dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 350 000 zł65 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo! Serdecznie polecam na sprzedaż Premium Apartament 3 pokojowy o powierzchni 65mkw m2, na 5 piętrze na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest przestronne, 2 minuty do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Nadodrze,Wrocław

619 500 zł40 m² 15 483,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Premium! blisko centrum po remoncie/park Słowiański Na sprzedaż fajne mieszkanie 3 pokojowe blisko centrum przy Parku Słowiańskim. Na lokal 40.01m2 składają się z: kuchnia łazienka z WC korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

639 000 zł54 m² 11 831,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, przedmieście Oławskie Ilość pokoi: 2 Metraż: 54,01 m2 Piętro: 1/4 Czynsz: 350 zł Do mieszkania przynależy piwnica Mieszkanie przeszło gruntowy remont łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

634 999 zł48 m² 13 276,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł14 m² 23 836,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w centrum przy Dworcu/klima/antresola+6m Oferujemy na sprzedaż bardzo fajną kawalerkę przy ulicy Kościuszki/ Pułaskiego niedaleko sklepu Aldi Powierzchnia to 14mkw plus antresola 6 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 889 000 zł193 m² 9 765,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Luksusowy akartament na wrocławskiech krzykach wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane na 1. piętrze w 10-piętrowym budynku z wielkiej płyty, przy Sky Tower. Opis mieszkania: - pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Odświeżone, przestronne i jednocześnie przytulne 3 pokojowe umeblowane mieszkanie składające się z przedpokoju, z którego wchodzimy do 2 oddzielnych 9m sypialni, 18m salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł33 m² 19 000,90 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament o pow. 32,63 m2 znajduje się na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji browary wrocławskie (przy ul. Jedności Narodowej). Apartament gotowy jest do wprowadzenia i zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

939 900 zł92 m² 10 216,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m , położone we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na osiedlu z dostępem do pełnej infrastruktury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

4 700 zł64 m² 73,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przytulne, trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Jesionowej, na wrocławskich krzykach/tarnogaj! Lokalizacja: ul. Jesionowa Ilość pokoi: 3 Metraż: 64 m2 Kuchnia: aneks Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Krzyki,Wrocław

449 900 zł28 m² 16 330,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż kawalerka typu studio zlokalizowana przy ul. Krzyckiej w dzielnicy Krzyki, w nowoczesnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

629 000 zł40 m² 15 924 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

We speak English, call for more details! English version below. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z tarasem, w wysokim standardzie - ul. Blizanowicka. Podstawowe informacje: cena: 629 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

959 000 zł67 m² 14 301 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trójstronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,06 m2, które wykończone zostało w sposób ergonomiczny i estetyczny a użyte materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł47 m² 13 829,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

ok.Legnickiej | 4pok | Rozkład | Idealne pod najem Polecam na sprzedaż mieszkanie 4pokojowe przy ul. Dobrej, zaraz obok Legnickiej. Blisko Centrum! Mieszkanie jest cały czas wynajmowane, nie ma problemów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

54mkw/ balkon 7m / garaż zamykany/ W pełni umeblowane/ wysoki standard/ osiedle belvedere park Do wynajęcia bardzo ładne,2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Borek,Wrocław

1 230 000 zł75 m² 16 308,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, ciche, komfortowe, umeblowane, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,42 m2 składające się z przestronnego salonu z zaadaptowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna/pilczyce/lotnicza Ilość pokoi:2 Metraż: 54m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 10 Informacje dodatkowe: lodówka, pralko-suszarka, piekarnik, płyta kuchenna, okap, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Ołbin,Wrocław

850 000 zł101 m² 8 415 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do sprzedania jest przestronne, reprezentacyjne mieszkanie w bardzo atrakcyjnej okolicy w kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Biskupin,Wrocław

719 001 zł47 m² 15 703,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pok blisko politechniki/hala stulecia/zoo/balkon blisko Plac Grunwaldzki Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ładniejszych dzielnic Wrocławia - Biskupin. Powierzchnia 50 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

595 000 zł40 m² 14 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 40,00 m2 mieści się na parterze w czteropiętrowym nowoczesnym apartamentowcu w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Wrocławia Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawłowa

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł53 m² 14 320,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Stare miasto, po Generalnym Remoncie. Oferta bezpośrednia. Bez prowizji! Cena ofertowa: 759 000 zł Sprzedam pachnące nowością, 3 pokojowe, przytulne i bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

860 001 zł56 m² 15 351,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./lux/taras/komórka/parter/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 449,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

500 000 zł42 m² 11 899,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

869 999 zł75 m² 11 592,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok./taras/parking/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

593 000 zł46 m² 12 874,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/top/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

557 000 zł45 m² 12 369,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na Krzykach. Nieruchomość położona jest na 8 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

595 000 zł61 m² 9 831,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/jagodno/3pok/balkon/parking/piwnica/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

630 000 zł47 m² 13 473 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok/lux/taras/hit/parter/od/zaraz Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 500 zł37 m² 15 240,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

715 000 zł65 m² 10 994,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/top/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

500 000 zł38 m² 13 144,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław/2pok./balkon/schowek/winda/Sky/Tower/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wichrowa

Krzyki,Wrocław

718 000 zł51 m² 13 982,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51.35 m w świetnej lokalizacji Wrocław - Krzyki. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowarzyka

Poświętne,Wrocław

718 999 zł52 m² 13 824,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

!Dwa poziomy z balkonem+klima/zielona okolica Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie przy ul. H.Kowarzyka niedaleko ul. Kamieńskiego, znajdujące się na czwartym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

790 000 zł54 m² 14 629,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie /54mkw/2pokoje/garderoba/balkon/garaż/blisko parków /apartament 2023 Mieszkanie o powierzchni 54,07 m2, z balkonem, znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

2 500 zł26 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność tylko W naszym biurze! *** mieszkanie wolne od zaraz*** ul. Kurkowa 14 kawalerka 26 mkw balkon komunikacja miejska centrum miasta winda I rowerownia W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

549 999 zł55 m² 9 927,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Stare miasto/centrum/łęczycka/okazja!/top/rozkład/2pok! Obniżona cena! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurlandzka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

748 000 zł53 m² 14 196,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci pcc! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 52,69 m2, usytuowane na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku mieszkalnego z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczepin,Wrocław

650 000 zł60 m² 10 815,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zakupu komfortowego, rozkładowego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej dzielnicy Szczepin przy ul. Łęczyckiej, w samym sercu Wrocławia. Szczegóły Mieszkania: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Kozanów,Wrocław

574 944 zł36 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w super lokalizacji. Słoneczne, ciche, z panoramicznym widokiem z okien. Bliskość terenów zielonych.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij