dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Do wprowadzenia od zaraz Polecam mieszkanie w samym w centrum miasta. Lokalizacja: stare Miasto, ul. Sokolnicza Ilość pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

642 500 zł58 m² 11 058,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Inwestycja stworzona z myślą o ludziach młodych, studentach wchodzących w dorosłe życie, par, rodzin, a także pod inwestycje! Dzięki prostym i klasycznym układom mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

549 000 zł53 m² 10 411,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam piękne, słoneczne, w pełni rozkładowe 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Śródmieście,Wrocław

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul Św. Jadwigi 9 (zabytkowa kamienica na wyspie Piasek) *przeznaczone dla studentów *miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie *lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października komfortowa kawalerka w pełni wyposażona i umeblowana. Mieszkanie z aneksem kuchennym, strefą jadalnianą jak i wypoczynkową z telewizorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

682 000 zł62 m² 11 042,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Micińskiego

Karłowice,Wrocław

4 400 zł103 m² 42,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Karłowice Ilość pokoi: 3, dwupoziomowe Taras 18 m2 Metraż: 103 m , Parter, dodatkowe informacje: dwupoziomowe mieszkanie, klimatyzacja, możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jeździecka

Krzyki,Wrocław

504 500 zł42 m² 11 915,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo dobra lokalizacja Rynek 200m Uniwersytet 200m Ostrów Tumski 400m Liczne usługi w poblizu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Fabryczna,Wrocław

680 000 zł58 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wrocław | mieszkanie | garaż podziemny + komórka | niskie koszty utrzymania Lokalizacja: ul. Jodłowicka Rok budowy 2016 r. Ilość pokoi: 3 Metraż: 57,9 m2 + 2,90 m2 komórka lokatorska Piętro: 3 Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Boya-Żeleńskiego

Karłowice,Wrocław

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Karłowice ul. Boya- żeleńskiego Ilość pokoi: 2, jednopoziomowe, balkony - jeden mały balkon z wyjściem z kuchni, drugi balkon z miejscem do wypoczynku Metraż: 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

571 000 zł50 m² 11 420 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie na Osiedlu Kiełczowskim ( Wrocław Psie Pole ) 2 pokojowe, z balkonem w zabudowie drewnianej z Sosny Syberyjskiej co uprzyjemnia spędzanie wieczornego czasu. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

529 000 zł58 m² 9 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta działu kupna/sprzedaży milton grupa nieruchomości P osiadam y d o sprzedania mieszkanie w domu dwurodzinnym przy ulicy Maślickiej. Nieruchomość ma 58 m 2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

735 638 zł58 m² 12 575 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Osiedle w standardzie premium w świetnie skomunikowanej okolicy, blisko Parku Grabiszyńskiego. Inwestycja inspirowana naturą! Architektura z oddechem, maksymalnie wykorzystująca walory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Wrocław

2 600 zł55 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 października mieszkanie przy ul. Sępa-Sarzyńskiego 67. Idealna lokalizacja zarówno dla studentów jak i osób pracujących. Usytuowane jest na 6 piętrze zadbanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

562 000 zł52 m² 10 895,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

WE speak english, english describe below Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

571 000 zł50 m² 11 420 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

775 000 zł77 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp українською: зателефонуйте нам / надішліть нам мейл / зв'яжіться через whatsapp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

620 000 zł68 m² 9 117,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie położone na ostatnim piętrze czteropiętrowego budynku z 1993 roku z odnowioną, wygodną klatką schodową. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 (68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

489 000 zł41 m² 11 880,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Pomagam w uzyskaniu kredytu 2%. 0% prowizji! bez pcc! Serdecznie polecam piękne, słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

612 000 zł64 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem ogłoszenia jest atrakcyjne mieszkanie w centrum Wrocławia położone przy ulicy Worcella. Idealnie nadaje się jako inwestycja oraz do spełnienia własnych potrzeb mieszkaniowych. Wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sielska

Pilczyce,Wrocław

580 000 zł48 m² 12 083,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe słoneczne, przestronne, dwustronne w pełni urządzone, wyposażone, w pożądanej, rekreacyjnej i zielonej lokalizacji Wrocławia, o powierzchni 47.90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Krzyki,Wrocław

366 000 zł28 m² 12 979 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się przy ul. Kamiennej, 5 min. piechotą od Ronda Powstańców Śląskich. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokolnicza

Stare Miasto,Wrocław

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Polecam przestronny apartament w centrum miasta. Lokalizacja: stare Miasto / ul. Sokolnicza Ilość pokoi: 3 Metraż: 83 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

689 999 zł47 m² 14 681 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: telefon tylko W sdp nieruchomości Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym na osiedlu Olimpia Port. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Swojczyce,Wrocław

689 999 zł50 m² 13 925 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: telefon Zadbane 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, dwoma balkonami, miejscem postojowym na osiedlu Nowy Port. Otoczenie nieruchomości: osiedle Nowy Port to przepiękne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Pasteura

Śródmieście,Wrocław

579 000 zł48 m² 12 062,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na rzekę i pasmo zieleni. Powierzchnia 59m2 (po podłodze i w akcie 48M2) składająca się z : - Duży pokój dzienny z aneksem kuchennym. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Karłowice,Wrocław

379 900 zł31 m² 12 254,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31m2. Budynek monitorowany, ocieplony, posiadający schron. Bardzo dogodnie położone blisko centrum, niedaleko tras wylotowych na Warszawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

620 000 zł46 m² 13 478,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie idealne dla studentów oraz pod inwestycję! pełen rozkład: 3 pokoje zamykane na klucz, kuchnia, przedpokój, łazienka + piwnica świeżo po remoncie : umeblowana kuchnia, wyposażona łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

670 000 zł55 m² 12 219,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: psie Pole/ Różaka/ ul.Chorwacka Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,83 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 6/6 (winda) Informacje dodatkowe: Nieruchomość z 2022 roku. Stan deweloperski. Wyłączność,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

539 000 zł31 m² 17 568,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Różanka,Wrocław

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

W pełni rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z balkonem, położone na zielonym, cichym osiedlu Różanka, w zasięgu ręki rzeka Odra i dużo ścieżek rowerowych i spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowy apartament 40m2 z klimatyzacją, w nowym budynku apartamentowym nad Odrą, w centrum. Salon połączony z aneksem kuchennym wyposażonym w sprzęty agd (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paulińska

Wrocław,dolnośląskie

399 997 zł30 m² 13 114,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Kamienica/lux/centrum/śródmieście/paulińska/1pok po remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luxusowy apartament 1-pokojowy po kapitalnym remoncie położony na Śródmieściu, blisko Ostrowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

1 449 999 zł73 m² 19 863 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękny widok/browary+balkon+2 miejsca bez pcc Na sprzedaż duże jasne mieszkanie z balkonem znajdujące się na 10 piętrze z 17 o powierzchni 72,5 m przy ul. Jedności Narodowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

629 000 zł75 m² 8 437,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnie zlokalizowanego i funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania, idealne rozwiązanie pod inwestycję lub dla rodziny. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

525 001 zł47 m² 11 148,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Lux 2-pokoje ul. Gorlicka Dobra komunikacja top. Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 47,09 m2 w pełni rozkładowe z osobną kuchnią i loggią. Usytuowane jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

724 999 zł66 m² 10 984,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

3 pok 65,00m2 centrum legnicka/poznańska Na sprzedaż przestronne, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia - Stare Miasto (szczepin) okolice ul. Legnickiej w budynku z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polaka

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 500 zł40 m² 86,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia pięknie urządzony apartament w nowym budynku przy ulicy Polaka, przy Moście Grunwaldzkim. Budynek elegancko wykończony, w doskonałej lokalizacji. Do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

904 000 zł77 m² 11 707 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lo094-rz oraz podatku pcc. Informacje O mieszkaniu: mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym budynku. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

639 000 zł56 m² 11 341,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie z narożnym efektownym balkonem na spokojnym, zielonym osiedlu na Zakrzowie! Ważna informacja: prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper,.