dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

579 000 zł47 m² 12 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

centrum/top/lokalizacja!/plac Legionów/3pok./rozkład/Krzyki Przedstawiamy Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe gotowe do zamieszkania. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Krzyk,Wrocław

1 880 000 zł95 m² 19 824,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

*** kameralna inwestycja*** *** 4 pokoje *** *** garderoba *** *** 2 miejsca postojowe *** *** Komórka lokatorska *** *** duży balkon *** *** piętro 2/3 *** *** ogród dla mieszkańców *** *** siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

750 000 zł67 m² 11 160,70 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 67,2 m2 z dużym balkonem i piwnicą na wrocławskim Kozanowie wraz z możliwością przejęcia ogródka działkowego (rod Pilczyce). - klimatyzacja, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

409 905 zł26 m² 15 826,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

toplokalizacja/centrum/grabiszyńska/1pok./Premium/Topinwestycja!Okazja GOTOWIEC INWESTYCYJNY IDEALNY POD NAJEM KRÓTKOTERMIOWY! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Grunwaldzka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

497 999 zł30 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

toplokalizacja/okazja/centrum/plac grunwaldzki/śródmieście/1pok./premium! TOPLOKALIZACJA! Gotowiec inwestycyjny! PO REMONCIE! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Sołtysowicka

Karłowice,Wrocław

299 000 zł18 m² 16 611,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Lokal w pełni umeblowany i wyposażony w sprzęt agd, gotowy do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przytulny, komfortowy apartament o powierzchni 17,78 m2 na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

449 000 zł32 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż przestronna kawalerka w centrum miasta. Remont generalny miał miejsce 5 lat temu. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w bloku z windą z 1987 roku. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł42 m² 14 194,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

inwestycja!/toplokalizacja!/top!/centrum/pereca/krzyki/premium/2pok/hit Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią mieszczące się na 3-cim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

363 000 zł20 m² 18 150 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sky Tower Rondo Powstańców Kawalerka/inwestycja Oferujemy na sprzedaż fajną kawalerkę w bardzo dobrej lokalizacji - Rondo Powstańców Śląskich. Składa się z jednego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 996 zł47 m² 16 129 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Krzyki-Rodzinna | 2 pok | Duży ogródek!. Polecam na sprzedaż piękne mieszkanie na Krzykach o powierzchni 47 m/kw z ogródkiem 60 m w bardzo korzystnym układzie, które sprawia, że wydaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

515 000 zł32 m² 16 063,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,06m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

434 995 zł30 m² 14 262,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Soltysowicka 30m2/2 pokoje /media miejskie!top /hit Mieszkanie składa sie z salonu z aneksem, drugiego pokoju sypialnianego i osobnej łazienki. Mieszkanie jest w pełni wyposażone:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

769 000 zł75 m² 10 253,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,60 m.kw na drugim piętrze w bloku z 1991r Mieszkanie składa się z dużej kuchni z jadalnią o powierzchni 11 m2 salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

676 000 zł48 m² 14 004,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 48,27 o podwyższonym standardzie. Lokal na bardzo bezpiecznym, strzeżonym osiedlu, wjazd samochodem tylko z pilotem, dodatkowo ochrona, monitoring. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

964 999 zł75 m² 12 863,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

! duże przy Grunwaldzie/dla rodziny/balkon/ Sienkiewicza Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sienkiewicza, znajdujące się na 6 pietrze w budynku z nową windą. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

948 999 zł69 m² 13 684,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux | 3 pok | al.Śliwowa | garaż! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe, duże mieszkanie z DWOMA balkonami i MIEJSCEM POSTOJOWYM w GARAŻU podziemnym. Blok został zbudowany w 2018 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Śródmieście,Wrocław

716 000 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam na sprzedaż luksusową kawalerkę w prestiżowej inwestycji oddanej w 2018 roku - angel city. Lokal o powierzchni ok. 28,6 m2 składa się z: - salonu Z aneksem ok. 24,1m2 - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 871,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu lokalu usługowego z funkcją mieszkalną jest kawalerka wykończona pod klucz! Mieszkanie wyposażone jest w meble(.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

669 000 zł54 m² 12 386,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wrocław, przedmieście Oławskie do zamieszkania od zaraz Mieszkanie po generalnym remoncie Ilość pokoi: 2 Metraż: 54,01 m2 Piętro: 1/4 Czynsz: 350 zł Piwnica Cena do negocjacji rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

579 003 zł40 m² 14 363,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Piękne po remoncie na Brzeskiej/inwestycja 2-pokcena do końca maja cena wzrośnie na początku czerwca, po remoncie klatki oraz elewacji budynku Oferujemy na sprzedaż pięknie wykończone mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Stare Miasto/ ulica Długa Ilość pokoi: 2 Balkon Metraż: 37 m Piętro 1 opis nieruchomości: jasne i przestronne mieszkanie na nowy powstałym osiedlu. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

639 999 zł53 m² 12 007,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gaj- działkowa! | 2pok | Rozkład! Polecam na sprzedaż mieszkanie 53,3 m/kw plus piwnica 10,6m/kw zlokalizowane we wrocław/krzyki-Gaj ul. Działkowa. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

549 532 zł41 m² 13 367,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieskzanie po remoncie gotowe do wprowadzenia przy ul. Wyszyńskiego 75 we Wrocławiu. English description below Oferta bezpośrednia - Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł75 m² 10 533,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

hit / kozanów / 4 pok / park / klimatyzacja!. 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 75,60 m.kw, usytuowane na drugim piętrze w bloku z 1991r we Wrocław / Fabryczna/ Kozanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rejtana

Wrocław,dolnośląskie

1 499 997 zł110 m² 13 631,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Lux ul. Rejtana 110m2- 4 pok Balkon Piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne 4- pokojowe mieszkanie z balkonem ( w jednej z sypialni garderoba) 110m2 znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

699 000 zł54 m² 12 968,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

hit / ołtaszyn / 3 pok / ogródek. Polecam mieszkanie zlokalizowane na Ołtaszynie w kameralnym 2-piętrowym budynku. Mieszkanie zlokalizowane na parterze z dwoma niewielkimi ogródkami, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

548 999 zł38 m² 14 447,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

lux / sołtysowice / 2 pok / balkon!. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest to dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 z aneksem kuchennym, małym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Daktylowa

Stabłowice,Wrocław

779 999 zł62 m² 12 601 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

hit / 3 pok / stabłowice / balkon. Polecam słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,09 mkw na Stabłowicach przy ul. Daktylowej w zachodniej części Wrocławia. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

4 300 zł55 m² 78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: (english version below) ***mieszkanie dostępne od 01.04.2024*** Serdecznie polecam 2-pokojowe mieszkanie położone w świetnej lokalizacji na ulicy Księcia Witolda. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

670 000 zł49 m² 13 673,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

lux / lipa piotrowska / 2 pok / garaż!. gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,24m2 z oddzielną kuchnią, z dużym balkonem, miejscem w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 500 zł44 m² 80 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Krzyki,Wrocław

599 000 zł42 m² 14 094,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Krzyki/jagodno/vivaldiego/2pok./balkon/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie mieszczące się na 1-szym piętrze 4-piętrowego budynku bez windy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł38 m² 63 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: for English version scroll down Mieszkanie urządzone przez architekta z dbałością o szczegóły. W pełni wyposażona kuchnia. Dwa osobne pokoje wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

413 999 zł31 m² 13 454,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

ok. Rogowska | duża kawalerka! Polecam na sprzedaż mieszkanie, na Nowym Dworze, własnościowe o powierzchni 30,77 mkw. Umeblowane, pralka, lodówka, kuchenka. Okna plastikowe, ogrzewanie miejskie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław