dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 237 586 zł57 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł37 m² 89,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem nowoczesne, luksusowe, bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkanie w kamienicy, położone w samym centrum Wrocławia przy ul. Odrzańskiej. Lokal przeszedł niedawno kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Swojczyce,Wrocław

589 000 zł47 m² 12 612,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Komfortowe 3-pokoje z balkonem w inwestycji "zaciszny Wojnów"! Wybierz dla siebie mieszkanie - Odwiedź naszą stronę internetową - zacisznywojnów.pl Ceny pozostałych mieszkań podane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł50 m² 15 180 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 998 zł46 m² 11 853,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica. Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

899 000 zł69 m² 13 029 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 579 000 zł111 m² 14 225,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł33 m² 18 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / duży balkon doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 980 zł27 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

0 % prowizji! Do wynajęcia odświeżona kawalerka położona na I piętrze budynku. Wyposażenie: - nowa, pojemna szafa - komoda z szufladami i tv - łózko (szer. 1,4 m) z nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hynka

Gądów Mały,Wrocław

699 000 zł51 m² 13 625,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przepiękny, rozkładowy, dwustronny Apartament 2-pokojowy o pow. 45,1 m2 + komórka lokatorska o pow. 6.2 m2 co daje nam łączną pow. 51.3 m2 wpisanaj na jednej KW. z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na osiedlu Słoneczne Stabłowice, usytuowanym wśród zieleni tuż nad brzegiem Bystrzycy Dostępne od zaraz - Opłaty: 3000 zł (w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 17 Apartamentowiec Angel River.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

3 600 zł35 m² 102,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia wyjątkowy i funkcjonalny dwupokojowy apartament z balkonem tuż przy wrocławskim Rynku! Miejsce postojowe w cenie! Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

2 450 000 zł99 m² 24 747,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przestronny apartament z 178 metrowym tarasem w inwestycji Angel River z widokiem na rzekę. Prezentowany apartament o powierzchni 99 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kręta

Nadodrze,Wrocław

840 000 zł53 m² 15 721,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3 pokojowe, przestronne mieszkanie, znajdujące się w centrum Wrocławia przy ulicy Krętej. Budynek położony na osiedlu Nadodrze, w pobliżu zabytkowej Zajezdni Tramwajowej, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 000 zł30 m² 66,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią, doskonała lokalizacja - ul. Ruska Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę wynajmu mieszkania w samym sercu Wrocławia. Unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

609 000 zł32 m² 19 031,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

1 329 000 zł97 m² 13 694 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Oferuję na sprzedaż duże mieszkanie zlokalizowane w świetnej okolicy wśród parków i terenów zielonych. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 97m2 na, która składa się 5 pokoi - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Ołbin,Wrocław

849 000 zł98 m² 8 663,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Mieszkanie idealne dla rodziny, ale także inwestora. Możliwy podział na 2-3 mieszkania pod wynajem. Polecam do sprzedaży mieszkanie w kamienicy, na 1 piętrze, dwustronne, z balkonem, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od czerwca Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 397 964 zł72 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni ponad 72,5m2 zlokalizowany na 5 piętrze inwestycji zlokalizowanej nad brzegiem Odry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Wrocław,dolnośląskie

549 999 zł46 m² 11 879 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top pl. Grunwaldzki um 2-pok Piwnica Przedstawiamy Państwu 2-pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 46,5 m2. W skład mieszkania wchodzą 2 osobne pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

948 290 zł71 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkania inwestycja na etapie oddania do użytkowania! Apartament 4 pokojowy o pow. 71,3m2 , dwustronny, przeciwległy w jednej z bardzo atrakcyjnych miejsc Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 744 920 zł79 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni ponad 78,5m2 zlokalizowany na 17 piętrze inwestycji zlokalizowanej nad brzegiem Odry Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Śliwowa

Maślice,Wrocław

948 995 zł69 m² 13 676,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lux | 3 pok | al.Śliwowa | garaż!.|. Polecam na sprzedaż 3 pokojowe, duże mieszkanie z dwoma balkonami i miejscem postojowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne) Blok został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gajowice,Wrocław

779 000 zł67 m² 11 626,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2 usytuowane na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość jest położona w budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 901 878 zł79 m² 24 196,90 zł/m²

 

Piętro:21/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta deweloperska 0% prowizji 0% pcc Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni ponad 78,5m2 zlokalizowany na 21 piętrze inwestycji zlokalizowanej nad brzegiem Odry Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 444 000 zł150 m² 16 293 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

880 000 zł51 m² 17 221,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zachwycające mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji ul. Zakładowa, wrocław Z przyjemnością prezentuję Państwu to wyjątkowe mieszkanie, które spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 739 000 zł129 m² 13 480,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne studio z tarasem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane! budynek I okolica: wrocław, ul. Walońska 19 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

935 000 zł67 m² 13 955,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Krzyki, ul. Skarbowców, okolica pełna zieleni, parków, terenów spacerowych nad rzeką, z bardzo dobrym połączeniem z centrum miasta, posiadająca pełną infrastrukturę na miejscu. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł56 m² 14 756,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

637 000 zł57 m² 11 175,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Polecam bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 znajdujące się na parterze przy ul. Kiełczowskiej we Wrocławiu. Mieszkanie położone jest w budynku z 1973r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

791 480 zł34 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż apartament położony w prestiżowym budynku ovo. Mieszkanie idealne pod inwestycję, dla pary lub singla z dużym balkonem skierowanym na piękne patio! Położone jest na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 990 zł45 m² 66,44 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ Dmowskiego Ilość pokoi: 2 Metraż: 45 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 3/6 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od 1 lipca. Opis nieruchomości: do wynajęcia mieszkanie na nowo.