dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

I speak English - Ich spreche Deutch Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, 42m2, krzyki/gaj - ul. Piławska 1, na 2 piętrze z windą. Osiedle Zielona Wyspa , zamknięte z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

551 475 zł57 m² 9 675 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe, 3-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 3 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 57m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

421 005 zł25 m² 16 840,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Widok- rzeka Na grobli apartament balkon! top Cena 422 760 zł netto + 23% vat= 519 993zł brutto Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 24,8 m 2 piętro w 2-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Klecina,Wrocław

2 350 zł48 m² 48,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z klimatyzacją, miejscem garażowym oraz dużym balkonem przy Jutrzenki 50 (klecina) na pierwszym piętrze. *Lokal o powierzchni 48 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Ołbin,Wrocław

4 000 zł62 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam mieszkanie o wysokim standardzie wyposażenia naprzeciwko Ogrodu Botanicznego. Lokalizacja: śródmieście, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 800 zł51 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia klimatyzowany apartament 2 pokojowy w stylu glamour, w kompleksie "apartamenty ovo", usytuowany w budynku Hotelu Hilton. Salon połączony z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

438 000 zł31 m² 14 129 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Polecam kawalerkę w nowej inwestycji przy ulicy Długiej. Nowoczesne osiedle wybudowane przez znanego dewelopera. Mieszkanie gotowe do odbioru i wejścia z ekipą wykończeniową Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł36 m² 84,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia apartament typu studio w nowym budynku w centrum, w inwestycji Bulwar Staromiejski. Mieszkanie zaprojektowane przez projektanta wnętrz, wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł70 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji, osiedle Nadodrze w dzielnicy Śródmieście. Solidny, zadbany, 6-piętrowy budynek. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze dostępnym z windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Kozanów,Wrocław

620 000 zł60 m² 10 247,90 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Park Zachodni / 3 pokoje + taras / po remoncie! Mieszkanie top! Piękne mieszkanie! Wysoki standard! Lokalizacja top! po remoncie! Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

392 500 zł28 m² 13 968 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji Realizacja 10.2023 Oferuję na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 28,10mkw. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermanowska

Kuźniki,Wrocław

2 300 zł46 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam serdecznie! Do wynajęcia duża, komfortowa kawalerka 46m2 z ogrodem, miesiąc po remoncie dla dwóch lub jednej osoby, na osiedlu Kuźniki przy ulicy Hermanowskiej w budynku gdzie jest jedno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Psie Pole,Wrocław

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lux* pierwszy najem *3 pok *balkon* przestronne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Nowa Zatorska do wynajęcia od zaraz. Pierwszy najem. Lokalizacja: wrocław - Psie Pole / Zakrzów / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Popowice,Wrocław

970 000 zł89 m² 11 819 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament o powierzchni 88,84 m2 z dwoma tarasami 70 m2 i 30 m2 oraz loggią 3 m2, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską. Zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

519 000 zł64 m² 8 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! gotowe do obioru! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,57mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. Atrakcyjna architektura budynku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

480 000 zł47 m² 10 256,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2 - pokojowe mieszkanie, szybki dojazd do centrum Dostępne od stycznia dwu-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Wrocławia przy ulicy Gorlickiej Blok mieszkalny z 2009 roku na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Swojczyce,Wrocław

499 000 zł44 m² 11 340,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem sprzedaży jest luksusowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 44m2. Usytuowany na parterze, z bardzo dużym ogrodem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

565 000 zł43 m² 13 078,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta deweloperska 0% prowizji Taras z ogródkiem! Widok na zielone patio! Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,20mkw. W skład mieszkania wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śrutowa

Nadodrze,Wrocław

950 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 82,37 m2 w samym centrum Wrocławia, w budynku apartamentowym, tuż obok Mostu Uniwersyteckiego oraz Wyspy Słodowej. Mieszkanie znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

867 430 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 3 pokojowy, luksusowy apartament nad rzeką. Gotowe do odbioru. 2 pokojowy apartament o powierzchni 61,69m2 znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Krzyk

Krzyk,Wrocław

796 511 zł100 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowego mieszkania na prestiżowym osiedlu Aleja Jesionowa. Nieruchomość Na sprzedaż 100 metrowy, przestronny, 4-pokojowy apartament z antresolą mieszczący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

960 000 zł72 m² 13 426,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Promenady wrocławskie/centrum/lux/balkon/rzeka/top Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowy apartament o powierzchni 71.35,3 m2 + 21.99 m2 balkon. Lokal położony jest na 4-tym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z ogródkiem, ul. Kościuszki

Wrocław,dolnośląskie

9 500 zł104 m² 91,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękny Apartment w nowej papierni. Osiedle strzeżone dostępne 2 miejsca w garażu. Mieszkanie jest bardzo ciche i posiada 2 tarasy jeden 60mq drugi 20mq. Wysokość scian 3 metry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

785 000 zł82 m² 9 516,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

Apartament | 3,5 m wysokość sufitów | ścisłe Centrum | Rynek Niesamowite, 82,49 m2 mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Św. Antoniego! Ogromna przestrzeń, styl, wyjątkowość - to tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

3 000 zł56 m² 53,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find A perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

539 000 zł45 m² 12 064 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28616 tel: mieszkanie Z balkonem, w niskiej zabudowie, przy parku! Bez pcc! Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 45,2 m2 z balkonem, znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł32 m² 21 843,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku Podwyższony standard apatamentów oraz wnętrz typu studio to unikalna propozycja, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

433 575 zł37 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 43,8m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 300 zł48 m² 68,04 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowane, przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą w Centrum Wrocławia! Zadzwoń i zapytaj o inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

468 000 zł44 m² 10 685 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie na zielonych Krzykach. Opiekun oferty: tel. 2 pokojowe mieszkanie deweloperskie o powierzchni 43,8m2 na Krzykach. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy

Powstańców Śląskich,Wrocław

2 790 zł40 m² 69,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english description below. Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Mieszkanie przeznaczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja. 0% prowizji od najemcy. To mieszkanie to prawdziwy klejnot dla tych, którzy szukają wyjątkowego miejsca do wypoczynku w samym sercu Wrocławia. Kameralna kamieniczka, w której znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Traugutta

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

880 000 zł60 m² 14 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Już gotowe, klucze w biurze! Na sprzedaż duże dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Angel City w Centrum Wrocławia! budynek I okolica: wrocław, ul. Traugutta 74, apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

498 750 zł45 m² 11 024,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zespół wyjątkowych dwunastu domów jednorodzinnych W zabudowie szeregowej, bliźniaczej I wolnostojącej Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na wrocławskim osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Wrocław

355 000 zł39 m² 9 007,87 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka inwestycyjna* ul. Oleśnicka *centrum Do sprzedania kawalerka w centrum Wrocławia o łącznej powierzchni 39,41 m2. Możliwość przeniesienia kuchni do alkowy i uzyskania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

779 000 zł43 m² 17 949 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Angel City. Wykończone w wysokim standardzie i gotowe do wprowadzenia! Please see the English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Wrocław

785 610 zł60 m² 13 050 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od kupującego bez podatku pcc 2% lokalizacja: śródmieście ul. Jedności Narodowej Ilość pomieszczeń: metraż: 60,2 m2 Piętro: 6/17 (winda) Dostępne: 10.2023 OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pałucka

Fabryczna,Wrocław

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane nieopodal Parku Zachodniego (ul. Pałucka). Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Jest zadbane, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

589 997 zł59 m² 10 082 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Centrum przy rzece! 4 pok/ Pasteura!. Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację! Opiekun oferty : Polecam na sprzedaż klimatyczne, słoneczne mieszkanie w plombie z lat dziewiędziesiątych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

3 900 zł87 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun Oferty: bartosz T: mieszkanie dla wymagających klientów. Komfortowe 3 pokojowa mieszkanie 87 mkw z balkonem przy samym Parku Grabiszyńskim, szkole międzynarodowej atut. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. da Gamy

Swojczyce,Wrocław

600 500 zł61 m² 9 892,92 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w tym miesiacu * teraz W niższej cenie! poprzednia cena 652 500 zł! Funkcjonalne mieszkanie na.