dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strachowicka

Fabryczna,Wrocław

1 800 zł32 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: fabryczna, ul. Strachowicka 13b Metraż: 31,8 m2 Ilość pokoi: 2 Piętro: 1 Dostępny: najem od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia, położone w nowoczesnym budynku (nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 000 000 zł65 m² 1 545,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu na ostatniej kondygnacji w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we Wrocławiu. Jest to jeden z niewielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 580 zł57 m² 62,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

733 000 zł61 m² 11 996,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o powierzchni 54,10 m2 wraz z piwnicą 7m2 - całość 61,10 m2 wpisana w księdze wieczystej w zrewitalizowanej kamienicy dla osób ceniących urok historycznych budynków. Po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Balzaka

Oporów,Wrocław

569 000 zł50 m² 11 330,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Serdecznie polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drabika

Krzyki,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane, stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m2, położone na pierwszym piętrze nowego budynku przy ulicy Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziszyńska

Nowy Dwór,Wrocław

660 000 zł61 m² 10 819,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

2 800 zł39 m² 72,33 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

789 999 zł74 m² 10 646,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Centrum / 1990r / rozkład / duży balkon / komorka Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Huby,Wrocław

719 000 zł46 m² 15 630,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m , usytuowane na parterze (okna, rolety antywłamaniowe) w nowoczesnym i kameralnym bloku z 2013 roku we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

739 000 zł66 m² 11 195,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ok./Ołtaszyn/3pok/ogród/miejsce/postojowe/taras Prezentujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 66 m2 z trzema pokojami, z przyległym ogródkiem oraz miejscem postojowym przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

900 000 zł61 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przytulne, dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,6 m2 na 2 piętrze 2 piętrowego budynku z 2015 r. w dzielnicy Krzyki - Wojszyce w okolicy ul. Grota-Roweckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Michalczyka

Szczepin,Wrocław

3 610 zł51 m² 70,41 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem i klimatyzacją! Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bardzo przestronne i jednocześnie przytulne i doskonale zlokalizowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym (16m) tarasem i 4m balkonem. W okolicy przestanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wittek

Krzyki,Wrocław

970 000 zł62 m² 15 645,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami na Ołtaszynie Marzysz o własnym ogrodzie i mieszkaniu urządzonym z klasą ? Kawie pitej we własnym ogrodzie ? To ok. 62-metrowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Stare Miasto,Wrocław

870 000 zł35 m² 24 935,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksusowy Apartament Inwestycyjny Sienkiewicza Residence, wrocław Prestiżowa lokalizacja Nowoczesny design Gotowy na wynajem Poznaj wyjątkową ofertę apartamentu w nowym, ekskluzywnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Śródmieście - ul. Barlickiego opis: do wynajęcia atrakcyjne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o łącznej powierzchni 45,78 mkw. Pierwszy najem po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Śródmieście,Wrocław

5 375 zł108 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dla osób poszukujących dużych, przestronnych, wysokich i nasłonecznionych mieszkań w centrum Wrocławia. Prezentujemy Państwu przestronne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 107,5 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł43 m² 13 582 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

AM Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Buforowej. Powierzchnia 43,44 m obejmuje: salon z aneksem kuchennym kuchnia w pełni wyposażona w meble,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne i funkcjonalne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o pow. 45 mkw. znajdujące się na VIII p. dziesięciopiętrowego budynku apartamentowo-handlowego przy ul. Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 290 000 zł71 m² 18 246,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, stylowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni około 40 m2, położone na ostatnim piętrze nowego budynku przy ulicy Drabika we Wrocławiu. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zakrzów,Wrocław

589 000 zł44 m² 13 295,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2-pokojowe mieszkanie o metrażu 44,3 m2, położone na 1. piętrze z dużym balkonem, w kameralnym bloku z windą na osiedlu Zakrzów! Zakrzów to spokojne, zielone osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

799 000 zł62 m² 12 933 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż jest przestronne trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, położone na ulicy Ostródzkiej na wrocławskich Maślicach. Możliwy termin przekazania lokalu nowym nabywcom to pczątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krzycka

Krzyk,Wrocław

529 000 zł36 m² 14 776,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Kawalerka, 35,8 m , balkon, krzycka, komórka lokatorska Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35,8 m , zlokalizowana na 1. piętrze w budynku z 2004 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

679 999 zł50 m² 13 613,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

słoneczne 3 pokoje / garaż / tereny spacerowe Słoneczne mieszkanie na Ołtaszynie! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

764 000 zł58 m² 13 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

619 000 zł46 m² 13 521,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,78 m , zlokalizowane na wrocławskim Grabiszynie. Lokal ma dwustronną ekspozycję i w pełni rozkładowy układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

428 996 zł27 m² 15 656,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej). Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Borek,Wrocław

628 999 zł50 m² 12 585 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Sudecka -borek Apartament 2 pok/blok/media miejskie Polecamy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie na Borku przy ul Sudeckiej 147 Mieszkanie składa się z sypialni, dużego salonu, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

548 999 zł44 m² 12 588,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. |. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2 Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

739 990 zł60 m² 12 331,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle!. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

499 000 zł41 m² 12 158,90 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Drukarska/2pok/parter/balkon/piwnica/winda/hit Prezentujemy Państwu na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 41m2 przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na parterze/ 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Sołtysowice,Wrocław

740 000 zł55 m² 13 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie | gotowe do wprowadzenia | Sołtysowice, wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone przy ul. Wojaczka 15 w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

649 500 zł47 m² 13 964,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.