dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

424 840 zł65 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane ok. 4 km od granicy z Wrocławiem. Opis nieruchomości: mieszkanie jest jasne i przestronne o praktycznie zaprojektowanym układzie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

824 000 zł77 m² 10 671 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nr oferty: lo094-rz oraz podatku pcc. Informacje O mieszkaniu: mieszkanie znajduje się na parterze w IV piętrowym budynku. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym o pow. 28,02m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

703 840 zł77 m² 9 115 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77,22 m2 z balkonem, w nowej, czteropiętrowej inwestycji na Zakrzowie! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

587 875 zł46 m² 12 719,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe, z balkonem na Starym Mieście. Idealne na inwestycję. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Karłowice,Wrocław

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Promenady Wrocławskie, przy ul. Zakładowej, w pobliżu rzeki oraz terenów rekreacyjnych, beach barów oraz całej infrastruktury potrzebnej do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

429 000 zł28 m² 15 073,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Polecam komfortowe mieszkanie , z balkonem w promocyjnej cenie na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach 27 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Klecina

Klecina,Wrocław

549 999 zł42 m² 12 971,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Krzyki/klecina/karmelkowa/2pok/poremoncie/balkon Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowy apartament mieszczący się na drugim piętrze 4-ropiętrowego budynku z 2014 r bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w cenionej, spokojnej lokalizacji o powierzchni 45 m2 blisko ul. Głównej (dzielnica - Stabłowice we Wrocławiu ) Miejsce parkinkowe Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł65 m² 10 338 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Numer oferty: lo051-rz Zapraszam do obejrzenia mieszkania. Zalety mieszkania: - gotowe do odbioru - 3 sypialnie + salon z aneksem - przestronny korytarz - dwustronne: północ/ zachód - 2 loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Miłoszycka

Swojczyce,Wrocław

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia kawalerka z antresolą w budynku wolnostojącym, z ogródkiem. *Po remoncie. *41 m2, i piętro. *Składa się z pokoju z aneksem kuchennym, antresoli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolista

Fabryczna,Wrocław

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczne mieszkanie dwupokojowe z dużym balkonem przy ul. Kolistej we Wrocławiu. *Miejskie ogrzewanie = ciepłe mieszkanie. *32m2. *Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Damrota

Śródmieście,Wrocław

689 000 zł63 m² 10 980,10 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż czteropokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie po gruntownym remoncie. Piękny widok z balkonu. Największe atuty: - pełen rozkład - Po generalnym remoncie - Bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł44 m² 11 694,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam na sprzedaż nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu w Zakrzowie! Ważne informacje: *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* , a Kupujący nie płaci też podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 000 zł18 m² 111 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia kawalerkę idealną dla jednej osoby zlokalizowaną przy ul. Legnickiej 57 - w inwestycji z 2017 roku Legnicka Street. Mieszkanie słoneczne, jednostronne, ciche - okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

380 000 zł22 m² 17 658 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka typu studio, wyposażona, gotowa do zamieszkania. Lokalizacja: - w ścisłym centrum miasta, przy spokojnej i cichej ulicy Na Grobli, - blisko Odry, w otoczeniu zieleni, nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

629 000 zł50 m² 12 625,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w promocyjnej cenie na Starym Mieście. Nieopodal Odry, na Starym Mieście powstają komfortowe i funkcjonalne mieszkania o metrażach 27 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwale

Wrocław,dolnośląskie

615 000 zł37 m² 16 621,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Lux w samym centrum miasta/po remoncie/inwestycja Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok 37 mkw, znajdujące się na parterze jednej z najładniejszych kamienic we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

429 000 zł40 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,78m2 z balkonem, położone jest na I piętrze w nowej, czteropiętrowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł72 m² 11 744,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,29 m2 z przestronnym 23,5 m2 tarasem na osiedlu Olimpia Port. Osiedle Olimpia Port to jedno z najnowocześniejszych osiedli we Wrocławiu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słonimskiego

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł63 m² 12 539,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Piękne mieszkanie z dwoma tarasami na Promenadach Wrocławskich! Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 m2, usytuowane na parterze sześciopiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

369 000 zł25 m² 13 877,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczna kawalerka - lokal mieszkalny, o pow. 25,22 m2, z balkonem i komórką lokatorską. na I p. przy ul. Grabiszyńskiej we Wrocławiu ( Grabiszyn - Centrum ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podwórcowa

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,01 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe studio na Nadodrzu w nowym budownictwie. Lokalizacja: budynek znajduje się przy ul. Podwórcowej, boczna Pomorskiej (2 minuty od przystanków tramwajowych i autobusowych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

389 800 zł50 m² 7 871,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Top samo centrum-Traugutta/widok Angel/2 pok! tylko dla klienta gotówkowego! Mieszkanie 2-pokojowe w kamienicy na Przedmieściu Oławskim - ul. Traugutta. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Augustowska

Maślice,Wrocław

679 000 zł66 m² 10 287,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 25 sierpnia 2023r. Budynek 3 piętrowy z 2015r. z windą. Mieszkanie dwupoziomowe na 3-cim piętrze z antresolą i balkonem. Powierzchnia mieszkania wg. normy pn 59,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 600 zł78 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do wszelkich wygód jakich daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dożynkowa

Klecina,Wrocław

510 000 zł32 m² 16 124 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Otoczenie nieruchomości : Okolice ul. Dożynkowej to jedna z najpopularniejszych części Wrocławia, za sprawą pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł51 m² 10 880,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Oferta prywatna, bez pośredników. Lokalizacja: psie Pole / Litewska Mieszkanie wyremontowane w 2021. 4 minut piechotą do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wąsowicza

Marszowice,Wrocław

669 900 zł63 m² 10 582,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe, zadbane mieszkanie z balkonem, klimatyzacją na osiedlu Malowniczym. Osiedle otaczają piękne lasy, dużo terenów do spacerów dające możliwość odpoczynku od miasta. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

9 500 zł90 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany w sercu Wrocławia, w doskonałej lokalizacji dla osób poszukujących wygody i bliskości atrakcji miasta. Zaledwie kilkanaście kroków od Rynku oraz licznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Złotniki

Złotniki,Wrocław

759 000 zł63 m² 12 064,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży mieszkania we wrocławiu - złotniki fabryczna, taras 36,5m2 tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Złotniki Fabryczna. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

529 000 zł49 m² 10 882,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie o powierzchni 48,61 m2 na spokojnym,zielonym osiedlu na Zakrzowie! gotowe do odbioru *prowizję pośrednictwa pokrywa deweloper* Znakiem rozpoznawczym osiedla będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł50 m² 49,68 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie w budynku z windą. *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Składa się z dwóch ustawnych pokoi, pomiędzy którymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Murowana

Swojczyce,Wrocław

598 900 zł53 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na parterze o powierzchni 53 m parter w 2-piętrowym bloku z 2017 roku we Wrocławiu, ( Swojczyce, ul. Murowana z Ogródekiem 140 m2 ) Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowiecka

Rakowiec,Wrocław

5 500 zł87 m² 63,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu piękny apartament w atrakcyjnej lokalizacji. Apartament o pow. 87 kw. - salon 35 mkw. - kuchnia 10 mkw. - sypialnia 13 mkw. - sypialnia 10 mkw. z dużą szafą w zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Ołbin,Wrocław

525 000 zł39 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Nasi doradcy finansowi pomogą bezpłatnie w uzyskaniu kredytu 2% Ołbin ul.Damrota - kawalerka po generalnym remoncie z dużym tarasem i komórką do wprowadzenia Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 200 zł82 m² 63,54 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam piękny apartament na wynajem we Wrocławiu, zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej, przy ulicy Mieszczańskiej. Ten przestronny apartament oferuje wiele udogodnień i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 600 000 zł102 m² 15 686,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

5- pokojowe mieszkanie w Centrum inwestycja Pięciopokojowe, pełni rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum miasta 400m od Galerii Dominikańskiej. Mieszanie stale wynajmowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

1 175 000 zł101 m² 11 602,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Ogłoszenie prywatne - mieszkanie bezpośrednio od właściciela Informacja dla pośredników - chętnie nawiążemy współpracę z doradcami, którzy posiadają zainteresowanych klientów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia słoneczna kawalerka. *Elektryczne ogrzewanie. *Lokal składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym, wc i łazienki z prysznicem. *Okolica bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

567 580 zł47 m² 12 025 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,20 m2. . Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Układ mieszkania daje możliwość pozostawienia dwóch.