dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Muchobór Wielki

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

479 013 zł55 m² 8 673 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji dla biura! Bez dodatkowych opłat! Termin oddania: oddane do użytku Mieszkanie około 50m2 składa się z: - pokoju dziennego około 11m2 - Sypialni około 12m2 - Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

568 000 zł80 m² 7 092 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 4 pokojowe z dużym balkonem wśród zieleni w w niskim budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana w niskiej 4 piętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muchobór Wielki,Wrocław

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Bez podatku pcc, 0% prowizji dla biura Opiekun oferty: mieszkanie wykończone pod klucz Zachęcam do zapoznania się z ofertą inwestycji położonej w bliskości natury - nad samym stawem, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Muchobór Wielki,Wrocław

338 999 zł38 m² 8 897,61 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: 2 pokoje rozkład media miejskie super lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 38 m2 składa się z: - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Postępowa

Muchobór Wielki,Wrocław

255 000 zł29 m² 8 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29m2 na Muchoborze wielkim. W mieszkaniu wymieniono wszystkie instalacje, a sam budynek przeszedł remont dachu oraz elewacji. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

549 000 zł49 m² 11 202 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe z dwoma ogródkami na Muchoborze Wielkim Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - cicha i spokojna okolica - 5 minuty do przystanku autobusowego, 10 minut do centrum do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

368 000 zł40 m² 9 274,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska! 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw z przynależnym balkonem 4,48mkw.Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończeń ( duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

304 000 zł30 m² 10 277 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska! 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż nową kawalerkę 30mkw z ogrodem 19mkw. Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończeń ( duże przeszklenia, rolety zewnętrzne, monitoring,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

2 550 zł57 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tel. -wolne od zaraz- -Muchobór Wielki- fabryczna- stanisławowska 74- polecam do wynajęcia apartament 3 pokojowy na 1 piętrze przy ul. Stanisławowskiej 74. (Budynek z 2020r - Kameralny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

778 400 zł86 m² 8 998,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** Tylko w Home Brand! **** Prezentuję Państwu atrakcyjne mieszkanie składające się z trzech pokoi, przedpokoju, łazienki, balkonu oraz kuchni. Wchodząc do mieszkania od razu czuć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

485 000 zł55 m² 9 018,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 55,33 m2 składa się z następujących pomieszczeń: przedpokój 5,93m2 Pokój 25,41m2 Pokój 10,20m2 Kuchnia 9,53m2 Łazienka + wc 4,26m2 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

563 500 zł78 m² 7 206 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

0% pcc, 0% prowizji Opiekun Oferty Gorąco polecam kameralną, zieloną inwestycję w otoczeniu niskiej zabudowy, terenów zielonych i urokliwego stawu ( zapraszam do obejrzeniu filmu nagranego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Estońska

Muchobór Wielki,Wrocław

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie: - z osobną kuchnią z oknem, - media miejskie; - winda; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Godlewskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

289 000 zł30 m² 9 633,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Zapraszam na bezpłatną prezentację! Oferuję do sprzedaży funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na Muchoborze Wielkim. Przemyślanie rozmieszczone pomieszczenia, zarówno kuchnia jak i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

626 565 zł76 m² 8 255,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez płacenia pcc bez prowizji 0% jedyna taka oferta Projekt Gagarina zlokalizowany jest w okolicy pięknego, dzikiego Parku Tysiąclecia. Zielona okolica pozwoli Ci uciec od zgiełku dużego miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

590 000 zł84 m² 6 989,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Rezerwacja Przestronne | słoneczne | gotowe do wprowadzenia | mieszkanie z balkonem | 84,41 m2 Niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe o pow. 84,41 m2 (wg. KW).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

2 650 zł57 m² 46 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

756 910 zł98 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowe mieszkanie z ogrodem na Muchoborze Wielkim! prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Mieszkanie w nowej pięknej inwestycji na Muchoborze Wielkim, w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

498 600 zł64 m² 7 790,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Polecamy do sprzedaży rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow 54m2 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Muchobór Wielki,Wrocław

388 620 zł38 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne mieszkanie bezpośrednio od dewelopera! klucze w 2022 roku! -nie płacisz prowizji -nie płacisz podatku pcc 2 % -bezpłatna pomoc w organizacji Kredytu Mieszkaniowego Oferuję na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

540 596 zł60 m² 9 080 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Jednostronne mieszkanie wschód 0% pcc, 0% prowizji Opiekun Oferty Gorąco polecam kameralną, zieloną inwestycję w otoczeniu niskiej zabudowy, terenów zielonych i urokliwego stawu ( zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

599 800 zł60 m² 9 956,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż komfortowe w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,2 m2 na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Granicznej w niedalekiej odległości od Centrum Handlowym futuro park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł45 m² 8 808 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem wśród zieleni w w niskim budynku. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość usytuowana w niskiej 4 piętrowej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

565 000 zł68 m² 8 308,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nie szukaj w sieci! Oferta na wyłączność Polecam najserdeczniej, piękne 3 pokojowe mieszkanie na Muchoborze Wielkim ul. Gagarina. Nieruchomość całkowicie urządzona, gotowa do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

429 000 zł37 m² 11 689,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Polecam serdecznie, piękny Apartament urządzony w wysokim standardzie gotowy do wprowadzenia w nowo wybudowanym budynku na Muchoborze Wielkim. Całkowicie wykończony w b. wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

439 000 zł51 m² 8 599,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jeżeli liczy się dla Państwa komfortowa nieruchomość w dobrej lokalizacji, w otoczeniu niedalekiej zieleni, dobrze skomunikowanej z każdą częścią miasta. Ta oferta jest wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Knota

Muchobór Wielki,Wrocław

859 000 zł76 m² 11 302,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie w okolicach ul. Knota. Osiedle przy parku i aow 76 m2 dwa poziomy 2 sypialnie salon z aneksem kuchennym balkon taras na dachu 55m2 garderoba komórka lokatorska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

439 000 zł51 m² 8 599,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ekspozycją południowo - zachodnią dla pary, rodziny lub inwestora znajdujące się przy ul. Marka Hłaski. 2 pokoje | 51,05 m2 | dla rodziny | dla pary | dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

346 000 zł40 m² 8 744 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta deweloperska! 0% prowizji! Oferuję na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40mkw z przynależnym ogrodem 25mkw. Kameralna zabudowa, wysoki standard wykończeń ( duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

276 000 zł30 m² 9 330,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buczacka

Muchobór Wielki,Wrocław

299 000 zł30 m² 9 966,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację kawalerki o powierzchni 30 m2 + piwnica 3 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze bloku z balkonem. Lokalizacja : dzielnica: muchobór Wielki. Lokal jest ładny, ciepły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stanisławowska

Muchobór Wielki,Wrocław

579 000 zł66 m² 8 790 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Opiekun oferty tel. Piękne mieszkanie o powierzchni 66m2 z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze. Otoczenie nieruchomości: lokalizacja mieszkania jest bardzo dobrze skomunikowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

439 000 zł51 m² 8 599 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie Z balkonem, położone na 1 piętrze budynku, znajduje się W spokojnej okolicy muchoboru Otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

443 482 zł60 m² 7 419 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie obustronne 0% pcc, 0% prowizji Opiekun Oferty Kamila Kopeć Top nieruchomości Telefon Gorąco polecam kameralną, zieloną inwestycję w otoczeniu niskiej zabudowy, terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szarskiego

Muchobór Wielki,Wrocław

488 000 zł42 m² 11 619 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż słoneczne, przytulne, ciepłe mieszkanie z ogródkiem. Do zamieszkania. -Aneks kuchenny + pokój dzienny 21,52 m -sypialnia 11,95 m /szafa w zabudowie/ Przedpokój 5,08.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muchobór Wielki,Wrocław

440 596 zł62 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Ekspozycja zachód, północ 0% pcc, 0% prowizji Opiekun Oferty Gorąco polecam kameralną, zieloną inwestycję w otoczeniu niskiej zabudowy, terenów zielonych i urokliwego stawu ( zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

444 074 zł60 m² 7 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp nieruchomości: opiekun oferty Małgorzata Franuszkiewicz tel. 3-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

351 032 zł40 m² 8 853,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera dzięki czemu nie płacisz prowizji! Dostępne również inne metraże! -salon z aneksem kuchennym -sypialnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

720 000 zł86 m² 8 372,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 86 m2 z balkonem (3,30 m2) zlokalizowane na 3 piętrze (środkowe) w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie mieści się w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

439 000 zł51 m² 8 599,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe Na muchoborze wielkimukład pomieszczeń:Mieszkanie o powierzchni 51,05 m2, położone na 1 piętrze, 4-piętrowego bloku, składa się z:- pokoju 17,79 m2,- pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Awicenny

Muchobór Wielki,Wrocław

693 440 zł70 m² 9 845,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Reprezentuję dewelopera, dzięki czemu nie płacisz prowizji! Dostępne inne metraże Mieszkanie składa się z : -salonu.