dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Krzyki,Wrocław

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top Krzyki- ul. Krynicka 2-pok/54m2 Balkon Piwnica Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie 54 m2 gotowe do zamieszkania w rewelacyjnej lokalizacji - ulica Krynicka. Mieszkanie jest przestronne, bieżąco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

551 001 zł44 m² 12 398,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam I zapraszam na prezentacje wrocław krzyki borek okolica parku południowego - 3 pokoje, kuchni, łazienka, wc - 44,44 M2 dobra inwestycja, doskonałe pod wynajem, blisko akademia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Wrocław

Krzyki,Wrocław

515 003 zł38 m² 13 446,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Top 1p-38m2 Krzyki- pirenejska Balkon Piwnica. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronny, 1- pokojowy apartament z oddzielną kuchnią z oknem o łącznej powierzchni 38m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

649 994 zł50 m² 12 986,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Top 2-pok 50m2 ok. Grabiszyńskiej Nowy Blok Garaż. Na sprzedaż 2-pok mieszkanie o powierzchni 50m2 znajdujące się na 2 piętrze w okolicach ul. Grabiszyńskiej. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grecka

Fabryczna,Wrocław

2 999 zł54 m² 55,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Top Fabryczna- muchobór 2 pok- 55m2 Ogród. Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestronny, 2- pokojowy apartament po generalnym remoncie o łącznej powierzchni 55m2. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

575 994 zł46 m² 12 508 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-Top 2 pok 47m2 Klimatyzacja Balkon Garaż` Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu o łącznej powierzchni 47m2 znajdujące się przy ulicy Strzegomskiej. Mieszkanie zlokalizowane na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

848 997 zł65 m² 13 055,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Fabryczna 3-pok 65,99m2 Balkon Garaż` Na Sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65.99m2 w apartamentowcu przy ulicy Strzegomskiej. Obiekt monitorowany z całodobową ochroną. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

538 996 zł36 m² 14 807,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Top/grabiszyńska/3-pok/36,1m2/centrum. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 36,1 m2 znajduje się na 1-wszym piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

599 996 zł42 m² 14 184,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Krzyki- jagodno 2pok- 42,5 m2 Balkon. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2 mieszczące się na 1-szym piętrze/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

839 995 zł75 m² 11 197 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Muchobór | 4 pok | Garaż| komórka |. Polecam na sprzedaż 4 pokojowe, 2 poziomowe mieszkanie na wrocławskim Muchoborze Wielkim - Stanisławowska. Kameralne zamykane, osiedle tylko 45 mieszkań. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 500 zł45 m² 77,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, apartmant available from 1st of October, english describe below Mieszkanie dostępne od 1 października! Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

646 000 zł46 m² 14 120,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45.75 m w spokojnej dzielnicy Wrocławia - Jagodno. Nieruchomość znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Zielińskiego

Powstańców Śląskich,Wrocław

419 000 zł27 m² 15 512,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Blisko Centrum | Zieleńskiego | Po remoncie!. Polecam na sprzedaż mieszkanie znajdujące się bardzo blisko skytower, ul. Tadeusza Zielińskiego. Nieruchomość o powierzchni 27 m2 dwa lata temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 199 999 zł102 m² 11 787,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 stronne mieszkanie na wrocławskich Partynicach. Mieszkanie ma swój wyjątkowy klimat wynikający z jego rozkładu, wielkości oraz wysokiej jakości materiałów wykorzystanych do jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Gaj,Wrocław

436 000 zł32 m² 13 625 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

32m2 kawalerka / od zaraz / Gaj Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze w budynku 10 piętrowym z wielkiej płyty z lat 80 tych. Kawalerka do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Bielany Wrocławskie,Wrocław

699 000 zł48 m² 14 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż dwustronne, jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w jednej z najbardziej poszukiwanych dzielnic Wrocławia. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

459 000 zł35 m² 13 189,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne 2 pok przy Sky Tower centrum/gajowicka po remoncie+piwnica Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Gajowickiej - blisko Centrum, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skwierzyńska

Krzyki,Wrocław

898 901 zł60 m² 14 981,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Akademia ekonomiczna, centrum, rynek, uniwersytet wrocławski, bliskie sąsiedztwo dworca pkp I pks wrocław krzyki, okolica hotelu wrocław / trzy lux pokoje, 3 piętro, nowy blok, winda komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 666 000 zł86 m² 31 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare Miasto, bulwary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Jagodno,Wrocław

633 991 zł39 m² 16 298 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jagodno/okazja/kopycińskiego /balkon/premium/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

588 506 zł43 m² 13 686,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Pereca/inwestycja!/toplokalizacja/centrum/premium/po remoncie!/!/top!/2po Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

898 999 zł105 m² 8 578,23 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Ołtaszyn/4podkowy/partynice/wysoka/3pok./balkon! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

586 504 zł56 m² 10 529,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Centrum/łęczycka/okazja!/stare Miasto/top/rozkład/2pok! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na wrocławskim Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

759 992 zł64 m² 11 936,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie w szeregu | Ogródek | ok. Psiego Pola!|. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 353,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dobra inwestycja, doskonałe pod wynajem, blisko akademia ekonomiczna I centrum miasta serdecznie polecam I zapraszam na prezentacje wrocław krzyki borek okolica parku południowego - 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

730 000 zł54 m² 13 536,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie położone w południowej części Wrocławia, dzielnica - Jagodno. Mieszkanie narożne, jasne i zadbane, mierzące 53,93m2 składające się z 2 pokoi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

830 000 zł73 m² 11 385,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Polecam piękne, komfortowe mieszkanie 3 pokojowe, z mediami miejskimi, w centrum Wrocławia, ale przy cichej, spokojnej ulicy, nieopodal Parku Tołpy i Pl. Grunwaldzkiego. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołbin,Wrocław

610 000 zł54 m² 11 304,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Jeśli szukasz przytulnego mieszkania do wprowadzenia w zadbanej kamienicy, w pobliżu terenów zielonych przy Odrze i 20 min spacerem do ścisłego Centrum Wrocławia koniecznie przeczytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Popowice Północne,Wrocław

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowa kawalerka typu studio, o powierzchni 24m Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze apartamentowca wybudowanego w 2020 roku przy ulicy Legnickiej 59. Miejsce fenomenalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

1 500 000 zł57 m² 26 501,80 zł/m²

 

Piętro:16/51

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 56,6 m2 w prestiżowym wieżowcu Sky Tower przy ulice Gwiaździstej dla osób o wyrafinowanych gustach! To przepiękne lokum na 16 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

740 001 zł51 m² 14 410,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław krzyki, ok. P. Wawrzyniaka / 2 pokoje, ogród, miejsce postojowe, blok 2021 funkcjonalne wygodne mieszkanie Z przydomowym ogródkeim doskonała lokalizacja - dobra cena - polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

899 999 zł44 m² 20 422 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Piękne przy Odrze na Browarach z balkonem! Oferujemy na sprzedaż w pełni wykończony apartament o powierzchni 44 m kw znajdujący się na 3 piętrze. Dodatkowym atutem mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 753 401 zł92 m² 19 125,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupak mieszkań, w okolicach ul. Mieszczańskiej o łącznej powierzchni 91,68m2. Mieszkania znajdują się na parterze w 5 piętrowym apartamentowcu z 2020r. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

629 500 zł47 m² 13 453,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./lux./taras/top/parter/okazja Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

564 951 zł37 m² 15 260,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tęczowa/2pok/balkon/winda/parter/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37m2, usytuowane na Starym Mieście (przedmieście Świdnickie) przy ulicy Tęczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Setna

Kozanów,Wrocław

714 201 zł65 m² 10 984,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kozanów/3pok./lux./piwnica/hit/balkon/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65 m2. Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Setnej na Kozanowie. Znajduje się na 2 piętrze, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

564 000 zł45 m² 12 525 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Krzyki/2pok./balkon/piwnica/winda/hit/od/zaraz! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 - pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 45m2 na Krzykach. Nieruchomość położona jest na 8 - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Popowice,Wrocław

664 000 zł54 m² 12 244,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Popowice/3pok./balkon/piwnica/orbita/hit/okazja! Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Bobrzej na Popowicach. Mieszkanie o powierzchni 54,1 m z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

815 000 zł49 m² 16 508 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy apartament 3-pokojowy na iip. o pow. 49.37 m2 przy ul. Brossa na osiedlu Skowronie (dzielnica Krzyki Gaj we Wrocławiu) z balkonem i widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Madalińskiego

Krzyki,Wrocław

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! gotowe do zamieszkania od zaraz! pełne wyposażenie wraz Z kuchennymi przyborami! super lux wykończone, umeblowane, doposażone komórka lokatorska oferta wstrzymana! Osoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

470 100 zł37 m² 12 702 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Pereca/wrocław/2pok/piwnica/sky/tower/top/od/zaraz Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 -pokojowe, jednostronne o powierzchni 37m2 na ul. Pereca we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: -2 pokoi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij