dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

744 999 zł68 m² 10 986,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Kromera | 3 pok | Rozkład | Garaż!. Polecam na sprzedaż komfortowego i słonecznego mieszkania, położonego bardzo blisko centrum miasta - przy skrzyżowaniu kromera/toruńska. Okna mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

629 501 zł47 m² 13 465,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

695 000 zł45 m² 15 308,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Położone w spokojnej i zielonej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Brochów,Wrocław

405 000 zł32 m² 12 788,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

. kawalerka blisko Parku 1 piętro w nowoczesnym 2 piętrowym Apartamentowcu z cichobieżną windą 2023 roku. Mieszkanie znajduje się blisko Parku Brochowskiego w otoczeniu niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pomorska

Wrocław,dolnośląskie

718 999 zł83 m² 8 694,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Top Inwetsycja Poniżej 9tys/pomorska/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe we Wrocławiu przy ul. Pomorskiej, znajdujące się na 1 piętrze w kamiennicy. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Robotnicza

Wrocław,dolnośląskie

264 362 zł15 m² 17 600,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Okazja! idealne na Booking z wyposażeniem/od Zaraz! Ostatnia mikrokawelerka że statusem mieszkalnym przy ul Robotniczej! Oferujemy na sprzedaż 15 metrową kawalerkę zlokalizowaną w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

466 900 zł32 m² 14 590,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w centrum Wrocławia Oferuję nowoczesne mieszkanie o powierzchni 32,2 m , położone na 3. piętrze budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pawia

Wojszyce,Wrocław

620 000 zł50 m² 12 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Wrocław, krzyki ul. Pawia - znane, cenione oraz polecane południe Wrocławia! Kameralny, niski, nowoczesny budynek z 2006 r., położony w cichej uliczce wrocławskich Wojszyc. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 200 zł73 m² 30,18 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam piękne, komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, z mediami miejskimi, w centrum Wrocławia, ale przy cichej, spokojnej ulicy, nieopodal Parku Tołpy i Pl. Grunwaldzkiego. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

409 000 zł34 m² 12 015,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

!Kawalerka na Psim polu/bierutowska/hydral/ bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

792 750 zł32 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament Z balkonem położony na przedmieściu oławskim - ścisłe centrum. Mieszkanie położone na 1 piętrze. Obecnie służy celom inwestycyjnym i jest wykorzystywane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gumińskiej

Zakrzów,Wrocław

990 000 zł69 m² 14 265,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne Mieszkanie z Ogródkiem na Osiedlu Lokum Verde Lokalizacja: wrocław, zakrzów, ul. Zofii Gumińskiej, opis Lokalizacji: mieszkanie znajduje się na nowo powstałym, kameralnym osiedlu Lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

607 100 zł53 m² 11 454,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 powierzchni użytkowej + około 7 m2 pod skosami 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 500 zł37 m² 15 244,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/top/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

1 889 001 zł193 m² 9 765,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Wrocław krzyki partynice / apartament sześć pokoi, dwie łazienki, garaż dwustanowiskowy gorąco polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliczna

Huby,Wrocław

599 000 zł35 m² 17 252,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Wyjątkowa oferta na Tarnogaju Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów. Mieszkanie składa się z: -Przestronnego salonu z aneksem kuchennym, idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jana Pawła II

Szczepin,Wrocław

4 900 zł47 m² 104 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga: boski widok Z okna I balkonu! -wolne od zaraz- polecam do wynajęcia nowy apartament 2 pokojowy na 2 piętrze przy ul. Jana Pawła 28 (stare Miasto- centrum-Rynek). Apartament usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

580 000 zł28 m² 20 893 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż kawalerka premium na Krzykach! Blisko zielonych terenów przy rzece Ślęza. Opiekun oferty: pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 28305 tel. ***tylko w sdp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

499 999 zł38 m² 13 147,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław/2pok./balkon/schowek/winda/Sky/Tower/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2. Mieszkanie składa się z: -pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 246 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty tel. ***I speak English (scroll down)*** nie zwlekaj umów się na darmowe spotkanie Z naszym niezależnym doradcą kredytowym Niższe koszty około transakcyjne/ brak pcc Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

592 999 zł46 m² 12 877,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kleczkowska

Kleczków,Wrocław

475 000 zł37 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż rozkładowe 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w dzielnicy Kleczków. Mieszkanie składa się z: - salonu - sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

455 000 zł28 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronna kawalerka na wrocławskim Jagodnie o powierzchni 28m2. W skład mieszkania wchodzi: *duży i przestronny pokój z aneksem kuchennym *łazienka *przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

889 000 zł70 m² 12 787,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w budynku z 2023 r. - wykończone i częściowo umeblowane- gotowe na nowych właścicieli. Lokalizacja: nieruchomość położona jest przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

669 001 zł53 m² 12 660,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującąprezentacje - doskonała lokalizacja na przedmieściach wrocławia, idealny ciąg komunikacyjny wrocław partynice-kawalerzystów / dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

679 001 zł40 m² 16 975 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Serdecznie polecam I zapraszam na nierzobowiązującą prezentacje - idealne dla młodych ludzi wrocław krzyki jagodno - 2 pokoje, aneks, ogródek 70 M2, garaż, komórka Idealne mieszkanie dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

649 996 zł50 m² 12 981,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50 m2 ul. Mosiężna Nowy Blok Garaż Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak English and French. Do wynajęcia 2 pokojowe, nowocześnie urządzone mieszkanie w wysokim standardzie na osiedlu Di Trevi przy ul. Gazowej na Tarnogaju. Mieszkanie o powierzchni 44m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

3 400 zł67 m² 50,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne klimatyzowane przestronne mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Pierwszy najem! Zapraszam do wynajmu pięknego, nowego i w pełni wyposażonego mieszkania, które znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,8 m3. Składa się z przedpokoju, łazienki, kuchni, pokoju dziennego i sypialni. Lokalizacja: okolice Mostów Warszawskich, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

589 990 zł47 m² 12 550,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Gorlicka | 2 pok | Rozkład! | Garaż!. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ulicy Gorlickiej z oddzielną kuchnią i balkonem. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się na 5 piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Klecina,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 646 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania z balkonem, wykończonego z dbałością o każdy detal i do tego w pobliżu terenów zielonych koniecznie zapoznaj się z poniższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

568 999 zł56 m² 10 178,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Okazja!/stare miasto/centrum/łęczycka/top/rozkład/2pok!+ toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim Szczepinie - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

860 000 zł56 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Gaj/3pok./lux/taras/komórka/parter/balkon/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Jerzego Kukuczki na wrocławskim Gaju. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

500 000 zł42 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Krzyki/2pok/balkon/klimatyzacja/piwnica/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 we Wrocławiu przy ulicy gajowickiej/żelaznej. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Monte Cassino

Sępolno,Wrocław

789 900 zł56 m² 14 105,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2. *Zielona okolica, ciche i spokojne miejsce do życia. Mieszkanie składa się z: *aneksu kuchennego z jadalnią. *2 niezależnych pokoi, *łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabiszyn,Wrocław

6 500 zł115 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w kamienicy przy placu Pereca dla wymagającego Najemcy! Powierzchnia mieszkani to 115 mkw, jednopoziomowe, dwustronne, położone na 1 piętrze kamienicy. Na całość składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł37 m² 12 837,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Stare/miasto/2pok./top/piwnica/centrum/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Lucjana Siemieńskiego, Stare Miasto. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

595 000 zł61 m² 9 831,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Okolice/jagodno/3pok/balkon/parking/piwnica/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe, słoneczne i ciepłe mieszkanie w okolicach Jagodna o powierzchni 60,52m2. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

869 999 zł75 m² 11 595,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Muchobór/wielki/3pok./taras/parking/balkon/top Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 75m2 przy ulicy Rakietowej na Muchoborze Wielkim. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

1 449 000 zł84 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z pięknym widokiem na Marine Port Popowice. Apartament składa się z : *duży przestronny salon z aneksem kuchennym *sypialnia z dużą garderobą.