dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Muchobór Wielki

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 2. piętrze w eleganckim budynku przy ul. Gagarina, na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł49,50 m² 11 616,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Nieruchomość wyróżnia się dwustronną ekspozycją oraz doskonałym połączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

613 900 zł50 m² 12 278 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Muchobór Wielki Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł85 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , z tarasem 14 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

855 000 zł67 m² 12 761,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe jasne i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 67,5m2 na Muchoborze Wielkim. Lokal znajduje się na parterze w zadbanym budynku z 2000 roku to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie Bez prowizji opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł93 m² 11 290,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł100 m² 37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 2-poziomowe, o powierzchni 100 mkw Wrocław, muchobór Wielki, ul. Drohobycka. Parter mieszkania: salon z wyjściem na balkon dwa pokoje- jeden z nich.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł64,80 m² 11 404,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,80 m , położone na 3 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wrocławia ul. Tyrmanda Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

768 000 zł53 m² 14 490,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, w którym połączysz spokój, naturę i wygodę życia w mieście? To wyjątkowe mieszkanie przy ulicy Drohobyckiej we Wrocławiu to idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

671 495 zł48,10 m² 13 960,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Lux! / 2 Pok / Graniczna / Balkon. mieszkanie 2 pokojowe, pełen rozkład, zlokalizowane na inwestycji "osiedle Graniczna" LC Corp we Wrocławiu (muchobór Wielki - zachodnia część Wrocławia).

Szczegóły ogłoszenia

1 048 000 zł93 m² 11 268,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł69,10 m² 11 143,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

prowizja 0% / 69,10m2 / 3 pokoje + taras 40m2 + k. lokatorska/ Muchobór Wielki Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10m2. Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Muchobór Wielki we Wrocławiu, przy ulicy Leopolda Tyrmanda. Mieszkanie to znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł48,34 m² 11 894,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy Państwu funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 45 mkw z przynależną piwnicą o pow. 3,34 mkw, mieszkanie znajduje się na II p. niskiego budynku przy ul. Buczackiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Gagarina na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

997 500 zł86 m² 11 598,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Żwirki i Wigury. Idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia mieszkania znajdującego się w kameralnym budynku, na pierwszym piętrze w spokojnej i zielonej okolicy. Lokalizacja: - cicha i zielona okolica. - muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł47,10 m² 11 677,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na Muchoborze Wielkim - w cichej i zielonej części Wrocławia, doskonale skomunikowanej z resztą miasta. Lokal mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty:Jakub Choja   Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 50m2, położone w spokojnej, zielonej części Muchoboru Wielkiego.Idealne dla pary, małej rodziny lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł91,15 m² 10 916,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie - 91,15 m Wrocław, muchobór Wielki ul. Trawowa - Osiedle Morelowe Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o łącznej powierzchni 91,15.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,16 m² 12 122,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż trzypokojowe, komfortowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie, znajdujące się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu przy ul. Gagarina 56. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

829 000 zł60 m² 13 816,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Cisza, zieleń i zero hałasu pod oknem - 3 pokoje przy ul. Kunickiego (od strony Gagarina) Są mieszkania przy ulicy i są takie, gdzie po pracy naprawdę odpoczywasz. To jest właśnie jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

818 998 zł75 m² 10 863,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście! Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł59 m² 14 137 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29569 tel. Otoczenie nieruchomości: nowoczesne osiedle, doskonale skomunikowane z centrum. Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd od aow i lotniska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

629 000 zł54 m² 11 691,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, w którym słońce nie pyta o zgodę (i zmieści 6 kucharek!) Szukasz lokum, w którym rachunki za prąd są niskie, bo słońce odwala większość roboty? A może marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fabryczna

Muchobór Wielki,Wrocław

3 800 zł60 m² 63,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce garażowe zależne w cenie! Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 59,50 m.kw. położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Kunickiego inwestycja Zielone Miasto. Mieszkanie przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe z garażem opis Z przyjemnością prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

2 250 zł41 m² 55,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Żwirki i Wigury 18 (wejście od ul. Gagarina) Na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

629 900 zł45 m² 13 997,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45m na 1 piętrze 4 kondygnacyjnego budynku z 2016r. Układ pomieszczeń: * pokój 1 * pokój 2 * kuchnia oddzielna * łazienka *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

818 999 zł75 m² 10 876,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trawowa

Muchobór Wielki,Wrocław

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Bardzo przestronne i jednocześnie przytulne i doskonale zlokalizowane mieszkanie 2 pokojowe z dużym (16m) tarasem i 4m balkonem. W okolicy przestanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

679 000 zł56 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze budynku z 2010 roku przy ul. Marka Hłaski we Wrocławiu (muchobór Wielki). Budynek wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

840 000 zł72 m² 11 741,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż jest trzypokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na Muchoborze Wielkim przy ul. Trawowej, którego niezaprzeczalnym atutem jest olbrzymi taras. Nieruchomość: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

830 000 zł66 m² 13 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na ul. Granicznej gotowe do wprowadzenia! Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego, a zarazem nowoczesnego mieszkania o powierzchni 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

3 199 zł61 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, ulokowane na 3 piętrze w bloku na bardzo cichym i spokojnym osiedlu przy ul. Hłaski. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

749 000 zł68 m² 10 934,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Świetne 3 -pokojowe mieszkanie na Osiedlu Morelowym - ul. Trawowa - Muchobór Wielki. Dwustronne, rozkładowe, położone na 3 piętrze budynku z 2007r. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Stryjska

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m , położona we Wrocławiu Muchobór Wielki, ul. Trawowa 38. Mieszkanie świeżo odświeżone, czyste i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

539 000 zł52 m² 10 365,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1918

Na sprzedaż bezczynszowe, 2-pokojowe 52m2 mieszkanie z dużym ogrodem i dodatkowymi pomieszczeniami Muchobór Wielki / Mokronos Dolny W budynku tylko 2 mieszkania Metraż: 52 m + ogród +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

670 000 zł61 m² 10 978,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie z ogródkiem - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Stanisławowska Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

819 000 zł75 m² 10 877,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzeń jak w domu komfort mieszkania w mieście Szukasz czegoś więcej niż standardowego mieszkania? Ta dwupoziomowa nieruchomość to idealne połączenie funkcjonalności, prywatności.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij