dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Top/36m2-2pok/balkon-Piwnica Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie o powierzchni 36 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w odnowionym bloku z 1985 r., przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 950 zł64 m² 45,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- doskonała lokalizacji, - pełny rozkład, - po remoncie, to podstawowe atuty nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość zlokalizowana między Dworcem Głównym pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bydgoska

Psie Pole,Wrocław

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Blisko Centrum mieszkanie 4 pokojowe z doskonałym dojazdem i transportem miejskim! Dostępne od zaraz. Najważniejsze informacje: - 4 pokoje - Internet w cenie - piwnica na dodatkowe rzeczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowowolska

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł46 m² 10 824,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Wrocław, ul. Stalowowolska. Drugie piętro. Dwa pokoje: pokój dzienny + sypialnia. Ponadto: oddzielna kuchnia i łazienka. Mieszkanie w pełni wyposażone do natychmiastowego zamieszkania: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! Допомога в оренді і.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hutnicza

Pilczyce,Wrocław

409 000 zł34 m² 11 820,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe po remocnie w pełni urządzone, wyposażone, w porządanej, rekreacyjnej i zielonej lokalizacji Wrocławia, o powierzchni 34,50 m2 nie daleko ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Popowice,Wrocław

2 900 zł37 m² 77,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie - 2 pokojowe Z aneksem kuchennym, balkonem oraz garażem *klimatyzacja* Dostępne od zaraz - w pełni umeblowane - salon a aneksem kuchennym oraz sypialnia. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** na wynajem nowe mieszkanie 2 pokojowe Z balkonem W centrum*** english below Idealna okazja dla pary lub singla, aktywnych osób pracujących w centrum Wrocławia lub w okolicach Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

689 000 zł63 m² 10 910,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Kuzniki Lux 3pokoje Premium komórka m.postojowe Przedstawiamy Państwu piękne, przytulne 3-pokojowe mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu Kuźniki w bloku z 2020 r. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

658 905 zł62 m² 10 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Top - partynice ołtaszyn 60m2 z ogródkiem M.postojoweKOMORKA /Top! PARTYNICE HIT! Mieszkanie 3 pokojowe:! W cenie mieszkania: miejsce postojowe przed budynkiem, komórka lokatorska ok 4,6 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

399 000 zł36 m² 11 083,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie generalnym o powierzchni 36 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w odnowionym bloku z 1985.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Krzyki,Wrocław

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 38 m2 z miejscem parkingowym i balkonem Pięknie urządzone 2-pokojowe mieszkanie na wynajem. Słoneczne mieszkanie z balkonem na nowym, cichym i spokojnym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zapolskiej

Wrocław,dolnośląskie

419 500 zł42 m² 9 988,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Ok. Sky Tower- okazja/ 2 pokoje 42m2 Mieszkanie -okazja cenowa / Tramwaj tower rozklad polecam na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie w świetnej lokalizacji - 3 minuty spacerem do Sky Towera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strońska

Gaj,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od lipca lub połory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

460 000 zł58 m² 7 972,27 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Kozanów duże 2-pok., piwnica, garderoba/ Kolista Polecamy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 zlokalizowane na wrocławskim okolice ul. Kolistej. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Obornicka

Różanka,Wrocław

430 000 zł36 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

kawalerka 36m + antresola 7m / obornicka / 2003r. Idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Polecamy! Polecamy na sprzedaż przestronną i funkcjonalną kawalerkę położoną na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

759 000 zł92 m² 8 246,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Opis: na sprzedaż piękne 4-pokojowe mieszkanie, znajdujące się w 2-piętrowym budynku, o powierzchni użytkowej 92,04m usytuowane we Wrocławiu /lipa Piotrowska/ przy ul. Bazyliowej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szczepin

Szczepin,Wrocław

509 774 zł55 m² 9 256,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Staremiasto/centrum/szczepin/rozkład/2pok./TOP! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie mieszczące się przy ul. Długiej na Szczepinie - blisko mostu Sikorskiego, 15 min od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

598 001 zł45 m² 13 286 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 2 pok-45m2/krzyki/balkon/miejsce post./ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Wojszycach o powierzchni 45 m2. Mieszkanie znajduje się na 2/2 piętrze w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

634 002 zł62 m² 10 160,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Hit/krzyki-62m2-3pok/balkon Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piławskiej (gaj), 2 piętro, dwustronne: okna na wschód - zachód. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 62,20 m2. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Manganowa

Grabiszyn,Wrocław

699 900 zł55 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie w bloku z 2008r. Pełen rozkładowe położone w centrum Wrocławia (2km od rynku) Mieszkanie dwustronne z balkonami po obu stronach budynku. Położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

459 998 zł58 m² 7 986,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

duże 2-pokojowe z piwnicą, garderobą / ul. Kolista Polecamy na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 zlokalizowane na wrocławskim okolice ul. Kolistej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dostępne od 1 czerwca. Wyjątkowo atrakcyjny apartament nad Odrą! Fiesta zn zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu apartamentu zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł38 m² 86,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

319 995 zł50 m² 6 392,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Inwestycja/toplokalizacja!/krzyki/krzycka/2 pok. Top lokalizuja park Południowy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie idealne pod inwestycje lub na wynajem, mieszczące się w Kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Kozanów,Wrocław

460 000 zł57 m² 8 018,13 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

57,37 m2 / 2 pokoje + garderoba + klima / Kozanów Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,37 m2 na ul. Kolistej. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim 11 piętrze budynku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Muchobór Mały

Muchobór Mały,Wrocław

439 997 zł33 m² 13 309 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top!/lux/muchobór mały/szkocka/2 pok./PO REMONCIE Top Lokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dwupokojowy apartament o powierzchni 33m2, mieszczący się na drugim piętrze 10-ciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

9 423 000 zł349 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:2022

Penthouse '202' Takiej nieruchomości na sprzedaż dawno nie było we Wrocławiu. Najdroższy apartament w mieście. Ten penthouse znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

3 450 zł46 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł88 m² 8 511,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Centrum rynektop Lojalizacja- galeria Dominikanka 86m2 /3pokoje Przedstawiam Państwu piękne mieszkanie w Kamienicy przy ul. Krasinskiego przy Galerii Dominikańskiej Mieszkanie na 1 szyn pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z tarasem w lokalizacji Osiedle Wojszyce (ul. Iwaszkiewicza), 46m2, na parterze, dwupokojowe. Garaż podziemny (blisko wejścia do mieszkania) - dodatkowo płatny Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Mochnackiego

Karłowice,Wrocław

625 000 zł73 m² 8 549,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1934

Zapraszam na prezentację 4 pokojowego mieszkania po kapitalnym remoncie, wykończone pod klucz, do wprowadzenia. Lokalizacja : Wrocław/ Psie Pole/ Karłowice okolice ulicy mochnackiego/kamińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Widawa

Widawa,Wrocław

668 995 zł68 m² 9 852,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Okazja 4 pokoje 68m2 lux Premnum 2022r! polecam na mieszkanie 4 -pokojowe o powierzchni 67,8m2 z 15 m2 tarasem, doskonale wyposażone, położone na wrocławskiej Lipie Piotrowskiej. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł27 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Premium/centrum-25m2-Kawalerka Na sprzedaż piękna kawalerka 25m2 znajdująca się przy ul. Legnickiej w apartamentowcu na 6 piętrze. Idealna lokalizacja, liczne sklepy, dobrze skomunikowane. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Krzyki,Wrocław

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** tylko W home brand *** Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w świetnej lokalizacji Wrocławia Nieruchomość jest umeblowana, gotowa do wprowadzenia. Najważniejsze informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

634 000 zł62 m² 10 192,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Top/krzyki-62m2-3pok/balkon Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Piławskiej (gaj), 2 piętro, dwustronne: okna na wschód - zachód. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 62,20 m2. Składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

738 999 zł68 m² 10 899,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Krzyki 4 pokoje 65m2 - lux premium okolice ul. Krzycka polecam mieszkanie w apartamentowcu z 2007 r. przy ul. Deszczowej we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 64m2 położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

416 000 zł22 m² 19 348,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Na sprzedaż mikroapartamenty w inwestycji z 2019 roku, na Grobli we Wrocławiu. Lokale wykończone, gotowe do zamieszkania czekają na pierwszego właściciela. Do wyboru zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

845 000 zł77 m² 10 974 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Krzyki nowy apartamentowiec 4 pokoje garaz piwnica w cenie!top lokalizacja Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76 m parter w 4-piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malarska

Wrocław,dolnośląskie

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Centrum 2 pokoje 55m2 Parking Rynek! Wrocław, stare Miasto, ul. Malarska, ścisłe centrum, obok Rynku i jatek. Jednocześnie ciche, nowe okna od strony zielonego podwórza. 55,5 m2, 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kubali

Poświętne,Wrocław

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - słoneczne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Kubali 14. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym dużej, jasnej sypialni oraz łazienki.