dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Węgliniecka

Maślice,Wrocław

1 428 000 zł95 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95.2m2 z ogromnym ogrodem niespełna 200m2 przy ul. Węglinieckiej, na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorlicka

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł30 m² 12 754,10 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Wyjątkowe mieszkanie z widokiem cisza, komfort i świetna lokalizacja! Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie położone na 5. piętrze w świetnie utrzymanym bloku zarządzanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie przy pl. Strzegomskim. Znakomita lokalizacja, ścisłe centrum miasta, przy budynku przystanki komunikacji miejskiej, do Rynku 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

1 019 000 zł81 m² 12 614,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Miejsce postojowe gratis! Mieszkanie idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Wrocław

499 000 zł50 m² 10 022 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam na sprzedaż mieszkanie usytuowane na wyższym parterze kamienicy, zachwyca doskonałym oświetleniem, które sprawia, że wnętrze jest jasne i przyjazne. Świetnie nadaje się zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Porajowska

Maślice,Wrocław

1 399 999 zł162 m² 8 622,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy wspaniałe mieszkanie na Maślicach, przy ul. Porajowskiej 44 na osiedlu "apartamenty Maślice" we Wrocławiu. Taka lokalizacja jest idealna dla rodzin, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

2 750 000 zł136 m² 20 223,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Luksusowy apartament na wrocławskich krzykach Wyjątkowa lokalizacja | Blisko terenów zielonych | Dwa balkony | Drewniany parkiet | Wysoki standard | Dwie garderoby Ten wyjątkowy apartament to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie Wrocław, śródmieście, obręb Plac Grunwaldzki. Ciche mieszkanie o powierzchni 36 m , z balkonem oraz piwnicą, zlokalizowane we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fabryczna,Wrocław

494 090 zł38 m² 13 126,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Po odliczeniu vatu mieszkanie za 401.699 zł Porównaj ze mną tysiące mieszkań deweloperskich w jednym miejscu! To nic Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

359 217 zł26 m² 13 832 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - WYJĄTKOWA OKAZJA - APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ W CENIE ZAKUPU! Wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

729 000 zł61 m² 11 998 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! Cena przed promocją 808 999,90 zł Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

509 000 zł39 m² 13 190 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu rozkładowe 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

729 000 zł73 m² 9 986,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji bezpośrednio bez prowizji proszę nie kontaktować się W sprawie pośrednictwa Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,59 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Oporów,Wrocław

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 2 pokojowy, dwupoziomowy apartament, zlokalizowany na II piętrze w bloku przy ulicy Wiejskiej. Apartament przestronny oraz bardzo jasny, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mglista

Krzyki,Wrocław

558 000 zł32 m² 17 185,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

W ofercie na sprzedaż nowoczesna kawalerka z antresolą i ogródkiem położona we Wrocławiu przy ul. Mglistej. Idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora poszukującego atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

399 000 zł27 m² 14 844 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Promocja dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym teraz za 40 000 zł zamiast 60 000 zł. Oszczędzasz 20 000 zł. Oferta ważna do końca miesiąca. To mieszkanie zaskakuje funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bartoszowice,Wrocław

777 000 zł65 m² 11 953,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mam na sprzedaż 4- pokojowe, ustawne, dwustronne, słoneczne mieszkanie położone na ul. Bacciarellego we Wrocławiu. Idealna opcja dla osób ceniących sobie kameralność i śpiew ptaków z rana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

1 169 000 zł97 m² 12 032,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż luksusowy, 2-poziomowy apartament na prestiżowym osiedlu Wojszyce, dzielnica Krzyki we Wrocławiu z dużym tarasem i 2 miejscami postojowymi w garażu podziemnym. Apatament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popowicka

Popowice,Wrocław

759 000 zł54 m² 14 029,60 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z widokiem - Wrocław | Popowice doskonała komunikacja i jednocześnie naprzeciwko Parku Popowickiego Na sprzedaż przedstawiam w pełni rozkładowe, nowocześnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł57 m² 15 880,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 56,61 m , położone na 2 piętrze w nowoczesnym, 8-piętrowym kompleksie Angel City przy ul. Walońskiej, bardzo blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puszczykowska

Gaj,Wrocław

1 069 000 zł75 m² 14 215,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Wyłączny Opiekun Oferty Tel: tylko W sdp Nieruchomości! Piękne, jasne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75,20 m2 znajduje się na wysokim parterze kameralnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nyska

Tarnogaj,Wrocław

898 000 zł48 m² 18 862 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48 m, usytuowane na ostatnim piętrze w prestiżowej lokalizacji na Tarnogaju. Wnętrze charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

978 758 zł52 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:17/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu nowym budynku w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze na Starym Mieście. Znajduje się na 17 piętrze w 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

669 000 zł72 m² 9 304,59 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. Dwustronne czteropokojowe mieszkanie z widokiem na Ślężę, śnieżkę oraz na miasto. W rejonie działają sklepy, lokale usługowe, a także szkoły, przedszkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

538 038 zł38 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji -klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały m.in.

Szczegóły ogłoszenia