dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jagodno,Wrocław

949 000 zł64 m² 14 828,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 64 m , zlokalizowane na 4 piętrze w najmłodszym budynku inwestycji Archicomu na Jagodnie (rok budowy: 2021). Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

771 316 zł46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament w stanie deweloperskim, w gotowej inwestycji we Wrocławiu w nowym prestiżowym budynku i w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze okolice ul. Sikorskiego. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Krzyki,Wrocław

719 000 zł45 m² 15 910,60 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż eleganckie 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Mieszkanie mieści się na ul. Kruczej 12 we Wrocławiu i jest gotowe od razu do zamieszkania. Możesz wprowadzić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

485 032 zł32 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Jeżeli szukasz sposobu na zainwestowanie swoich oszczędności w nieruchomości, to najlepszy wybór dla Ciebie! Podana cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

1 069 376 zł49 m² 21 695,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magellana

Swojczyce,Wrocław

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 01.09! Do wynajęcia 2 pokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w nowym budownictwie na osiedlu Olimpia Port. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opalowa

Ołtaszyn,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 497,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż zadbane, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie na Ołtaszynie, przy ul. Opalowej. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym, kameralnym osiedlu z niską zabudową. Budynek z 2012.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

599 000 zł50 m² 12 052,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe mieszkanie * Możliwość wykończenia pod klucz rower elektryczny W prezencie Funkcjonalne trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

538 770 zł26 m² 21 037,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Muchobór Wielki,Wrocław

670 000 zł47 m² 14 200,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 47 m2 znajdujące się na 1 piętrze zadbanego budynku z 2005 r przy ul. M. Hłaski (muchobór Wielki). Mieszkanie przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gazowa

Tarnogaj,Wrocław

589 000 zł32 m² 18 656,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W ofercie na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 31,57 m ! Nieruchomość położona jest w dzielnicy "tarnogaj" przy ul. Gazowej we Wrocławiu na osiedlu Di Trevi - bezpiecznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świstackiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

539 000 zł50 m² 10 847,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Idealne dla studenta, pod najem, inwestycja! Wrocław Krzyki Przedmieście Oławskie boczna ul. Kościuszki ul. Świstackiego. Mieszkanie położone na II piętrze budynku z 1989 roku, w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

623 574 zł35 m² 17 775,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Psie Pole,Wrocław

799 070 zł85 m² 9 376,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Krzyki,Wrocław

469 000 zł44 m² 10 659,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dane techniczne i układ: powierzchnia mieszkania: 44,54 m (użytkowe) Piwnica: 9,40 m Piętro 1 z 3 w kamienicy bez windy Ogrzewanie: gazowe Pełna własność z kw Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Żerniki,Wrocław

940 000 zł65 m² 14 557,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Twoje nowe mieszkanie przestrzeń pełna ciepła, luksusu i harmonii. Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie poranek w swoim nowym mieszkaniu. Budzisz się w przytulnej sypialni, otulony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

402 439 zł34 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gotowy lokal inwestycyjny z potencjałem 7% roi rocznie. Lokal 33,81 m z tarasem 24,96 m , wykończoną łazienką i opcją 2 pokoi. Stan deweloperski + wizualizacje + wycena wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

839 000 zł74 m² 11 292,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Dwustronne 4-pokojowe mieszkanie - idealne dla rodziny - ani pcc - Stan deweloperski, możliwość wykończenia pod klucz - Funkcjonalny układ - Zielona, spokojna okolica duża promocja! cena przed promocją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

471 000 zł33 m² 14 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

422 764 zł33 m² 12 968,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowy, w pełni wykończony i wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 32,60 m , idealny pod wynajem długoterminowy lub korporacyjny. Lokal gotowy do najmu od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

255 285 zł17 m² 15 286,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Piękny mikroapartament na sprzedaż! Powierzchnia: 16.7 m Wysokość mieszkania: 3 m Cena mieszkanie brutto 314 000 tys zł. Typ: kawalerka (1-pokojowe z łazienką), w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gołężycka

Kozanów,Wrocław

610 000 zł63 m² 9 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - Kozanów, ul. Gołężycka Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m , położone na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

499 000 zł35 m² 14 359,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaszubska

Nadodrze,Wrocław

499 000 zł32 m² 15 584 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Agent prowadzący: tel. Nr licencji pfrn 30960 tylko w sdp Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż w świetnej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Krzyki,Wrocław

544 750 zł41 m² 13 251 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz fajnego, gotowego mieszkania z ogródkiem blisko centrum, z szybkim dojazdem na uczelnię albo do pracy, ta opcja może Ci się spodobać. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

2 000 zł30 m² 65,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

CO wynajmujemy? Dużą i odświeżoną kawalerkę o powierzchni blisko 30,5 m2, znajdujacą się na 4 piętrze czteropiętrowego budynku z balkonem (2016 r.), zlokalizowaną na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ziemniaczana

Brochów,Wrocław

572 975 zł51 m² 11 243,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

W ofercie na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,96 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu w dzielnicy Brochów Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze trzykondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jagodno,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 191 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,5 m , położone na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów, świeżo po remoncie - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

365 857 zł28 m² 12 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

3 100 zł60 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu przepiękne, stylowo urządzone mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na 2. piętrze urokliwej, czteropiętrowej kamienicy o zabytkowym charakterze. To wyjątkowe lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziewiczówny

Muchobór Wielki,Wrocław

2 800 zł40 m² 69,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w komfortowym, klimatyzowanym mieszkaniu, położonym w jednej z najlepiej skomunikowanych i spokojnych dzielnic Wrocławia - Muchoborze Wielki, przy ul. Marii Rodziewiczówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Gaj,Wrocław

530 000 zł33 m² 16 232,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja oferty Oferta od dewelopera, bez prowizji, bez pcc! Lokal z funkcją mieszkalną ma powierzchnie 32,65m2 to jeden pokój z balkonem i kuchnią w aneksie oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

548 990 zł27 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego nowa jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Henryka Pobożnego

Śródmieście,Wrocław

599 000 zł33 m² 18 301 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży komfortowej kawalerki o powierzchni 32,73 m2, położonej na 1. piętrze w bloku z windą z 2016 roku przy ul. Henryka Pobożnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

297 925 zł22 m² 13 365,90 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Umów się na spotkanie nawet po 18.00 ADAMSkontaktuj się I speak English fluently Zadzwoń , a zyskasz -Możliwość zobaczenia tego mieszkania czy podobnego - JUŻ GOTOWE DO WYNAJMU -Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Energetyczna

Powstańców Śląskich,Wrocław

880 456 zł45 m² 19 636 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Opiekun oferty tel: nowoczesny apartament 44,84 m w prestiżowej inwestycji na wrocławskich Krzykach Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 44,84 m, położony w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Jagodno,Wrocław

560 000 zł40 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komedy

Jagodno,Wrocław

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

PL Nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym Wrocław, krzyki, okolice ul. Komedy Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone.