dowolna

Mieszkania Wrocław ul. Gagarina

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

949 000 zł72,21 m² 13 142,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w kameralnej inwestycji Primera Gagarina, zaprojektowany przez Krzysztofa Mirucia jednego z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych architektów.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł65 m² 13 184,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Obniżka ceny 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Gagarina we Wrocławiu. To nietypowa, jasna przestrzeń typu open space.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł56,52 m² 14 331,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

CO sprzedajemy? Trzypokojowy rozkładowy apartament zlokalizowany na drugim piętrze dwupiętrowego niskiego budynku z 2019 r. z dużym tarasem (27,05 m2) oraz podwójnym miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł85 m² 13 517,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż przestronny i starannie zaprojektowany apartament o powierzchni 85 m, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, przy ul. Gagarina we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie z balkonem przy ulicy Gagarina 40 we Wrocławiu. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Parter. Miejskie ogrzewanie. -Lokalizacja- w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł59,06 m² 12 682,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta dostępna tylko W naszym biurze - Prezentujemy Państwu komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,7 m , usytuowane na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71 m² 11 253,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 71 m , usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Gagarina na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

999 850 zł93 m² 10 751,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

999 860 zł93 m² 10 751,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 93 m zlokalizowane przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł74,16 m² 12 122,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu na sprzedaż trzypokojowe, komfortowe, funkcjonalne i gotowe do wprowadzenia mieszkanie, znajdujące się na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu przy ul. Gagarina 56. Nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina 17 na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł67,31 m² 13 073 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą, położone w nowoczesnym budynku przy ul. Jurija Gagarina na Muchoborze Wielkim. Lokal o powierzchni użytkowej 67,31.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł84,09 m² 13 663,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 84,09 m2 z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł60 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 2. piętrze w eleganckim budynku przy ul. Gagarina, na osiedlu Supernova. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58,30 m² 42,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od końca maja w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym ul. Gagarina 14a/9, wrocław lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane przy ul. Gagarina 14a we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy apartament klasy premium o powierzchni ok. 85 m , z tarasem 14 m , zlokalizowany przy ul. Jurija Gagarina.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 048 000 zł93 m² 11 268,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 050 000 zł93 m² 11 290,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 100 000 zł93 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 200 zł32 m² 68,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie z klimatyzacją i miejscem w garażu Wrocław, muchobór Wielki, ul. Gagarina 40 Internet w gratisie! Do wynajęcia bardzo jasne i funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

5 900 zł85 m² 69,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronny i starannie zaprojektowany apartament o powierzchni 85 m, zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku z 2022 roku, przy ul. Gagarina we Wrocławiu (muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 800 zł21 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka przy Jurija Gagarina 64 (muchobór Wielki) we Wrocławiu Nieruchomość: lokal o powierzchni 21 m2 składa się z salonu, aneksu kuchennego i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

699 000 zł49 m² 14 144,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe w segmencie szeregowym z ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i miejscem postojowym - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Gagarina To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

889 000 zł94 m² 9 457,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronny 4-pokojowy apartament z tarasem , balkonem i komórką lokatorską - Muchobór Wielki, ul. Gagarina Idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne dwupokojowe mieszkanie z balkonem Żwirki i Wigury (wejście od ulicy Gagarina) Łatwy wyjazd na obwodnice aow Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

619 000 zł53 m² 11 679,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Rezerwacja Sprzedam bez pośrwdników 2 pokojowe mieszkanie 53m2 na osiedlu Muchobór Wielki. Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji na ul Gagarina. Na przeciwko znajduje się Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

599 000 zł39 m² 15 253 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Uwaga! Poszukujesz niedużego mieszkania z dużym ogrodem i miejscem postojowym? Ta oferta jest dla ciebie! wyjątkowa oferta! Ogród 155m2 Polecam do sprzedaży śliczne, klimatyczne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

5 900 zł84 m² 70,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 85 m2, z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

749 000 zł70 m² 10 773,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia niezwykle przytulne mieszkanie przy ulicy Gagarina 40 we Wrocławiu. Nieruchomość: powierzchnia 33 m2 Piętro 1 Ogrzewanie miejskie Mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

2 300 zł39 m² 58,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie dwupokojowe, w pełni wyposażone. 39-cio metrowe mieszkanie położone na I-szym piętrze w nowym budynku z windą, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

839 000 zł74 m² 11 323 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Opiekun oferty tel. Nr licencji pfrn 22988 Oferta wyłącznie w sdp! Dwa lokale na jednej księdze wieczystej z dwoma niezależnymi wejściami! Polecam na sprzedaż bezczynszowy dwupak, składający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

749 900 zł61 m² 12 376,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ciche mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze w nowszym budynku z 2008 roku z windą oraz centralnym ogrzewaniem z kotłowni na Muchoborze Wielkim. Składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 050 000 zł85 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Niezwykle luksusowe | dwupoziomowe | 3 pokoje | premium | W pełni umeblowane | nowe | budynek Z 2022 roku | miejsce postojowe W garażu podziemnym | taras | klimatyzacja | winda Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

950 000 zł84 m² 11 297,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Luksusowo wykończone mieszkanie o powierzchni 85 m2 z tarasem 14 m2. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, dzięki czemu przestrzeń jest bardzo funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gagarina

Fabryczna,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: wrocław, fabryczna, muchobor Wielki, ul. Jurija Gagarina Opis: na sprzedaż ładna, przestronna kawalerka z ogródkiem 50 m2 o łącznej powierzchni użytkowej 34,41 m2 (wartość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

995 000 zł85 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

995 000 zł85 m² 11 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

1 950 zł33 m² 59,09 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

899 000 zł94 m² 9 563,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij