dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Marszowice

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

1 175 000 zł131,98 m² 8 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Do sprzedaży dom (lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym) z 5 pokojami na nowoczesnym osiedlu Marszowice na zachodzie Wrocławia. Jest to świetna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł69 m² 57,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, przestronne mieszkanie na Osiedlu Malowniczym na wrocławskich Marszowicach, przy ul. Jahna. Salon + 2 sypialnie i niezależna kuchnia o łącznej powierzchni 69m. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł79 m² 12 405,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie na Osiedlu Malowniczym na wrocławskich Marszowicach, przy ul. Modelskiego. Salon z częściowo otwartą kuchnią + 3 sypialnie o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł128,59 m² 8 546,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Nowy Rozdział Twojego Życia Dom Pełen Światła i Spokoju we Wrocławiu Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie gorące poranki z mrożoną kawą na tarasie, otoczone śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

1 590 001 zł156 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 /lux/2020! Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 378 000 zł180 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Promocyjna cena! Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 378 000 zł Marzysz o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł6 165 m² 300,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam: dużą działkę o powierzchni 6165 m2 na Marszowicach przy ul. Wilkszyńskiej we Wrocławiu (zachodnia część Wrocławia). Idealna działka dla dewelopera. Bardzo atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł1 210 m² 400,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Miejsce na Twój dom odkryj potencjał tej działki! Lokalizacja: wrocław, fabryczna Marszowice Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 1210 m , objętą miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 478 000 zł180 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowy dom z podwójnym garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/1 zapytaj o inne dostępne lokale W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

866 500 zł71,19 m² 12 171,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne, przestronne i jasne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,19 m z balkonem 11,11 m oraz naziemnym miejscem postojowym w cenie mieszkania , na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem blisko lasu we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Dom w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Stan surowy. Podwyższony standard wykonania - materiały.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Polecam: oferta na wyłączność. Tylko u nas w biurze! Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na Marszowicach powierzchni użytkowej 220 mkw. Komfortowa przestrzeń z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł185 m² 10 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 703 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany na Marszowicach we Wrocławiu - w najbardziej zielonej dzielnicy miasta. 2003 r. / działka 1703 m2 / 185 m2 pow. użytkowej / + garaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 900 zł500 m² 7 999,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Ekskluzywna rezydencja z basenem i stawem na sprzedaż! Prezentujemy Państwu wyjątkową rezydencję o powierzchni 500 m , usytuowaną na przestronnej, pięknie zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

609 000 zł1 200 m² 507,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sympatyczna działka na wrocławskich Marszowicach, z dala od miejskiegi zgiełku a jednak we Wrocławiu. Obecnie dla tego terenu jest mpzp, oznaczone jako 7mn grunty te są przeznaczone pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł170 m² 10 529,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Opiekun oferty: barbara Bober   Nowocześnie wykończony dom w zabudowie bliźniaczej na Osiedlu Malowniczym. Otoczenie nieruchomości: ulica Wąsowicza, położona na Osiedlu Malowniczym-.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowy dom z podwójnym garażem - Wrocław Marszowice Dom w stanie surowym w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Podwyższony standard wykonania - z najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł2 021 m² 494,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Super cena! tylko U nas - ostania działka marszowice ul. Krzelowska! opis - Powierzchnia 2021,00 m2 -plan zagospodarowania przestrzennego - tak -prąd - tak - Gaz - tak -woda - tak szczegóły - mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,60 m² 12 973,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie o powierzchni 68,6m z 40m prywatnym tarasem, położone przy ul. Harmana 4 na wrocławskich Marszowicach, na pięknym osiedlu Malowniczym,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:601 m²

Nowy dom z garażem we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Ta wyjątkowa nieruchomość jest dostępna bezpośrednio od dewelopera, co gwarantuje korzystne warunki zakupu. Nabycie odbywa się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 392 336 zł158,22 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:602 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 175 000 zł132 m² 8 901,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125m2 do którego przynależy działka 342m2. Nieruchomość jest w stanie deweloperskim natomiast inwestycja jest na końcowym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom

Marszowice,Wrocław

1 099 000 zł120 m² 9 158,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny bliźniak z garażem i południowym ogrodem 500 m - gotowy do odbioru kluczy, dojazd nową drogą asfaltową. Dom z rynku pierwotnego, zyskujesz już na samym początku: - brak.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł1 244 m² 505,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z aktualnym mpzp, zabudowa jednorodzinna w układzie wolnostojącym. Do sprzedaży także działka o pow. 1344mkw -cena 672 tys. Energia, woda i gaz w odległosci ok 90m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/2 zapytaj o inne dostępne lokale Zamieszkaj przy największym.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,18 m² 12 442,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz azylu od miejskiego zgiełku, nie rezygnując z komfortu? To mieszkanie na Osiedlu Malowniczym (marszowice/leśnica) łączy nowoczesną funkcjonalność z bezpośrednim sąsiedztwem natury.

Szczegóły ogłoszenia

5 472 000 zł10 944 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 25 o powierzchni blisko 1,1 ha, znajdująca się w Marszowicach, przy ul. Łososiowickiej 4 we Wrocławiu. Nieruchomość Oferowana nieruchomość objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jahna

Marszowice,Wrocław

699 000 zł56 m² 12 442,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,18 m , położone na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą. Co ważne - winda znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marszowice,Wrocław

750 000 zł1 150 m² 652,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka z pnb i projektem 8 blizniaków! Na sprzedaż działka budowlana 1150 m2 Lokalizacja: ul. Wilkszyńska, wrocław - Marszowice - Działka budowlana z pnb i projektem 4 budynkow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małomicka

Marszowice,Wrocław

3 290 000 zł455 m² 7 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opiekun oferty: -Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego na Marszowicach, położonego na 2000 metrowej działce 10 minut od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Bąka

Marszowice,Wrocław

6 500 000 zł6 491 m² 1 001,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka Z mikroklimatem W sąsiedztwie las I jezioro Wyjątkowa lokalizacja | Mikroklimat uzdrowiskowy | Cisza i spokój | Obowiązujący mpzp ***** lokalizacja: * Najbardziej zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Modelskiego

Marszowice,Wrocław

3 000 000 zł2 913 m² 1 029,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowa W centrum osiedla Teren Inwestycyjny z pełnym uzbrojeniem i obowiązującym mpzp pod usługi | Idealne miejsce pod Twój nowy biznes ***** przeznaczenie: duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowskiego

Marszowice,Wrocław

1 499 000 zł160 m² 9 398,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowa willa wielkomiejska prestiż i komfort w otoczeniu zieleni Zapraszam do obejrzenia filmu Zapraszam do odkrycia luksusu w jego najlepszym wydaniu. Ta niezwykła willa wielkomiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jahna

Marszowice,Wrocław

67,65 zł/m²100 m² 6 787 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal handlowo -usługowy o powierzchni 100,3 m2 na Osiedlu Malowniczym. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w budynku mieszkalnym, na osiedlu bloków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marszowice,Wrocław

1 478 000 zł181 m² 8 182,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław - Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Dłużycka

Marszowice,Wrocław

629 000 zł1 143 m² 550,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o spokojnym, zielonym zakątku tuż za granicami Wrocławia? Oto propozycja, która spełni Twoje oczekiwania! Właśnie prezentujemy wyjątkową działkę budowlaną w Marszowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gwizdanowska

Marszowice,Wrocław

2 100 000 zł160 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom w spokojnej okolicy Marszowic, idealny dla osób ceniących kontakt z naturą. Szczegóły nieruchomości: - 6 pokoi, 3wc, 2 łazienki, pralnia, spiżarnia- garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Jahna

Marszowice,Wrocław

73,80 zł/m²136 m² 10 022 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal handlowo - usługowy o powierzchni 135,80 m2 na Osiedlu Malowniczym. Otoczenie nieruchomości: lokal położony jest w budynku mieszkalnym, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrozowska

Marszowice,Wrocław

1 099 000 zł118 m² 9 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dwa bliźniacze budynki w spokojnej dzielnicy Marszowice (wolne: mrozowska 30a , Mrozowska 30b, mrozowska 30C). Parter 61,80 m2: 1. Wiatrołap 2.6 m2 2. Łazienka 4.25 m2 3. Komunikacja 8.10 m2 4. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Marszowice,Wrocław

2 700 zł44 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. licencja pfrn nr 31261 ** podpisana umowa najmu ** Otoczenie: spokojne, zielone osiedlu przy ul. Alfreda Jahna we Wrocławiu. Kameralna zabudowa, tuż obok Lasu Mokrzańskiego - idealnego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij