dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stolarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

819 900 zł54 m² 15 183,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54m2. *W skład mieszkania wchodzą: - salon i aneks kuchenny - Sypialnia - Gabinet: meble i obszerne biurko w zabudowie - Łazienka - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Zakrzów,Wrocław

830 000 zł70 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70m2 na Zakrzowie. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni 15m2 * sypialni 15m2 * sypialni 8m2 * łazienki *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

6 400 zł60 m² 105,98 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe apartament na nowoczesnym luksusowym osiedlu Central Park. Lokalizacja: centrum Wrocławiia przy ul. Mieszczańska. W pobliżu tereny spacerowe, sklepy, salony, restauracje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

849 000 zł80 m² 10 607,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Piękne 2 poziomy z tarasem+parking/zieleń Ołtaszyn Oferujemy na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe z tarasem na Ołtaszynie. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł43 m² 19 598,30 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia, zaledwie kilka kroków od malowniczej fosy wodnej otoczonej zadbaną zielenią, idealnej na spacery i odpoczynek. Opis mieszkania: oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

583 000 zł53 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2. Nieruchomość składa się z: - pokoju 1 - pokoju 2 - pokoju 3 - kuchni - łazienki - wc - przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł60 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja: apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Lwowska

Grabiszyn,Wrocław

434 900 zł26 m² 16 726,90 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26m2. *Dobra lokalizacja *mieszkanie w dobrym stanie po remoncie *do mieszkania przynależy komórka *nowa winda, ocieplony budynek Interesuje Cię zakup tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

534 000 zł49 m² 10 898 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

WE speak english, | wszędzie blisko | rozkład | po remoncie | super pod wynajem | oddzielna kuchnia | cisza | opis mieszkania 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie posadowione jest na 2 (ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

456 990 zł26 m² 17 264,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Idealne pod inwestycję! | Starter | Grunwald!| Polecam na sprzedaż lokal w budynku Starter1, oddane do użytku w 2014 roku po kapitalnym remoncie budynku. Mieszkanie było remontowane po wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

789 500 zł75 m² 10 595,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny/korona/balkon/dwa poziomy! Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 74,8 m2 przy ul. Krzywoustego niedaleko Salonu Volkswagena/ skody/audi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

390 000 zł26 m² 15 198,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kawalerka z dużym balkonem! Wrocław ul. Opolska. Pow. 25,66 mkw + balkon, - pokój z aneksem kuchennym, - przestronna łazienka z prysznicem, - przedpokój. 1 piętro w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nabycińska

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł82 m² 59,39 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wspaniałego mieszkania do wynajęcia, usytuowanego w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Wrocław, okolice ul. Nabycińska Metraż: 82,5 m2 6/7 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

649 993 zł50 m² 12 981,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50 m2 ul. Mosiężna Nowy Blok Garaż. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł55 m² 60,33 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego mieszkania w stylu loft, położonego w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście, niecałe 2km do samego centrum rynku, a do Dworca Głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Powstańców Śląskich,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 744,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji tuż obok Uniwersytetu Ekonomicznego. Mieszkanie dwustronne, w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią. Idealne dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Karłowice,Wrocław

929 000 zł78 m² 11 851 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Sołtysowice | 4 pokoje | 3 balkony | 2 miejsca postojowe | winda | blisko lasu Lokalizacja: ul. Redycka, sołtysowice Rok budowy 2019 r. Ilość pokoi: 4 Metraż: 78,39 m2 Piętro: 2 Cena - 929 000,00 zł 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

897 900 zł60 m² 14 965 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet wrocławski, bliskie sąsiedztwo dworca pkp I pks wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

668 900 zł53 m² 12 659 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław partynice-kawalerzystów / dwa pokoje, balkon, garaż, komórka W cenie serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującąprezentacje - doskonała lokalizacja na przedmieściach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

678 900 zł40 m² 16 972,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

898 990 zł104 m² 8 619,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Okazja/partynice/3pok./Ołtaszyn/Wysoka/4Podkowy/balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabaczkowa

Klecina,Wrocław

6 000 zł104 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny, dwupoziomowy apartament, znajdujący się w zacisznej okolicy Wrocławia - Klecina o powierzchni 103m + 40m taras. Mieszkanie będzie doposażone według potrzeb klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

538 990 zł36 m² 14 807,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Toplokalizacja! /centrum/top/grabiszyńska/okazja! /3-pok/36,1m2 Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 196,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2pok | Ogródek | Lipa Piotrowska! |garaż! Polecam na sprzedaż nowoczesne mieszkanie z ogródkiem Lipa Piotrowska- ul. Waniliowa. Lokalizacja ul. Waniliowa Cena: 499 000 zł Powierzchnia 35,15 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł46 m² 11 255,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W pełni rozkładowe I 2 pokoje I balkon I oddzielna kuchnia I winda Na sprzedaż lokal mieszkalny zlokalizowany na pierwszym piętrze w trzypiętrowym bloku z 2010r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

549 995 zł48 m² 11 571,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

ok. Wrocławia | 2pok | Nowe osiedle!.| Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, świeżo wykończonego 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na nowopowstałym osiedlu przy zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Szczepin,Wrocław

874 500 zł59 m² 14 814,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Blisko centrum miasta przy rynku/airbnb/szczepin Na sprzedaż pięknie wykończone i umeblowane 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Rybackiej we Wrocławiu - Szczepin, o powierzchni 58,5m2 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

289 000 zł14 m² 20 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mikroapartament w okolicach Placu Grunwaldzkiego we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny - Aneks kuchenny - Łazienka Lokal usytuowany w nowoczesnym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiska

Popowice,Wrocław

589 000 zł47 m² 12 478,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.2m2 Lokal znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie po remoncie idealne na wynajem lub pod zamieszkanie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

619 995 zł56 m² 11 063,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stabłowice-Olbrachtowska | 2pok |garaż!|. Polecam na sprzedaż przytulne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Stabłowice, ul. Olbrachtowska (sklepy spożywcze ok 5min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od 1.10.2024 r.! polecam do wynajęcia nieruchomość zlokalizowaną przy ulicy Konduktorskiej (jagodno) na nowym osiedlu budynków wybudowanych w 2015 roku. Osiedle charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Kleczków,Wrocław

579 999 zł61 m² 9 495,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,08 m w okolicy ul Kraszewskiego. Mieszkanie składa się 3 niezależnych lokali (3 osobne pokoje każdy z niezależną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

777 000 zł66 m² 11 772,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowa oferta klimatycznego stylowego mieszkania dla osób, którzy cenią sobie prywatność i ciszę mieszkając w mieście. Pomoc przy kredytowaniu Mieszkanie o powierzchni 50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

450 000 zł28 m² 15 997,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 1-pokojowego mieszkania o powierzchni 28m w dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

408 500 zł34 m² 12 004,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka na Psim polu/bierutowska/hydral/ bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyleska

Tarnogaj,Wrocław

660 000 zł41 m² 16 038,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 41,5m2 * 2.piętro, winda * budynek z 2012r * zamknięte, ogrodzone osiedle * przestronny salon z aneksem kuchennym i przedpokojem około 25 m2 * sypialnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

779 999 zł57 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Krzyki Park klecinski/park Południowy /57m2/3 pok/2019r Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,57 m 1 piętro w 4-piętrowym bloku z windą z 2019 rokuwrocław, krzyki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wspaniałe, luksusowo wykończone mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i garderobą. Dodatkowo komórka lokatorska na tym samym poziomie. Dostępne od 1 października. Lokalizacja : Wrocław/ Promenady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

473 000 zł37 m² 12 783,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 2 pokojowe 37mkw mieszkanie w samym centrum Wrocławia, ok. ul .Dobrej Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze 10 piętrowego budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74 Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 350 000 zł65 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam na sprzedaż Premium Apartament 3 pokojowy o powierzchni 65mkw m2, na 5 piętrze na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest przestronne, 2 minuty do Parku.