dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oficerska

Borek,Wrocław

4 150 zł60 m² 69,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 59,68m2 z dużym balkonem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł64 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Serdecznie polecam do wynajęcia trzypokojowy apartament o powierzchni 64 m2. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w nowoczesnym budybnkunieopodal Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saperów

Borek,Wrocław

8 000 zł97 m² 82,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

6 500 zł45 m² 144 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: specjalista ds. Nieruchomości Tel.: Nr licencji PFRN 30960 ENGLISH VERSION BELOW Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego na wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stolarska

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

789 000 zł54 m² 14 611,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie tuż obok Parku Grabiszyńskiego. Adres: ul. Stolarska Wrocław - tuż obok ulicy Racławickiej. Cena: 789.000zł + 35.000zł za miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

7 990 zł87 m² 92,26 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: ołbin | ul. Jedności Narodowej * Pokoje: 4, * Metraż: 86,6 m2, * Piętro: 16/17, * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz pierwszy najem. W cenie miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 37 m , zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, przy ul. Cybulskiego 7, w plombie z 1995 roku. Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

679 500 zł54 m² 12 486,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu, bez dodatkowych remontów? To 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,42 m na wrocławskich Stabłowicach będzie doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

619 000 zł49 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w budynku z lat 60tych. 49 metrowy lokal składa się z dwóch pokoi rozkładowych, bardzo jasnej kuchni, sporego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kleczków,Wrocław

890 000 zł58 m² 15 242,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dwustronne mieszkanie z 3 pokojami i tarasem na Promenadach Wrocławskich. Idealne dla rodziny i osób ceniących komfort i funkcjonalność. Gotowe do wprowadzenia. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zalesie,Wrocław

6 700 zł68 m² 97,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem przy Parku Szczytnickim Twoja prywatna strefa zieleni w prestiżowej okolicy Wyobraź sobie poranki z kawą we własnym ogrodzie, ciszę i zieleń za oknem oraz park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Pracze Odrzańskie,Wrocław

585 000 zł45 m² 12 982,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie z dużym ogródkiem | 45,06 m + ogród 44,6 m | Stabłowicka 118D/4 Stabłowice Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czysta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 195 000 zł67 m² 17 926,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w centrum miasta, ciche i dobrze skomunikowane. Otoczenie nieruchomości: nowoczesny budynek znajduje się w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Brochów,Wrocław

559 000 zł46 m² 12 073,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mościckiego Świetna propozycja inwestycyjna lub dla rodziny. Przedstawiamy ofertę mieszkania o powierzchni 46,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania położonego we Wrocław Krzyki Przedmieście Oławskie. To propozycja dla osób, które cenią sobie klimat zabudowy śródmiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kajdasza

Jagodno,Wrocław

3 200 zł60 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- lokalizacja: krzyki, ul. Edmunda Kajdasza - Ilość pokoi: 3 pokoje - Metraż: 60 m2 - Kuchnia: wyposażona, sprzęt rtv i agd - 2 miejsca postojowe, - komórka lokatorska Informacje dodatkowe:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

852 300 zł38 m² 22 517,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - wykończenie pod klucz W cenie mieszkania! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą decoroom dla ostatnich 7 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ramiszowska

Poświętne,Wrocław

673 000 zł48 m² 14 020,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Marino /2 pokoje /lux/48m2/garaż Polecamy na 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym w garażu podziemnym ul. Ramiszowska, poświętne Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Wrocław, sołtysowice, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 380 000 zł71 m² 19 519 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż: luksusowe mieszkanie, nigdy nie zamieszkane. Wykończenie i wyposażenie najwyższej klasy, styl przewodni japandi. Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dwiema łazienkami oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, Jana Pawła II

Wrocław,dolnośląskie

1 300 000 zł64 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1776

Wyjątkowy apartament / loft o wysokości niemal 5 m Bulwar Staromiejski ścisłe centrum Wrocławia Gotowa inwestycja | kwota 1 300 000 netto + vat 23% | Bez pośredników | Vat mogą odliczyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witolda

Śródmieście,Wrocław

7 900 zł73 m² 108,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe w pełni rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w centrum Wrocławia. Prezentowane mieszkanie położone jest na osiedlu Lokum Victoria przy ul. Tęczowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bylinowa

Psie Pole,Wrocław

999 000 zł75 m² 13 371,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowane na 1. piętrze w nowoczesnym, niskim budynku z windą (winda z poziomu zero). Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Premium apartament W ścisłym centrum zwierzęta mile widziane Szukasz miejsca, które łączy prestiż, wygodę i otwartość na zwierzęta? Ten elegancki apartament w sąsiedztwie Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

5 900 zł84 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 85 m2, z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Wrocław

610 000 zł50 m² 12 079,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum miasta tuż przy Placu Grunwaldzkim. Mieszkanie znajduje się na 2/3 piętrze w kamienicy z odnowioną klatką schodową z widokiem na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 223 075 zł132 m² 9 265,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

W samym sercu Przedmieścia Oławskiego, kilka minut spacerem od tętniącego życiem Rynku, powstał apartament dla osób, które cenią sobie przestrzeń inną niż wszystkie - nieszablonową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Partynice,Wrocław

950 000 zł77 m² 12 321,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe na wrocławskich Partynicach, 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 77 m2 ( 100M2 po podłodze)w apartamentowcu z 2006 roku. Nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

9 000 zł85 m² 105,88 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: numer licencji pfrn: 31049 (english version below) ***mieszkanie dostępne od 03.01*** Serdecznie polecam do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji "PORT POPOWICE" przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

2 200 zł34 m² 65,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tarnogaj ul. Nyska/piękna Nowoczesne mieszkanie blisko uczelni i komunikacji. Do wynajęcia jasne i komfortowe 2-pokojowe mieszkanie (34 m ). Idealne dla studenta, pary lub młodej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jagodno,Wrocław

2 500 zł40 m² 61,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: krzyki-Jagodno Ilość pokoi:2 Metraż: 40.47 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 2 Informacje dodatkowe: Dostępne od zaraz. Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe. Lokal znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Sernicka

Powstańców Śląskich,Wrocław

429 900 zł32 m² 13 434,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż spokojne, ciche i komfortowe mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32m2 przy ul. Sernickiej (blisko Hubskiej) schowane w cichej bocznej uliczce. Idealne mieszkanie dla singla, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Śródmieście,Wrocław

969 999 zł63 m² 15 470,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w Rezydencji Tumskiej - ul. Prusa, wrocław Powierzchnia: 62,7 m Piętro: 4/6 w budynku z windą i recepcją Rok budowy: 2008 Stan: gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ikara

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł58 m² 11 989,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3 pokoje po remoncie przy Bulwarze Ikara. Winda, piwnica, oddzielna kuchnia i pełna infrastruktura w zasięgu kilku minut. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję! Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

579 000 zł45 m² 12 753,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie (piwnica 6 m ), miejsce parkingowe. | ul. Kunickiego 53 | Muchobór Wielki, wrocław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

2 700 zł46 m² 58,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Wrocławia ul. Kuźnicza. Na wynajem mieszkanie o powierzchni ok. 45 m , świeżo po remoncie. Lokal znajduje się w samym rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kępa Mieszczańska,Wrocław

2 400 000 zł86 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

WE speak english, rezerwacja - Bulwary Książce to jedno z najbardziej pożądanych i prestiżowych miejsc do życia we Wrocławiu. Doskonała lokalizacja sprawia, że takie miejsca jak Stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

740 000 zł60 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Nowym Dworze. Mieszkanie stanowi idealne rozwiązanie dla rodziny lub pod inwestycje. W skład mieszkania wchodzi: * salon z aneksem kuchennym *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

690 000 zł54 m² 12 777,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 54m2 na wrocławskich Maślicach. Mieszkanie znajduje się na 2, ostatnim piętrze w kameralnym bloku na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie.