dowolna

Mieszkania nad rzeką Wrocław - Na sprzedaż i na wynajem

909 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

909 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poelziga

Fabryczna,Wrocław

925 000 zł77 m² 11 980,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż oferujemy przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 71,12 m2, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu. To idealna propozycja dla rodzin, par lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 359 000 zł87 m² 15 620,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wykończone mieszkanie Z tarasami / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

430 000 zł29 m² 14 935,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż duża i słoneczna kawalerka w nowym budownictwie. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku na wrocławskim Księżu Wielkim - w inwestycji Tęczowe Osiedle. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Maślice,Wrocław

550 000 zł42 m² 13 176,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania jest komfortowo i gustownie urządzone mieszkanie, na wrocławskich Maślicach przy ul. Bogatyńskiej. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w zadbanym trzypiętrowym bloku z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł48 m² 63 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Ekskluzywne Lobby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gumińskiej

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł53 m² 11 548,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czekam na twój telefon do godziny 21.00! Skontaktuj się Brak Prowizji: Reprezentuję dewelopera, co oznacza brak dodatkowych kosztów prowizji dla Ciebie! Brak PCC! Oszczędzaj około 5% kupując na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 473,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja W willowej dzielnicy komfortowe mieszkanie Z tarasem możliwość wydzielenia strefy do pracy W trybie home office. Dogodna komunikacja W pobliżu osiedla Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 021 680 zł46 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,44m2 z balkonem o pow. 9,44m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Biskupin,Wrocław

639 999 zł49 m² 13 074,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Spokojna okolica Biskupin/2pok z dużą piwnicą Do sprzedania 3 pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48,95 mkw położone na drugim piętrze dwupiętrowej kamieniczki przy ul. Kasprzaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację dwupokojowego dwustronnego mieszkania o powierzchni 50mkw na zamkniętym chronionym osiedlu. Umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt. Optymalnie dla pary. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

3 500 zł48 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław Loft Psie Pole Młyn Różanka. Mieszkanie 2 pokoje wysoki standard. Pełna zieleni oraz zróżnicowanego charakteru dzielnica Różanka jako jedno z najbardziej stylowych miejsc we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

937 575 zł47 m² 20 089,50 zł/m²

 

Piętro:23/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,67m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do stref.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Partynice,Wrocław

969 000 zł67 m² 14 495,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Stylowe 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem na Partynicach. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym 3-pokojowym mieszkaniem o powierzchni 66,85 m , położonym na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 128 816 zł52 m² 21 678,80 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

909 793 zł52 m² 17 372,40 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,37m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Kępa Mieszczańska,Wrocław

5 450 zł78 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english. Apartment available from 1st of March. Owner require contract of najem okazjonalny. Apartament dostępny od 1 marca. Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

729 000 zł64 m² 11 444,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Twoje nowe miejsce na Krzykach - ciche, spokojne, sympatyczni sąsiedzi. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,70 m , które łączy w sobie przestrzeń, funkcjonalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Krzyki,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Igła w Stogu Siana Mieszkanie z Charakterem, jakiego Już Nie Zbudują! Czy kiedykolwiek widziałeś mieszkanie o tak wyjątkowym stylu i oryginalności? Niech pierwszy rzuci kamieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowicka

Gajowice,Wrocław

459 000 zł35 m² 13 227,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Wrocław, ul. Gajowicka Cena: 459 000 zł Metraż: 34,7m Piętro: 4/4 Czynsz: 580 zł + prąd Ogrzewanie: miejskie Rok budowy: lata 70-te Stan prawny: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

720 000 zł58 m² 12 386 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 58 m w budynku z 2007 roku z windą dla osób niepełnosprawnych. Wybrane atuty: 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym oraz trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Haukego-Bosaka

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł67 m² 12 151,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1 piętrze, usytuowane w bardzo atrakcyjnej części Wrocławia. Remont dachu zaplanowany na wiosnę. Podjęta uchwała o podłączenie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Księże Wielkie,Wrocław

1 500 000 zł155 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem oferty jest wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z ogrodem, znajdujący się na osiedlu przy ulicy Jaśminowej w Radwanicach. Nieruchomość posiada miejsce postojowe oraz garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Staszica

Nadodrze,Wrocław

2 500 zł38 m² 66,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania do wynajęcia: oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 37,53 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy ulicy Staszica 19 we Wrocławiu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

425 000 zł34 m² 12 354,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

duża kawalerka / osobna kuchnia / wodok na zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki z osobną kuchnią znajdującej się na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Parnickiego

Wrocław,dolnośląskie

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 29-metrowe mieszkanie na osiedlu Różanka we Wrocławiu Szukasz wygodnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Oferuję 29-metrowe mieszkanie na Wrocławskim osiedlu Różanka, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

819 200 zł48 m² 17 105,90 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,10m2 loggią o pow. 9,44m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Borek,Wrocław

615 000 zł56 m² 10 898,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Wyjątkowe przestronne mieszkanie, salon 30m2 z oknami na dwie strony świata, 3 pokoje, odnowiona przedwojenna kamienica po generalnym remoncie Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olsztyńska

Wrocław,dolnośląskie

1 700 zł31 m² 54,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie 2-pokojowe,31 m2 z balkonem-doskonała lokalizacja Na sprzedaż/wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31m2,położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 281 132 zł56 m² 22 800 zł/m²

 

Piętro:4/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy na Starym Mieście , o wygodnej pow. 56,19m2 z dużym tarasem 36,47m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia z widokiem na panoramę Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Igielna

Stare Miasto,Wrocław

1 299 500 zł90 m² 14 438,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

WE speak english, english describe below. Jeśli szukasz wygodnego mieszkania w ponadstandardowej lokalizacji nie do powtórzenia, to prawdopodobnie odnalazłeś/aś to czego szukasz :) zapraszam opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

866 139 zł47 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 47,33m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym Mieście. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki i bezpośredni dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

2 250 zł51 m² 43,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy z terenami zielonymi Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania: 51,19 m Lokalizacja: cicha i spokojna okolica, blisko parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 058 157 zł80 m² 13 205,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 80,13 m Liczba pokoi: 4 Piętro: parter Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Klimatyzacja w cenie przy płatności gotówką. Dodatkowe atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

756 130 zł46 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Oferta przedsprzedaży ograniczona czasowo! Sky Nieruchomości oferuje wyłączną sprzedaż inwestycji 5th Avenue Apartments Bez prowizji i pcc! Więcej informacji na: 5avenueapartments Zakończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

624 904 zł46 m² 13 647,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 45,79 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: salon z aneksem kuchennym, przestronne pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Polanowice,Wrocław

925 040 zł75 m² 12 385,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 74,69 m Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Klimatyzacji w cenie przy płatności gotówką Liczba pokoi : 3 Dodatkowe atuty: duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Polanowice,Wrocław

826 648 zł59 m² 14 082,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lokalizacja: wrocław, ul. Kamińskiego Powierzchnia: 58,7 m Liczba pokoi: 2 Prowizję pokrywa strona sprzedająca. Dodatkowe atuty: antresola, duży taras, salon z aneksem kuchennym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Ostatnim Groszu

Gądów Mały,Wrocław

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w centrum miasta, ul. Na Ostatnim Groszu, wrocław podstawowe informacje: lokalizacja: ul. Na Ostatnim Groszu, wrocław Opłaty: 3 000 pln + czynsz 900-1000 pln (w zależności.