dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Borek,Wrocław

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 4 pokojowe mieszkanie, duży balkon, garaż 2x pierwszy najem Oferta Premium dla wymagającego klienta. * zdjęcia nie oddają przestrzeni jaka jest w rzeczywistości. Tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

3 950 zł52 m² 75,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Dostępne od 05.03.2026! Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o pow 52 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

832 749 zł48 m² 17 345,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj na Kępie Mieszczańskiej! Prowizja 0% Na sprzedaż nieruchomość 2-pokojowa o powierzchni 48m , położona na parterze nowoczesnej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej. Lokalizacja - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Krzyki,Wrocław

558 000 zł53 m² 10 474,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wyjątkowe mieszkanie w kamienicy z dużym ogrodem i garażem ul. Wilcza, część południowo-wschodniego Wrocławia (krzyki / Przedmieście Oławskie), z bardzo dobrym i szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

499 990 zł33 m² 15 271,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Posiadam we Wrocławiu wyjątkowo atrakcyjną nieruchomość w stanie deweloperskim, położoną w bliskim sąsiedztwie Rynku oraz tuż przy Odrze. Bez żadnych dodatkowych prowizji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

615 000 zł77 m² 7 987,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Jedyne mieszkanie na piętrze, trzy niezależne pokoje - ul. Jaracza - 15 minut do Placu Grunwaldzkiego, 5 minut na wały nad Odrą. Metraż: 77 m2 Piętro 4/4 bez windy Blok z 1959 roku Czynsz: 1050 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Na Grobli

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 200 zł25 m² 88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Do wynajęcia nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 25 m , zlokalizowane przy ul. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Daktylowa

Wrocław,dolnośląskie

739 000 zł62 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament/lux 62m2/3pok/ogród ul. Daktylowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na parterze kameralnego bloku przy ul. Daktylowej. Do lokalu przynależy zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

629 000 zł43 m² 14 550,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1943

Rezerwacja Mieszkanie gotowe do wprowadzenia w odrestaurowanej kamienicy z dużym ogrodem w spokojnej okolicy. Zamieszczone zdjęcia to rzeczywiste fotografie wnętrza, nie wizualizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

649 000 zł60 m² 10 856,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1943

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia z dużym strychem i ogrodem w spokojnej okolicy. Zamieszczone zdjęcia to rzeczywiste fotografie wnętrza, nie wizualizację. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Krzyki,Wrocław

585 555 zł49 m² 11 950,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m , usytuowane na 1. piętrze w niskim, 3-piętrowym bloku z lat 80. Budynek po termomodernizacji, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie - ul. Dworcowa Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie położone w budynku z 1997 roku, w ścisłym centrum miasta. Układ mieszkania: > salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie po remoncie z oddzielną kuchnią. Nieruchomość znajduje się w centrum w kamienicy na Nadodrzu przy ul. Świętego Wincentego na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wichrowa

Klecina,Wrocław

1 139 900 zł69 m² 16 448,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na pograniczu wrocławskich osiedli Krzyki - Klecina. Zakup możliwy dla obywateli spoza ue bez zezwolenia mswia. Prezentuje Państwu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł58 m² 8 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe we Wrocławiu ul. Dębickiego, nadodrze - 3 km od centrum. Oferuję na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 58 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

469 000 zł38 m² 12 486,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Grabiszyn, ul. Stalowa. Układ: pełen rozkład (pomieszczenia nieprzechodnie) salon z balkonem francuskim sypialnia/pokój oddzielna kuchnia łazienka z wc korytarz Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 2. piętrze w spokojnej i zielonej części Wrocławia Biskupin, ul. W. Gersona. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gerberowa

Wojszyce,Wrocław

719 000 zł57 m² 12 614 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne | 2-poziomowe mieszkanie z tarasem | Ołtaszyn / Wojszyce Na sprzedaż wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 56,79 m + 2,7 m komórki lokatorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

899 900 zł67 m² 13 431,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne, w pełni wyposażone oraz umeblowane mieszkanie na wrocławskim osiedlu Stabłowice. 3 pokoje, duży balkon, 2 miejsca postojowe, spiżarnia, garderoba, klimatyzacja. Zakup możliwy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plac Grunwaldzki,Wrocław

690 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

58 m, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze kamienicy w sercu Wrocławia, w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Szczepin,Wrocław

978 999 zł84 m² 11 599,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupujesz od dewelopera bez pcc 2% i bez prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 84,40 m usytuowane na parterze w budynku z windą. Opis mieszkania: - w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. Różyckiego

Śródmieście,Wrocław

1 572 850 zł68 m² 23 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, bliskość natury oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł48 m² 60,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie, w nowym budownictwie, położone w samym centrum miasta! Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Do wynajęcia klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w sąsiedztwie parku przy ul. Bajana 8. Dostępne od 20 lutego Nieruchomość Mieszkanie jest rozkładowe, składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł78 m² 67,95 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na Wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 78 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

415 000 zł37 m² 11 126 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

800 m do Ostrowa Tumskiego | ul. Żeromskiego | ogrzewanie miejskie Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy. Okna wychodzą na podwórko, dzięki temu w mieszkaniu jest cicho. Dostępne od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

882 715 zł46 m² 18 990 zł/m²

 

Piętro:22/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe Powierzchnia: 46,48 m Cena: 18 990 pln/m Brak dodatkowych prowizji. Najważniejsze zalety nieruchomości: jedna z najbardziej prestiżowych inwestycji we Wrocławiu (druga co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł100 m² 12 552 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1955

100 m w sercu Wrocławia | ul. Oławska | Topowa lokalizacja | Potencjał inwestycyjny Wyjątkowa przestrzeń o powierzchni 100 m , zlokalizowana na 4. (ostatnim) piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

1 049 000 zł86 m² 12 198 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Szukasz dużego, gotowego mieszkania dla rodziny, w którym naprawdę jest cicho, zielono i bezpiecznie? To 4-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu przy ul. Zatorskiej daje dokładnie to, czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zalesie,Wrocław

1 002 000 zł85 m² 11 788,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy, tuż przy Parku Szczytnickim. Idealna propozycja dla rodziny, pary lub osób ceniących bliskość zieleni i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kompleksowo wyposażona kawalerka przy ul. Gajowej 66 we Wrocławiu, idealna dla jednej osoby, blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość: kawalerka o powierzchni 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Życzliwa

Krzyki,Wrocław

870 000 zł58 m² 15 130,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami | Krzyki-Partynice | ul. Życzliwa | 57,5 m | winda Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Nadodrze,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja Nowoczesny apartament na Nadodrzu | 2 pokoje | wysoki standard | balkon | 2. piętro Jeśli szukasz stylowego i wygodnego mieszkania w centrum Wrocławia, ta oferta spełni Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Popowice,Wrocław

860 000 zł50 m² 17 231 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,91 m , położone na nowoczesnym osiedlu Port Popowice przy ul. Białowieskiej 121 we Wrocław. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Poświętne,Wrocław

850 000 zł74 m² 11 417,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż zadbane przestronne i słoneczne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,24 m w spokojnej, zielonej lokalizacji przy ul. Kamieńskiego. Idealne dla rodziny! Podstawowe informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Swojczyce,Wrocław

696 000 zł58 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż mieszkanie na wrocławskich Swojczycach o powierzchni 58 m2. W bliskiej okolicy znajdują się liczne tereny zielone, między innymi Park Starowidawski oraz piękne trasy spacerowe nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

769 000 zł57 m² 13 553 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Rezerwacja 3 pokoje (antresola) | 56,74 m | taras 16 m | zielona okolica Zachęcam do zapoznania się z wirtualnym spacerem dostępnym w ofercie. - ul. Maślicka, maślice - Przestronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lipa Piotrowska,Wrocław

799 000 zł61 m² 13 040,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

|| rezerwacja do 13.02.2026 || Na sprzedaż stylowe i świeżo urządzone przestronne mieszkanie na obrzeżach miasta! Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej! Lipa Piotrowska to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

1 499 000 zł156 m² 9 620,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak English Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z dbałością o każdy szczegół. Apartament przeznaczony szczególnie dla osób, które od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

659 000 zł58 m² 11 362,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Topowa lokalizacja gotowe do zamieszkania idealne pod inwestycję lub dla studentów! Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na parterze zaledwie 300.