dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Muchobór Wielki

63 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

63 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

240 710 zł27 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

1 pokój/ogród/15 minut do centrum Polecam 1-pokojowe mieszkanie o projektowanej powierzchni 26,75m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

401 536 zł51 m² 7 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z ogródkiem na Zachodzie Wrocławia bez prowizji I podatku pcc sdp nieruchomości - dział deweloperski: opiekun oferty: justyna Juroszek tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

408 312 zł51 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

> inwestycja położona w zachodniej części Wrocławia - muchobór wielki - ukończona. Mieszkanie 2 pokojowe Duże okna dające nam dużo światła dziennego w domu. Nieograniczone możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

290 000 zł35 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 34,91 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 15,75m2 - pokoju 8,27m2 - łazienki 3,91m2 - przedpokoju 6,21m2 - ogród 30,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

359 282 zł44 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: 2 pokoje z osobną kuchnią oraz balkonem w kameralnym budownictwie na Zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: tel. 2 pokoje/balkon/15minut do centrum 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

290 000 zł35 m² 8 307 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 34,91 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 15,75m2 - pokoju 8,27m2 - łazienki 3,91m2 - przedpokoju 6,21m2 Wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

322 979 zł40 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: 2 pokoje z balkonem w kameralnym budownictwie na Zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: tel. 2 pokoje/balkon/15minut do centrum 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

263 318 zł30 m² 8 902 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: kurowska telefon kawalerka/ogródek/15 minut do centrum Polecam 1-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

333 978 zł40 m² 8 331 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc Opiekun oferty: kurowska telefon 2 pokoje/balkon/15 minut do centrum Polecam 2-pokojowe mieszkanie o projektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

399 210 zł57 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Top Nieruchomości Telefon Gorąco polecam kameralną inwestycję w otoczeniu niskiej zabudowy. Inwestycja została oddana do użytku Istnieje możliwość wejścia na inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

285 000 zł35 m² 8 129 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun Oferty telefon Mieszkanie o projektowanej powierzchni 35,06 m2 składa się z: - salonu z aneksem kuchennym 15,75m2 - pokoju 8,27m2 - łazienki 4,06m2 - przedpokoju 6,21m2 - balkonu 3,93m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

240 710 zł27 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: kawalerka w kameralnym budownictwie. Opiekun oferty: tel. Kawalerka Z ogródkiem! Kawalerka o projektowanej powierzchni 26,75m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

322 979 zł40 m² 8 140 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: kawalerka w kameralnym budownictwie Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o projektowanej powierzchni 39,68 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

240 710 zł27 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: kawalerka w kameralnym budownictwie Opiekun oferty: tel. Kawalerka Z ogródkiem Kawalerka o projektowanej powierzchni 26,75m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

450 463 zł60 m² 7 487 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: 3 pokoje z balkonem w kameralnym budownictwie na Zachodzie Wrocławia Opiekun oferty: tel. 3 pokoje/balkon/15minut do centrum 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

407 416 zł54 m² 7 573 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z balkonem na Zachodzie Wrocławia sdp nieruchomości - dział deweloperski: opiekun oferty: katarzyna Kaczmarek 3 pokoje na dwóch poziomach z balkonem w kameralnym budownictwie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

1 750 zł48 m² 36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: muchobór Wielki, ul. Hłaski Ilość pokoi: 3 Metraż: 48m2 Kuchnia: aneks kuchenny Piętro: 4/4 Informacje dodatkowe: płyta kuchenna, piekarnik, zmywarka, pralka, duża szafa w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja:Fabryczna/ ul.Rakietowa Metraż:48 mkw Kuchnia:aneks Piętro:2 Informacje dodatkowe : Możliwość wynajęcia garażu zamykanego za dodatkową opłatą Klucze w biurze elastyczny czas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

391 220 zł51 m² 7 675 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje z balkonem na Zachodzie Wrocławia sdp nieruchomości - dział deweloperski: opiekun oferty: katarzyna Kaczmarek Mieszkanie o projektowanej powierzchni 50.97 m2 znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

644 910 zł97 m² 6 623 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: e-mail: oferta bez podatku pcc i Prowizji! rozkład niespotykany na rynku! dla osób umiejących dostrzec zalety oryginalnych rozwiązań projektowych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szwedzka

Muchobór Wielki,Wrocław

548 000 zł76 m² 7 229,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację agent prowadzący tel. Nieruchomość: mieszkanie o powierzchni ok. 76 m2 na którą składa się przestronna kuchnia kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

371 000 zł49 m² 7 533 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wrocław - Fabryczna Mieszkanie idealne pod inwestycję. tel: super cena! 7 549 zł/m2 Przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,25 m2 mieszkanie składa się Z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

600 025 zł90 m² 6 632 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

465 000 zł42 m² 10 954 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. Rozkładowe mieszkanie usytuowane na parterze o powierzchni 42,34m2 czeka na Ciebie! Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym 22,58m2 - sypialnia 11,16m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

549 000 zł66 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Lokalizacja: wrocław > Fabryczna > Muchobór Wielki Mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu, monitorowanym, wystawa okien południowo- zachodnia, północno - zachodnia. Jest idealne dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

395 000 zł48 m² 8 178 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mam na sprzedaż dwustronne, 2 pokojowe, słoneczne (wschód/zachód), w pełni rozkładowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku 4-piętrowym w bliższej części Muchoboru Wielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

499 000 zł64 m² 7 797 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam! Piękne Mieszkanie pod inwestycje Opiekun oferty: tel. Budynek: mieszkanie mieszczące na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku na Muchoborze Wielkim. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

419 000 zł56 m² 7 448,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie dla pary, rodziny lub inwestora znajdujące się przy ul. Przedświt. 3 pokoje | 56,25 m2 | dla rodziny | dla pary | dla inwestora | Muchobór Wielki Słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Muchobór Wielki,Wrocław

1 900 zł46 m² 41,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie przy Fashion Outlet ul. Graniczna. Mieszkanie 46 metrów w pełni umeblowane, położone od strony placu zabaw. Dwa osobne pokoje. Większy pokój zostanie odmalowany w maju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

383 935 zł49 m² 7 787,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł48 m² 8 261 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słonimska

Muchobór Wielki,Wrocław

549 000 zł66 m² 8 318,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na bezpłatną prezentację. Tego właśnie szukasz! Mieszkanie trzy pokojowe zlokalizowane przy ulicy Słonimskiej. Wyremontowane wysokiej klasy materiałami - nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

263 318 zł30 m² 8 902 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wrocław-Fabryczna-Muchobór Wielki Mieszkanie idealne pod inwestycję Biuro nasze współpracuje z deweloperem brak prowizji i podatku pcc! super cena! 263 318 zł. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

589 999 zł66 m² 8 939,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem zlokalizowane na 4 piętrze (ostatnim). Metraże poszczególnych pomieszczeń: - salon + aneks kuchenny 25.7m2, - sypialnia 10.4m2, - sypialnia 12.7m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

240 710 zł27 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wrocław-Fabryczna-Muchobór Wielki Mieszkanie idealne pod inwestycję Biuro nasze współpracuje z deweloperem brak prowizji i podatku pcc! super cena! 240 710 zł. Przytulna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

383 934 zł49 m² 7 789,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Muchobór Wielki,Wrocław

600 000 zł84 m² 7 117,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne | słoneczne | gotowe do wprowadzenia | mieszkanie z balkonem | 84,3 m2 Niezwykle funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe w pełni rozkładowe o pow. 84,3 m2 z 10 m2 balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

346 128 zł40 m² 8 747 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sdp nieruchomości - dział deweloperski: 2 pokoje z ogródkiem w kameralnym budownictwie, muchobór Wielki Opiekun oferty: tel. 2 pokoje/ogród/15 minut do centrum Polecam 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

401 536 zł51 m² 7 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Ofera działu deweloperskiego - Kompas Nieruchomości 0% prowicji, 0% podadtku pcc. Posiadamy w ofercie inne 1,2,3 oraz 4 pokojowe mieszkania w tej inwestycji. Zapraszamy do bezpłatnej konsultacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

399 000 zł51 m² 7 818,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Gagarina

Muchobór Wielki,Wrocław

240 710 zł27 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Kawalerka 26,75 m2 z ogrodem na Muchoborze Wrocław-Fabryczna-Muchobór Wielki opiekun oferty tel: mieszkanie idealne pod inwestycję super cena! 240 710 zł. Przytulna kawalerka o powierzchni 26,75.