dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Opolska

Księże Małe,Wrocław

944 900 zł63 m² 15 512,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Narożne 3-pokojowe Mieszkanie z Przestronnym Balkonem i Zamykanym Garażem na Południowym Zachodzie Wrocławia Gotowe do Zamieszkania! Skład mieszkania: -Przedpokój (10 m ): wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia mieszkanie od 01.09.2024 mieszkanie o powierzchni 45m2 salon z aneksem + sypialnia + łazienka osiedle strzeżone z windą i komórką lokatorską dodatkowo miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

649 992 zł50 m² 12 984,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50 m2 ul. Mosiężna Nowy Blok Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

799 000 zł65 m² 12 286,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne 3M z balkonem/gotowe/dwustronne/jagodno Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na wrocławskim Jagodnie w inwestycji z 2018 roku przy ul. Schuberta. Na 65 mkw składają się: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 800 zł46 m² 83 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: tel: ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie polecam piękny i luksusowy 2-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji (angel City) układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

545 000 zł37 m² 14 729,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przytulne 2 pokojowe mieszkanie w kameralnej, cichej i spokojnej okolicy. - obok budynku linia tramwajowa m.in do centrum - Miejsce w podziemnym garażu. - klimatyzacja, zmywarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Słoneczny Zakątek na "zielonych" Krzykach przy ul. Skarbowców. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 for english scroll down apartament dostępny od 1 Listopada! Polecam do wynajęcia wykończony o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

645 000 zł53 m² 12 169,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż słoneczne i bardzo komfortowe mieszkanie, położone w prężnie rozwijającej się dzielnicy - Jagodnie, przy ul. Vivaldiego. Lokalizacja: jagodno to samowystarczalne wrocławskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kępa Mieszczańska,Wrocław

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak Polish, english, and Ukrainian. Description in English below Słoneczny Apartament Nad Rzeką Zapraszamy do wynajęcia nowego, w pełni wyposażonego apartamentu w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

589 998 zł43 m² 13 594,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

toplokalizacja/premium/pereca/centrum/top!/2pok./po remoncie!/inwestycja! Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokoje z aneksem kuchennym 48,9m2 | Miejsca parkingowe w hali garażowej | Komórka lokatorska Cena Do negocjacji! Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu "cztery pory roku".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 300 000 zł65 m² 19 963,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Marcinkowskiego Cena: 1 300 000 pln Metraż: 65,12 m Ogrzewanie: miejskie Rodzaj własności: własność Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

815 000 zł56 m² 14 458 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opis Na sprzedaż stylowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia, z bardzo dużym, ponad 50-metrowym ogródkiem z tarasem z desek kompozytowych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kustronia

Ołtaszyn,Wrocław

585 000 zł41 m² 14 133,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*Lokalizacja: ołtaszyn/ul. Kustronia *ilość pokoi: 2 *metraż: 41,39 m2 plus balkon 3,04 m2 *kuchnia: aneks *piętro: 1/2, blok z windą z 2022 roku *informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

2 650 zł33 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli cenisz wygodę i nowoczesność, a jednocześnie uwielbiasz styl miejskiej kamienicy to ta nieruchomość jest ideana dla Ciebie :-) Do wynajęcia wyjątkowa duża kawalerka w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obornicka

Karłowice,Wrocław

1 210 000 zł62 m² 19 453 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: - oferta dostępna wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości - Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego, jasnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

680 000 zł52 m² 13 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51,84 m . Nieruchomość mieści się w nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym, oddanym do użytku w roku 2020. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 39 m , położone przy ul. Wojaczka we Wrocławiu (psie Pole- sołtysowice). Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w sześciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Ołbin,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 470,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56.58m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy. Dobra cena za m2. Idealne pod wynajem jak i zamieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Krzyki,Wrocław

3 600 zł39 m² 91,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy wynajem! Polecam Państwu piękne, kompaktowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 39,78 m2 położone na III p. w IV piętrowym budynku z windą, w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Partynice,Wrocław

950 000 zł79 m² 12 010,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parter cztery pokoje Z ogródkiem - zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 79 m2 położone na wrocławskich Krzykach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

870 000 zł75 m² 11 590,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok./taras/lux./parking/balkon Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

499 800 zł38 m² 13 142,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław/2pok./balkon/schowek/winda/Sky/Tower/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

593 000 zł46 m² 12 877,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

860 000 zł56 m² 15 348,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./top/taras/komórka/parter/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

500 000 zł42 m² 11 896,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 501 zł37 m² 15 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

629 900 zł47 m² 13 473,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok/lux/taras/top/parter/od/zaraz Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 996,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

3 300 zł69 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze - przy ulicy Rogowskiej. Mieszkanie dwustronne, z widokiem na zieleń i inne budynki, zlokalizowane na wysokim parterze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Krzyk,Wrocław

628 999 zł59 m² 10 589,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Parafialna/premium/2 pok./Krzyki/Ołtaszyn/balkon/garaż/top! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy apartament mieszczący się na 1-szym piętrze 2-piętrowego budynku z 2004 r. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Krzyki,Wrocław

408 990 zł32 m² 12 922,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.|| Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

3 490 zł70 m² 49,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Unikalne przestronne 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy, wykończone materiałami najwyższej klasy. Mieszkanie ma 70m2, jest w pełni rozkładowe (dwustronne okna od frontu oraz od podwórza).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

799 900 zł65 m² 12 296,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne 3-pok z balkonem/gotowe/dwustronne/jagodno Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na wrocławskim Jagodnie w inwestycji z 2018 roku przy ul. Schuberta. Na 65 mkw składają się: - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

620 000 zł33 m² 18 942,90 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 32,73 m w eleganckim apartamentowcu na Ołbinie. Mieszkanie składa się z dużego salonu z aneksem kuchennym oraz trasu. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

759 995 zł64 m² 11 932,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola! tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

607 100 zł53 m² 11 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 powierzchni użytkowej + około 7 m2 pod skosami 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

610 000 zł41 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie jest wyremontowane, nadaje się od razu do zamieszkania. Kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona. W pobliżu sklepy (kaufland, lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Wrocław,dolnośląskie

619 000 zł37 m² 16 725,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po remoncie przy Legnickiej/10 minut do Rynku Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

2 299 000 zł90 m² 25 567 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty: tel. Wykończony w wysokim standardzie apartament o powierzchni 89,92 m2 zlokalizowany jest bezpośrednio nad rzeką w prestiżowej inwestycji Angel River. Otoczenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij