dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

910 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

910 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

649 000 zł47 m² 13 738,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży mieszkanie w Centrum Miasta, na wrocławskiej Starówce, w budynku z cegły z lat-tych, z mediami miejskimi, przy ul. Igielnej (północ-południe). Dzięki temu, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiwulskiego

Biskupin,Wrocław

2 799 zł56 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Oferujemy do wynajęcia przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Poświętne,Wrocław

1 058 662 zł80 m² 13 205,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem, na parterze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 232/4 Podana cena obejmuje zakup mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Plac Grunwaldzki,Wrocław

700 000 zł58 m² 12 069 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

58 m, 2 pokoje, centrum Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 3/4 piętrze kamienicy w sercu Wrocławia, w rejonie Placu Grunwaldzkiego. Mieszkanie o niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 600 zł44 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie posiada klimatyzacje!mieszkanie w pełni umeblowane.Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Anyżowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

805 000 zł66 m² 12 162 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

* przedmiot sprzedaży nieruchomość wraz z pomieszczeniami przynależnymi (komórką lokatorską) o powierzchni 66,19 m - dane bezpośrednio z kw. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

4 490 000 zł38 m² 119 161 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka W centrum! Na sprzedaż, duża kawalerka na Starym Mieście, tuż przy placu Solnym. Ogrzewanie miejskie! Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (północ-południe), jasne i słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł63 m² 10 568,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Witamy w mieszkaniu skąpanym w naturalnym świetle. Każdy kąt tego wnętrza to mały teatr promieni słonecznych, które o poranku tańczą na pięknych drewnianych podłogach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław - Nadodrze, ul. Jedności Narodowej Ilość pokoi: 2 Metraż: 38 m2 Kuchnia: otwarta na pokój duży balkon Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz Do wynajęcia dwupokojowe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Maślice,Wrocław

2 500 zł35 m² 70,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem. Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem Osiedle Harmonia, ul. Stodolna Wrocław Maślice. Polecam do wynajęcia nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o powierzchni 35,25 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białowieska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane 2-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - przedpokój. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

690 000 zł63 m² 10 935 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Sprzedam wygodne mieszkanie, 3 pok. 63mkw w nowoczesnym budynku z windą na wrocławskim Psim Polu. Blok z 2018 roku na kameralnym osiedlu z własnym placem zabaw ( patio zamknięte).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie! Mieszkanie jest wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partynicka

Partynice,Wrocław

3 650 zł62 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, bardzo zadbane i przytulne mieszkanie 3 pok przy Ul. Partynickiej o pow. 62m2. Budynek z windą z 2017 r. Lokalizacja: to niewątpliwie wyjątkowa oferta najmu!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

711 650 zł53 m² 13 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, przy ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 238/5 Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Krakowska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 350 zł22 m² 106,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni ok. 22 m , położona na 5. piętrze nowego bloku przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poświętne,Wrocław

500 000 zł33 m² 15 328 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe mieszkanie 1 pokojowe z antresolą, na 3 piętrze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). 238/10 Podana cena obejmuje zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieńskiego

Poświętne,Wrocław

500 000 zł33 m² 15 328 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 2 pokojowe z tarasem plus antresola jako 3 pokój, na III piętrze kameralnego budynku z 2023 roku, na ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Różanka,Wrocław

660 000 zł51 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , zlokalizowane na parterze zadbanego budynku z windą na wrocławskiej Różance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

865 000 zł101 m² 8 564,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4 pokoje | 101 M | ogród | kameralne osiedle | 2009 | psie pole Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, 4-pokojowy (powierzchnia 101m2 ), 2-poziomowy apartament z ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

711 650 zł53 m² 13 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benedyktyńska

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, w pełni umeblowana, bardzo zadbana. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, z widokiem na Ostrów Tumski, w bliskiej odległości przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kleczków,Wrocław

649 000 zł29 m² 22 356,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: wrocław-Promenady Wrocławskie, ul. Antoniego Słonimskiego Opis Nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29,03 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 250 zł45 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | okolice Magnolii, ul. Legnicka / Popowicka Wrocław Na wynajem wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

570 000 zł50 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią, o powierzchni 50 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale skomunikowanej części Śródmieścia ołbin/nadodrze. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down loftowy apartament przy rzece blisko rynku atuty lokalizacji I inwestycji Unikatowa lokalizacja na wyspie na Odrze Widok na Rzekę ok. 10 minut spacerem do Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Karłowice,Wrocław

649 000 zł49 m² 13 164,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Idealna nieruchomość jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Doskonała lokalizacja dla: - miłośników tego co daje miasto - niedaleko centrum i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Michalczyka

Stare Miasto,Wrocław

1 568 820 zł71 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne mieszkanie W kameralnej inwestycji "apartamenty nad rzeką" Balkon | Komórka lokatorska | Miejsce postojowe | Stare Miasto | Mieszkanie nigdy niezamieszkane | Wykończone pod klucz | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament - 5 minut spacerem od Rynku i Rzeki lux standard | fitness | klimatyzacja | pierwszy najem Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę najmu apartamentu zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krynicka

Gaj,Wrocław

455 000 zł38 m² 11 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krynickiej. Widok z balkonu i okien na zieleń. Powierzchnia: 38 m2 Piętro: 2 z 9, blok z 1978 roku, z windą Media z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krakowska

Księże Małe,Wrocław

1 900 zł18 m² 105,56 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne studio | ul. Krakowska, wrocław Nowy, świeżo oddany apartament o powierzchni 18m położony przy ul. Krakowskiej to idealna propozycja dla osób, które cenią bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

580 183 zł38 m² 15 188 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament W pobliżu centrum wrocławia Nowoczesne Osiedle nad rzeką I Nieopodal centrum Wrocławia | Na sprzedaż I Wysoki standard I Brak pcc Prezentuję Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

571 132 zł40 m² 14 154,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament W pobliżu centrum wrocławia Nowoczesne Osiedle nad rzeką I Nieopodal centrum Wrocławia | Na sprzedaż I Wysoki standard I Brak pcc ***** rozkład pomieszczeń: * Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

852 288 zł44 m² 19 200 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Z rynku pierwotnego na starym mieście Bliskość Centrum Wrocławia I Idealne mieszkanie na start I Doskonała inwestycja I Brak podatku pcc ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

679 000 zł37 m² 18 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie położone w samym sercu Wrocławia, którym jest rynek!. Mowa o ulicy Kotlarskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą posiadać lub zainwestować w mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Kleczków,Wrocław

899 000 zł102 m² 8 844,07 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż! Oferuję Państwu na sprzedaż klimatyczne, duże mieszkanie z ogromnym potencjałem! 100 m2 w zadbanej kamienicy! Gdzie? Wrocław, ul. Trzebnicka 84. Nieruchomość ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 199 000 zł73 m² 30 123,30 zł/m²

 

Piętro:10/23

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament Z widokiem na odrę Funkcjonalny rozkład | Centrum Wrocławia | Gotowy do zamieszkania | Wysoki standard Z przyjemnością prezentuję wyjątkowy 4-pokojowy apartament zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

931 476 zł53 m² 17 705,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 52,61 m - 2 pokoje. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej. Mieszkanie posiada jeden osobny pokój 10,37 m oraz salon z aneksem kuchennym 33,74.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

782 181 zł48 m² 16 319,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej - 0% prowizji Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w nowej inwestycji na Kępie Mieszczańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł81 m² 12 995 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe, 80,80 M2, balkony, taras, 2 miejsca postojowe, krakowskie tarasy Na sprzedaż przestronne i wyjątkowo jasne mieszkanie o powierzchni 80,80 m , położone na 4. piętrze.