dowolna

Luksusowe mieszkania Wrocław - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

1 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 247 ogłoszeń

764 005 zł58,10 m² 13 149,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł48,95 m² 23 493,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie dwupokojowe, położone w zabytkowym budynku Młyna Maria na ulicy Staromłyńskiej, tuż przy Ostrowie Tumskim we Wrocławiu. Mieszkanie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

719 900 zł52 m² 13 844,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w bloku z ok 2000 roku. w bliskiej odległości od Dworca Główenego pkp i ścisłego centrum Wrocławia. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł48,85 m² 55,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Krzyckiej, w zielonej i spokojnej okolicy od 1.07.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w spokojnej i prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: strachocin/vespucciego Ilość pokoi:2 Metraż: 39m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1/5, budynek z windą z 2021roku z windą Informacje dodatkowe: obligatoryjnie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

442 000 zł26,60 m² 16 616,54 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Szukasz lokalu idealnego pod inwestycję ? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Podana cena jest ceną brutto. Lokal użytkowy o powierzchni 26,6 m2 w samym sercu Popowic, blisko centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł71,56 m² 125,77 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version scroll down Zamieszkaj w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu i doświadczaj standardu, który na nowo definiuje pojęcie miejskiego komfortu. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł50,81 m² 14 347,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci 2% pcc Mieszkanie o powierzchni 50,81 m zostało zaprojektowane z myślą o maksymalnym wykorzystaniu przestrzeni i komforcie. Układ pomieszczeń Salon:.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł67,10 m² 13 233,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wstępna rezerwacja do dnia 30.03.2026 Z przyjemnością przedstawiam Państwu piękne przestronne trzypokojowe mieszkanie (z osobną kuchnią) posadowione na 4 pietrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 450 zł66 m² 97,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 66 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł21,01 m² 20 418,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Roi 10% | gotowiec inwestycyjny | kawalerka Z biznesem airbnb | rynek wrocławski (for English scroll down) top lokalizacja Rynek Wrocławski ul. Kiełbaśnicza! Na sprzedaż gotowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

567 999 zł44,20 m² 12 850,66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit! / lux! / 2 pok / Metalowców! mieszkanie przy ul. Metalowców. 2 pokoje, piętro 2/4 + winda+ komórka+ suszarnie. Mieszkanie świetne dla siebie, jak również pod wynajem. Super lokalizacja- blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł103 m² 33 980,58 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż unikalny penthouse znajdujący w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji Wrocławia - Angel City przy ul. Walońskiej. Apartament ma powierzchnię ok. 103 m i został.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł36,50 m² 71,23 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz, mieszkanie w stylu loftowym z antresolą przy ul. Kościuszki w Nowej Papierni, lokalizacja: nowa Papiernia znajduje się w 2 linii zabudowy przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł21,10 m² 16 966,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

-kontakt   dostępny 24/7 (również W weekendy I święta )- -załatwiamy również kredyty szybko I na najkorzystniejszych warunkach- na sprzedaż kawalerka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł42,70 m² 13 793,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Agrestowej, ołtaszyn Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania, które położone jest przy ulicy Agrestowej, w sercu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

841 000 zł55,10 m² 15 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Wiesz, co jest w tym najlepsze? Ta część, w której jest cisza i spokój mówił słynny ogr do Osła, marząc o swoim kawałku ziemi. Przy ulicy Bystrzycka nie musisz walczyć ze.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny klimatyzowany apartament blisko centrum bezpłatny dostęp do siłowni doskonała lokalizacja nad rzeką dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Do wynajęcia nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł67,72 m² 14 471,35 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecam: piękne i nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na prestiżowym Osiedlu Nowe Żerniki w zachodniej części Wrocławia. Zaprojektowane przez architekta i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł106,40 m² 18 787,59 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

NA sprzedaż 3-pokojowy apartament znajdujący się na 12stym piętrze (w żaglu) w najwyższym budynku mieszkalnym w Polsce - Sky Tower. Apartament kompletnie wyposażony, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł100 m² 140 zł/m²

 

Piętro:36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament w prestiżowym wieżowcu Sky Tower. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: weronika Woźniak tel.   Nr licencji pfrn 30960 ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Serdecznie polecam wyjątkowy, 2-pokojowy apartament zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł33,24 m² 70,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia - tylko u nas! lokalizacja: kameralna inwestycja z 2021 roku zlokalizowana na wrocławskim Brochowie w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Budynek zlokalizowany 300 m od.

Szczegóły ogłoszenia

2 390 000 zł110,53 m² 21 623,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1884

Z przyjemnością prezentuję stylowe mieszkanie, dwupokojowe z antresolą, położone przy jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic Wrocławia. To adres, który łączy miejski rytm.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł52 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 52 m , położone przy ul. Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu. Wysoki standard wykończenia, nowoczesne wnętrza i funkcjonalny układ sprawiają,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł38,88 m² 77,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

-pokojowe na wynajem o powierzchni 38.88 m2. Lokalizacja:gen. Józefa Haukego-Bosaka. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł65,27 m² 15 320,97 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Twój spokojny azyl w sercu Maślic Szukasz miejsca, gdzie cisza, prywatność i komfort spotykają się z nowoczesnym designem? To mieszkanie przy ul. Suwalskiej spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł41,50 m² 67,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie składające się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem, oddzielnego wc oraz przedpokoju o łącznej powierzchni 41,50 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł70,35 m² 12 722,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Luksusowy apartament przy Parku Pawłowickim - 70,35 m | loggia 9 m | wysoki standard Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 70,35 m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł50,20 m² 11 533,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż jest przytulne mieszkanie o powierzchni 48,15 m2., składające się z 2 pokoi i oddzielnej kuchni. Mieszkanie położone jest na 2. piętrze kameralnego, 2piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł46 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie z balkonem | ul. Gdańska | Plac Grunwaldzki Do wynajęcia komfortowe, świeżo wykończone mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane przy ul. Gdańskiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 000 zł62 m² 16 758,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w prestiżowej lokalizacji na znanym wrocławskim osiedlu Olimpia Port. Układ przestrzenny: salon z kuchnią: 34 m Pokój 1: 13.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio apartament W centrum miasta- ul. Braniborska 2300 zł Do wynajęcia studio przy ul. Braniborskiej, stare Miasto. Lokalizacja: braniborska to wyjątkowy adres na mapie Wrocławia, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43,43 m² 13 792,31 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,43 m2. W skład mieszkania wchodzą: * 3 pokoje * garderoba * oddzielna kuchnia * łazienka Do mieszkania przynależy komórka oraz piwnica. Położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Inflancka

Wrocław,dolnośląskie

729 999 zł57 m² 12 807 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż | 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Wrocław, ul. Inflancka Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł62,70 m² 12 280,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do wyjątkowej oferty przestronnego 3-pokojowego mieszkania (62,9 m ), położonego w spokojnej i zielonej okolicy, idealnie sprawdzi się jako lokum dla rodziny. Dzięki doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Nyskiej, innova Concept lokalizacja Inwestycja zlokalizowana jest w samym sercu Tarnogaju przy ulicy Nyskiej. Miejsce świetnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł54,81 m² 12 224,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z widokiem na park skowroni niski blok media miejskie rozkładowe 3 pokoje dwustronna ekspozycja okien Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni około 55.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł33,50 m² 21 194 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022