 zł62 m² 12 238,30 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Strzegomska/4pok./balkon/piwnica/obniżona cena!/Po remoncie/Premium/top! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

409 997 zł28 m² 14 909 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/grabiszyńska/1pok./premium/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 998 zł46 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/2pok./Premium/Staropolska/Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

632 999 zł38 m² 16 484,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

premium!/jagodno/balkontop/ garaż w cenie! Okazja /2pok./Krzyki/ Kopycińskiego/ Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

574 999 zł42 m² 13 561,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top Krzyki Vivaldiego Premium Okazja Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon. Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.