dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

614 998 zł54 m² 11 388,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Krzyki 3 pokoje + ogródek / park południowy! Kontakt do Agenta: polecam na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Wrocławskich Krzykach, nieopodal Parku Południowego. Mieszkanie jest komfortowo urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

749 999 zł70 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Top /3-4 pok./garderoba +komórka + garaż / LUX Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Krzykach, okolice ul. Kościelnej. Mieszkanie ma duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

619 000 zł76 m² 8 198,68 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie sprzedajemy bezpośrednio, agencjom nieruchomości dziękujemy. Sprzedamy duże 4-pokojowe własnościowe mieszkanie na osiedlu Kosmonautów (gądów Mały) przy ul. Szybowcowej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

316 000 zł36 m² 8 777,78 zł/m²

 

Piętro:5/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

**** Oferta wyłącznie w Home Brand! **** Mieszkanie znajduje się na poddaszu bez windy. Dostępne od zaraz! Pełen rozkład - każde pomieszczenie ma wejście z przedpokoju! Mieszkanie świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorowska

Nowy Dwór,Wrocław

465 000 zł67 m² 6 940,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie (67m2) z czystą kw znajdujące się na Nowym Dworze przy ul. Komorowskiej we Wrocławiu. Nieruchomość ta znajduje się na ostatnim piętrze 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Małe,Wrocław

411 070 zł40 m² 10 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest w zielonej okolicy, nieopodal Parku Wschodniego, nieco dalej jest Park Brochowski. Elementy zieleni można zauważyć też na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Przedmieście Oławskie,Wrocław

580 000 zł40 m² 14 676,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bez pośredników, do zamieszkania od ręki Mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym i tarasem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym znajdujące się w budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

439 000 zł46 m² 9 543,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mam Państwu do zaoferowania świetnie położone 2 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Przedmieściu Oławskim. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku mieszkalnym z 1996 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chemiczna

Ołbin,Wrocław

515 000 zł63 m² 8 190,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

***** Oferta wyłącznie w naszym biurze! ***** Szukasz mieszkania w zrewitalizowanej kamienicy do własnej aranżacji w centrum Wrocławia ? Jest to oferta idealna dla Ciebie! podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Hłaski

Muchobór Wielki,Wrocław

377 000 zł34 m² 10 959,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie przy ul. Marka Hłaski o powierzchni 34,40 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w niskiej zabudowie z oknami wychodzącymi na wewnętrzną, cichą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

499 999 zł43 m² 11 600,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Top / 3 pokoje z dużym tarasem / stabłowice Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie jest jasne i przestronne, atutem jest duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Maślice,Wrocław

565 000 zł51 m² 11 058,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 10.09 Piękne i niezwykle przytulne mieszkanie po remoncie na wrocławskich Maślicach. Lokalizacja: ul. Królewiecka, wrocław Powierzchnia: 51,09 m2 Piętro: wysoki parter Sypialnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

383 640 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 24.78m2 *Sypialnia 12.11m2 *Łazienka 4.81m2 *Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

544 999 zł41 m² 13 325,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Port Popowice Loft 40m2 Rzeka! Polecam piękne, dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przedmieście Oławskie

Przedmieście Oławskie,Wrocław

749 000 zł72 m² 10 408,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najlepszej oferty hipotecznej dla tej lub innej nieruchomości! Для консультації.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

800 000 zł54 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż dwupokojowy apartament z dużym ogrodem zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu "willa Wrocław" wkomponowanym w zielone tereny nad rzeką Dolna Oława. Idealna dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

1 190 000 zł137 m² 8 686,13 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowa perełka na wrocławskim rynku nieruchomości. Przestronny Apartament w historycznej Kamienicy przy Browarze Wrocławskim tuż przy wałach Odry. Idealne dla Młodych dynamicznych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

821 198 zł67 m² 12 275 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z tarasem i widokiem na rzekę Centrum Miasta Opiekun oferty tel. Apartament: 3 pokojowy apartament o projektowanej powierzchni 66,9m2 znajduje się na 2 piętrze w 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wyspiańskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 675 000 zł124 m² 13 519 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Politechnika biuro/mieszkanie 5pok. /Garaż rzeka/apartament 123 m2 Hala Stulecia Wybrzeże Wyspiańskiego Luxusowe Garaż! polecam na sprzedaż w przepięknej okolicy Wybrzeże Wyspiańskiego ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

349 596 zł37 m² 9 349,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 22,98m2 *sypialnia 10.07m2 *Łazienka 4.34m2 *Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stalowa

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

749 998 zł68 m² 10 948,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Top / 3 pokojowe w kamienicy z balkonem / premium Kontakt: na sprzedaż przepiękne, klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w okolicach ul. Grabiszyńskiej / Stalowej. Znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

869 000 zł93 m² 9 384,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie na osiedlu lokum Di Trevi for english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

5 200 zł137 m² 37,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa perełka na wrocławskim rynku nieruchomości. Przestronny Apartament w historycznej Kamienicy przy Browarze Wrocławskim tuż przy wałach Odry. Idealne dla Pary, menadżer Korporacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

499 990 zł43 m² 11 627,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3 pokoje z dużym tarasem / stabłowice Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie jest jasne i przestronne, atutem jest duży taras. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marchewkowa

Klecina,Wrocław

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niezwykłej nieruchomości blisko zielonych terenów. Balkon, miejsce postojowe, duża komórka lokatorska to tylko niektóre z atutów tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

919 000 zł75 m² 12 286 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomość położonej we Wrocławiu, w okolicach ulicy Długiej w bliskim sąsiedztwie dawnego Tesco ( obecnego Kauflandu) oraz Politechniki Wrocławskiej. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

859 020 zł75 m² 11 484 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przedstawiam Państwu ofertę nieruchomość położonej we Wrocławiu, w okolicach ulicy Długiej w bliskim sąsiedztwie dawnego Tesco ( obecnego Kauflandu) oraz Politechniki Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 056 790 zł87 m² 12 175 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Luksusowy apartament w wieżowcu przy rzece. Bezpośredni widok na rzekę Centrum Miasta! Opiekun oferty tel. Apartament: przestronny, 4 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zakrzów

Zakrzów,Wrocław

369 000 zł37 m² 9 956,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta deweloperska 0% prowizji! Oddanie IV Q 2022! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,06mkw w spokojnej okolicy na wrocławskim Zakrzowie. W skład funkcjonalnego układu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

544 995 zł40 m² 13 490 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaracza

Śródmieście, Centrum, Stare Miasto,Wrocław

1 200 000 zł100 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

W samym sercu Śródmieścia, nad Odrą na sprzedaż mieszkanie ,4 pokoje,osobna kuchnia 3 balkony, osobna toaleta oraz łazienka , w którym możesz poczuć prawdziwie miejski klimat, korzystając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dróżnicza

Jagodno,Wrocław

629 000 zł92 m² 6 844,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Krzyki Piękny -premium Apartament M. postojowe 91m/3 pokoje! Krzyki Piekny Luxusowy na Jagodnie 91m Apartament M. postojowe 3 pokoje! Na sprzedaż: mieszkanie 91m2 Wrocław - Jagodno przy ul. Dróżniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

628 320 zł46 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Chcesz czuć się jak na wakacjach przez cały rok, zamieszkaj na osiedlu Olimpia Port 7 km od Rynku. Nieruchomość 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20 m2, z tarasem od południa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz, mieszkanie 38 m ^ ,blok piętro 3,mieszkanie dwu pokojowe ( rozkładowe ) z balkonem, kuchnia, łazienka, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tyrmanda

Muchobór Wielki,Wrocław

635 000 zł64 m² 9 844,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecam serdecznie, mieszkanie 3 pokojowe 64,5 m2 położone na Muchoborze Wielkim przy ul. Leopolda Tyrmanda. Nieruchomość usytuowana jest na 1 piętrze w budynku 4 piętrowym, posiada wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

499 991 zł43 m² 11 600,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Stabłowice / piękne 3 pokoje + duży taras Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wrocławskich Stabłowicach. Mieszkanie jest jasne i przestronne, atutem jest duży taras. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

377 609 zł42 m² 9 099,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona, spokojna okolica Skład lokalu: *pokój dzienny + kuchnia 24,81m2 *sypialnia 12,11m2 *łazienka 4.63m2 *Balkon 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

623 500 zł46 m² 13 478,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru! Dwupokojowe mieszkanie nad rzeką W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem( możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

479 000 zł50 m² 9 580 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy Blok 2 pok/winda ok. Korony!okazja Nowy blok Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu.