dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 600 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 600 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 998 zł42 m² 13 411,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Obniżona cena! Okazja Top 2pok- 42,5 m2 Balkon Krzyki Vivaldiego Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świstackiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

868 900 zł74 m² 11 663,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

4 osobne pokoje + kuchnia / duży balkon / centrum Idealne pod inwestycję lub dla rodziny- duże rozkładowe mieszkanie w centrum Wrocławia! Polecamy na sprzedaż mieszkanie w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

845 000 zł66 m² 12 732 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty: tel. ** podpisana umowa przedwstępna ** * oferta tylko W sdp nieruchomości * Zapraszam do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania, które znajduje się na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

569 000 zł54 m² 10 614 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opiekun oferty: tel: serdecznie polecam na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w nowym budynku z windą. Lokal jest w pełni wyposażony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

754 900 zł70 m² 10 784 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Idealne dla rodziny lub inwestora - możliwość wydzielenia czterech sypialni! Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: nieruchomość znajduje się na Stabłowicach w spokojnej i cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wirtualny spacer - widok 360 stopni - street view Możesz oglądać nieruchomość oraz jej najbliższe otoczenie nie wychodząc z domu - Tak jak byś tam był. Następnie umów się na spotkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

643 000 zł26 m² 24 542 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

390 668 zł20 m² 19 426,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Krzyki,Wrocław

715 000 zł37 m² 19 530,20 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe w Wrocławiu ul. Nyska, budynek toscom Z przyjemnością przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 36,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Gądów Mały,Wrocław

735 000 zł60 m² 12 148,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Unikatowe mieszkanie z duszą - genialna lokalizacja - drewno, stylowa kuchnia - sprzęt smeg Na sprzedaż zadbane 3-pokojowe mieszkanie (60,5 m ) na wysokim parterze - Zielona dzielnica - Gądów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Nowy Dwór,Wrocław

648 950 zł51 m² 12 674,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 rozkładowe pokoje, oddzielna kuchnia, parking, bardzo dobra komunikacja po mieście. Bez prowizji dla Klienta Kupującego. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilczycka

Kozanów,Wrocław

728 800 zł64 m² 11 387,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się przy ul. Pilczyckiej na Kozanowie znajdujące się na 3 piętrze w bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Muchobór Wielki,Wrocław

1 289 998 zł80 m² 16 125 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie W wysokim standardzie Zamknięte osiedle | Klimatyzacja | 2 miejsca parkingowe | Balkon ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 80 m zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 003 104 zł46 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,78m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia na Starym. Wyjątkowa lokalizacja, panoramiczne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

749 000 zł45 m² 16 644,40 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 45 m2, usytuowane na czwartym piętrze dziewięciopiętrowego budynku mieszkalnego z 1970 roku, zlokalizowanego w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

985 160 zł45 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:7/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

759 000 zł40 m² 19 123,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

0% prowizji cena za wykończony lokal! for english, please call or leave an inquiry możliwość kontaktu również poprzez whatsapp! codzienność staje się oazą luksusu i wypoczynku. każda chwila.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

535 000 zł28 m² 19 279 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania w odrestaurowanym budynku na Starym Mieście! Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie łączy w sobie unikalny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

679 000 zł78 m² 8 729,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Komfort i natura w jednym zamieszkaj na zielonych Maślicach! Szukasz mieszkania, w którym samodzielnie zaaranżujesz każdy kąt? A może zależy Ci na bliskości natury i wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

738 000 zł40 m² 18 514,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłodnicka

Popowice,Wrocław

2 500 zł34 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Popowicach. Idealne dla pary lub singla. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

731 800 zł48 m² 15 201,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bajana

Gądów Mały,Wrocław

798 880 zł66 m² 12 196,60 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 65.5m2 przy ul. Bajana na Gądowie Małym. Mieszkanie to jest gotowe do zamieszkania od zaraz. A przestrzeń i rozkład pokoi zapewni nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Partynice,Wrocław

558 329 zł51 m² 10 947,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławskich Krzyków. Blisko park, dworzec pkp. Mieszkanie 2 -pokojowe z balkonem, II piętro. Winda. Promocja- niska cena! Jeżeli marzysz o mieszkaniu, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kowale,Wrocław

1 158 417 zł83 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc! oferta bezpośrednio od dewelopera apartamenty premium, inwestycja z wysokim standardem wykończenia! dlaczego warto: - 4 pokoje - balkon - garderoba - dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Straussa

Jagodno,Wrocław

1 149 000 zł89 m² 12 892,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: luksusowy 3-pokojowy apartament z pięknym ogrodem we Wrocławiu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o powierzchni 72,12 m + powierzchnia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

506 001 zł37 m² 13 646,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jana Pawła II / 2pok /winda/centrum 10min Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią położone w samym centrum Wrocławia przy ulicy Legnickiej, nieopodal Placu.