dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

900 000 zł77,19 m² 11 659,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe | 77 m2 | Piękna kamienica | Plac Grunwaldzki | Ul. Norwida Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77,19 m2. Zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł26 m² 15 346,15 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26 m w odległości 100 metrów od Placu Jana Pawła II. Mieszkanie 2 lata po odświeżeniu ścian, łazienki oraz wymianie instalacji sanitarnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł68,90 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedaży luksusowy apartament w inwestycji z 2009 roku na Wrocławskim Starym Mieście w kompleksie Justin Center. Niezwykle przestronny, jasny i nowocześnie zaaranżowany. Na.

Szczegóły ogłoszenia

10 900 zł65 m² 167,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 65 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

719 000 zł45,64 m² 15 753,72 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł55 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków premium we Wrocławiu- bernardyńska 4. Lokalizacja: apartament mieści się w odległości kilkuminutowego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł73 m² 13 561,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: dwupoziomowe, przestronne mieszkanie | 73 m | Wrocław Gaj Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 73 m , położone na ostatnim, czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku przy ul. Krzyckiej. Nieruchomość składa się z dużego jasnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63 m² 11 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1850

Na sprzedaż zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w przepięknie odrestaurowanej kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie składa się z: * salonu z aneksem kuchennym * sypialni * dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia unikatowy apartament położony w wyjątkowym miejscu. Lokalizacja na wyspie Młyńskiej w historycznym Młynie Maria. Widok na Młyn, rzekę oraz budynek Auli Leopoldinum. 5.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 zł62 m² 66,13 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja, 3-pokojowy apartament w inwestycji Atal Towers przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście. Lokalizacja: inwestycja Atal Towers znajduje się w ścisłym centrum miasta nad.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 000 zł121 m² 45 454,55 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przepiękny Penthouse w ovo Wrocław to wyjątkowa oferta dla najbardziej wymagających klientów. Obok niesamowitych widoków na panoramę Wrocławia, penthouse wyróżniają się spośród.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł69,69 m² 64,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe położone w inwestycji Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się w budynku z ochroną i windą, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni umeblowane, zadbane mieszkanie. W jego skład wchodzą: -salon z balkonem, -sypialnia, -łazienka, -kuchnia, -przedpokój. Mieszkanie wyposażone, m.in. piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł26 m² 88,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończony apartament w dzielnicy Krzyki, przy ul. Krakowskiej 35 we Wrocławiu. Studio o powierzchni 26 m2, położony jest na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,40 m² 14 503,82 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować bardzo bezpieczne i wygodne mieszkanie o łącznej powierzchni 52,4m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 7 kondygnacyjnym nowoczesnym budynku na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 zł67 m² 68,66 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: ewa Brzeźniakiewicz Tel:   ***mieszkanie dostępne od zaraz*** (english version below) Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 3-pokojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł53,43 m² 825 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje | Jasne, funkcjonalne mieszkanie gotowe do zamieszkania Przestronne, pełne światła mieszkanie, które łączy domowe ciepło z doskonałą organizacją przestrzeni. Świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł100 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1926

Pl. Katedralny 11 12 | Ostrów Tumski | 99,76 m | parking za szlabanem | 5 pokoi | unikalna lokalizacja To jest adres, który praktycznie nie występuje w sprzedaży. Pl. Katedralny serce Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł40,75 m² 19 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szukasz nieruchomości, która wyróżnia się na tle innych? Zapraszam na Drukarską 56 pod jeden z najbardziej prestiżowych adresów na wrocławskich Krzykach. To mieszkanie łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł26 m² 20 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Rezerwuję sobie prawo do bycia absurdalnym mawiał bohater powieści Fitzgeralda. Ty nie musisz szukać wymówek, bo posiadanie mieszkania z bezpośrednim widokiem na wrocławski Rynek to czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 czerwca loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł29 m² 24 137,93 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w inwestycji Angel City przy ul. Walońskiej. Apartament ma powierzchnię ok. 29 m i został wykończony z pełną dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł24,50 m² 14 081,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka (status: lokal użytkowy z funkcją mieszkalną) zlokalizowana w prestiżowym kompleksie Wrocławski Park Biznesu Idealna jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

661 000 zł49,50 m² 13 353,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3-pokojowe | 49,5 m | nowe budownictwo | parter | winda Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni ok. 49,5 m , zlokalizowany na parterze w budynku wielorodzinnym z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł53 m² 14 132,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny 53 m | Maślice | gotowy biznes w najmie krótkoterminowym Na sprzedaż w pełni funkcjonujący apartament dwupoziomowy, działający w modelu najmu.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł20,07 m² 18 684,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szukasz kawalerki w centrum? Cenisz sobie zieleń i ciszę, jednocześnie lubisz mieć wszędzie blisko? Zależy Ci na świetnym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest wystarczającym powodem, aby.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 zł65,63 m² 76,17 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferta bez prowizji. Pierwszy najem - czteropokojowe mieszkanie 65,63 m2 z oddzielną kuchnią i miejscem postojowym w hali, położone na 3 piętrze nowego budynku z 2026 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł14 m² 21 357,14 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowa, klimatyzowana mikrokawalerka w doskonałej lokalizacji Wybrzeże Pasteura, wrocław Śródmieście. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł79 m² 13 037,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo, trzymajcie się mocno foteli, bo oto wjeżdża oferta, która ma więcej poziomów niż Pałac Kultury i więcej smaku niż niedzielny obiad u babci. Przedstawiamy dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł53,22 m² 17 098,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem przy parku! Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie położone na jednym z najbardziej prestiżowych i cenionych osiedli we.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł28 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scrol down Do wynajęcia funkcjonalne studio w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! W budynku strefa saun i siłownia dla mieszkańców! budynek I okolica.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł48,64 m² 17 290,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie, ul. Mieszczańska Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę mieszkania 2 pokojowego zlokalizowanego na III p. nowego budynku (2020r.) na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie.