dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kurlandzka

Zgorzelisko,Wrocław

598 000 zł44 m² 13 659,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż pięknie wykończone dwupokojowe mieszkanie dla singla lub pary. Mieszkanie jest dwustronne, posiada dwa ogródki co jest dodatkowym atutem. W nieruchomości zaplanowany został najmniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barlickiego

Ołbin,Wrocław

495 000 zł41 m² 12 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 41m2 * wysoki parter * 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka po remoncie * kamienica po remoncie w 2023r (elewacja i klatka schodowa) * klimatyzacja *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Krzyk,Wrocław

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki/rakowiec ul. Walońska Ilość pokoi: 1 Metraż: 30 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 5 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 września. Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

999 999 zł64 m² 15 738,10 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ogłoszenie Sprzedaży: apartament w męskim stylu na Tarnogaju, wrocław, krzyki Na sprzedaż nowoczesny apartament w inwestycji Innova, położony w prestiżowej dzielnicy Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walecznych

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak English and French. Do wynajęcia komfortowe, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Walecznych niedaleko pl. Grunwaldzkiego, 40m2, pierwsze piętro. Kuchnia oddzielna, łazienka, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rutkiewicz

Gaj,Wrocław

3 700 zł65 m² 56,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: krzyki- gaj/ ul. Wandy Rutkiewicz Metraż: 65m2 Piętro: parter *ilość pokoi: 3 Dostępne: od zaraz * Dodatkowe informacje: zmywarka, mikrofalówka, nowa sofa, balkon, plac zabaw pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

593 500 zł46 m² 12 899,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/wrocław/2pok./komórka/parter/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 we Wrocławiu, przy ulicy Skwierzyńskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

564 800 zł45 m² 12 548,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na Krzykach. Nieruchomość położona jest na 8 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

664 501 zł54 m² 12 248,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

794 200 zł55 m² 14 434,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 500 zł37 m² 12 712,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok/piwnica/sky/tower/top/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

714 200 zł65 m² 10 984,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 950 zł37 m² 15 268,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

850 000 zł64 m² 13 279,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jagodno/3pok./lux./balkon/garaż/winda/hit/od/zaraz Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, 3 pokojowe mieszkanie na Jagodnie o powierzchni 64m2. Mieszkanie umeblowane, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

569 925 zł37 m² 15 403,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedaję prywatnie i bez prowizji dwupokojowe, słoneczne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie w świetnej lokalizacji - przy ul. Legnickiej 28, 500 metrów od pl. Jana Pawła II i 1300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Architektów

Żerniki,Wrocław

885 000 zł57 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3 pok 57,00m2 /balkon/garaż/komórka lokatorska kosmonautów/aleja Architektów english description below Na sprzedaż przestronny, narożny, 3-pokojowy apartament zlokalizowany na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

740 000 zł51 m² 14 410,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, blok 2021 funkcjonalne wygodne mieszkanie Z przydomowym ogródkeim doskonała lokalizacja - dobra cena - polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

675 000 zł51 m² 13 235,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy o powierzchni: 51m2 z położone na osiedlu Grabiszyn, przy ul. Hallera ( Dzielnica - Fabryczna ) we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

700 000 zł37 m² 18 918,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

493 724 zł25 m² 19 749 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku 3 minuty spacerem do promenady staromiejskiej taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W sprawie oferty prosimy dzwonić- nie odpowiadamy na wiadomości przez portal Najem września/ października Rok akademicki 2024/2025 Oferta bez prowizji Do wynajęcia ładne 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

766 200 zł38 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gwarantowany wynajem 10 minut spacerem do rynku taras widokowy na dachu strefa co-workingowa autobus (2 minuty spacerem), tramwaj (4 minuty spacerem) Nowoczesna apartamentowiec klasy premium zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Jagodno,Wrocław

599 990 zł38 m² 15 706,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno- kopycińskiego | 2pok | Garaż!.|. Mieszkanie 38,2 m2, które znajduję się przy ulicy Kopycinskiego 23,osiedle Jagodno. Mieszkanie jest położone na pierwszym piętrze 4-piętrowym budynku. Cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Powstańców Śląskich,Wrocław

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

71mkw/ M/ balkon / garaż / W pełni umeblowane/ wysoki standard/ osiedle belvedere park Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 990 zł36 m² 14 889,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Premium/centrum/spiżowa/toplokalizacja/grabiszyńska/3pok Gotowiec inwestycyjny! Toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cukrowa

Klecina,Wrocław

3 500 zł50 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz nowoczesnego 3-pokojowego apartamentu w spokojnej lokalizacji z dobrym dojazdem zarówno do centrum oraz do Bielan Wrocławskich i autostrady? Nie szukaj dalej! :) Zapraszam do oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Tarnogaj,Wrocław

989 000 zł61 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji o powierzchni 60,91 m2 na południu Wrocławia w prestiżowej inwestycji Apratamenty innova! Atuty mieszkania: - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

499 000 zł45 m² 11 121 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 44,87 m2, składające się z dwóch oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki. Stan mieszkania pozwala na natychmiastowe zasiedlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

830 000 zł73 m² 11 354,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w sercu Wrocławia, przy ulicy Stalowej. Mieszkanie znajduje się w spokojnym i cichym zaułku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Sępolno,Wrocław

715 000 zł47 m² 15 196,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Super na start/blisko tereny zielone/biskupin blisko Plac Grunwaldzki Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w jednej z ładniejszych dzielnic Wrocławia - Biskupin. Powierzchnia 50 mkw na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

392 000 zł24 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka położona na Wrocławskim Szczepinie przy ul. Młodych Techników. Mieszkanie zadbane, mierzące 24m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

759 000 zł59 m² 12 919,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedaży 3 -pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58,75m2. Rozkład pomieszczeń: *pokój1 *pokój2 *pokój3 *kuchnia *łazienka *wc *przedpokój Powierzchnie dodatkowe: *balkon/loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

739 900 zł51 m² 14 409 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Funkcjonalne wygodne mieszkanie Z przydomowym ogródkeim doskonała lokalizacja - dobra cena - polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

899 000 zł103 m² 8 728,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn/partynice/wysoka/4podkowy/3pok./balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

649 993 zł50 m² 12 994,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Nowy Blok Garaż` Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

575 992 zł46 m² 12 513,40 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top 2 pok 47m2 Klimatyzacja Balkon Garaż` Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu o łącznej powierzchni 47m2 znajdujące się przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

849 000 zł65 m² 13 061,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Fabryczna 3-pok 65,99m2 Balkon Garaż Na Sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65.99m2 w apartamentowcu przy ulicy Strzegomskiej. Obiekt monitorowany z całodobową ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

669 000 zł51 m² 13 041 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mam na sprzedaż, słoneczne, dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem po remoncie w wysokim standardzie. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

638 996 zł43 m² 14 964,80 zł/m²

 

Piętro:6/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Promenady wr/lux/2pok/komorka w cenie!top! Polecamy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m 2 piętro w 6-piętrowym apartamentowcu z windą z 2012 rokuwrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

899 900 zł60 m² 14 998,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet wrocławski, bliskie sąsiedztwo dworca pkp I pks wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka.