dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

397 863 zł22 m² 17 849,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Racławicka

Borek,Wrocław

399 000 zł21 m² 19 091 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Polecam na zakup kawalerkę z osobną kuchnią o powierzchni 20,90 m2 na wrocławskim Borku przy ulicy Racławickiej. Lokalizacja: niekwestionowanym atutem tej lokalizacji jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Maślice,Wrocław

875 000 zł91 m² 9 638 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rewelacyjne mieszkanie dwupoziomowe! spokojna, cicha okolica! 2(3)pokojowe mieszkanie do wprowadzenia Z dwoma balkonami I dwoma miejscami postojowymi I komórką lokatorską położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dembowskiego

Biskupin,Wrocław

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem komfortowy i stylowy apartament z balkonem, położony przy ul. Dembowskiego 43, na terenie ekskluzywnego, zamkniętego osiedla The Avenue. Ten wyjątkowy projekt został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szybowcowa

Gądów Mały,Wrocław

499 000 zł34 m² 14 633,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie sprzedawane przez właściciela! Agentom nieruchomości dziękujemy. Na sprzedaż przytulne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 34,1 m , zlokalizowane we Wrocławiu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Balonowa

Gądów Mały,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun nieruchomości: tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr licencji pfrn 28680 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie osobną kuchnią i balkonem- gądów Mały. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

588 696 zł52 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe Mieszkanie w Standardzie Premium na Lipie Piotrowskiej Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej okolicy? To 3-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

2 750 zł46 m² 59,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny o powierzchni 46 m2 położony na 3 piętrze budynku z 2008 roku. Mieszkanie w pełnym rozkładzie: salon, sypialnia, osobna kuchnia z jadalnią, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Trzebnicka

Śródmieście,Wrocław

1 249 000 zł102 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Genialna inwestycja! tylko Z effective-home! zapraszamy na prezentacje 7 dni W tygodniu! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą mieszkania podzielonego na 4 niezależne kawalerki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł56 m² 71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: oferta tylko u nas! ***for English version scroll down*** Piękny 3-pokojowy apartament o powierzchni prawie 56 m2 na Kępie Mieszczańskiej! Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł105 m² 33,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4podkowy/wysoka/okazja/partynice/3pok./Ołtaszyn/balkon!/top Przedstawiamy Państwu na wynajem jasny, przestrony, rozkładowy, dwupoziomowy apartament mieszczący się na 3-cim piętrze 3-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 998 zł46 m² 11 384,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Gotowiec inwestycyjny/premium/staropolska/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Aktualnie wynajmowane - możliwość przeniesienia umowy najmu! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iwaszkiewicza

Wojszyce,Wrocław

530 000 zł35 m² 15 251,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie (ok. 35 m2) na parterze z tarasem i ogródkiem, zlokalizowane w dwupiętrowym niskim budyku z 2016 r. z windą i garażem podziemnym. Gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

424 998 zł28 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

centrum/grabiszyńska/1pok./premium/toplokalizacja Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy apartament w samym centrum Wrocławia przy pl. Legionów. 27m2 - pełna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopycińskiego

Krzyk,Wrocław

632 999 zł38 m² 16 484,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki/jagodno/kopycińskiego/okazja /2pok./premium!/balkon/top/ garaż w cenie! Miejsce w garażu podziemnym w cenie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,2 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Gaj,Wrocław

889 990 zł66 m² 13 464,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Krzyki/gaj/orzechowa/4pok./Dla rodziny/Premium/balkon/piwnica/toplokalizacja Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyk,Wrocław

584 999 zł44 m² 13 448,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Top!/inwestycja!/pereca/centrum/po remoncie!/2pok./toplokalizacja Po remoncie! Gotowe do zamieszkania! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

608 999 zł47 m² 12 848,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Gotowe do zamieszkania/okazja/toplokalizacja/krzyki/borek/mielecka/3pok./rozkład Przedstawiamy Państwu na sprzedaż trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 47m2, mieszczące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wagnera

Jagodno,Wrocław

2 600 zł46 m² 56,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki/premium/jagodno/wagnera/2po./balkon/umeblowane Przedstawiamy Pństwu na wynajem aprtament o powierzchni 46 m2 położony na 3 piętrze 3piętrowego budynku z 2008 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Spiżowa

Wrocław,dolnośląskie

417 600 zł26 m² 16 376,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Spiżowa/grabiszyńska/toplokalizacja/centrum/piwnica/premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 1-pokojowy apartament z wydzielonym aneksem sypialnianym mieszczący się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łaciarska

Stare Miasto,Wrocław

930 000 zł58 m² 16 034 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opiekun oferty: tel. Gotowy produkt inwestycyjny z funkcją zarządzania najmem. Przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m2 położone jest na I piętrze w bloku przy ul. Łaciarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

699 000 zł34 m² 20 331,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Lux loftowy apartament blisko ostrowa tumskiego I rynku idealny pod najem krótkoterminowy unikatowa inwestycja W skali miasta Apartament typu studio położony w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Matejki

Ołbin,Wrocław

2 400 zł34 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: ołbin- ul. Matejki * 2 pokoje * Metraż: 34 m2 * Piętro: 4/4 * Informacje dodatkowe: wolne od zaraz * obowiązuje najem okazjonalny opis nieruchomości: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Wrocław,dolnośląskie

975 000 zł39 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Angel River we Wrocławiu. Oferujemy na sprzedaż doskonale wykończone, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Most ks. Piotra Skargi

Stare Miasto,Wrocław

2 200 000 zł88 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż piękne 4 pokojowe mieszkanie w luksusowej kamienicy z 1899 roku, o powierzchni 88 m2 Mieszkanie składa się z: -3 Sypialni -salonu z lakierowanymi podłogami -łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

546 968 zł36 m² 15 006 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: patrycja Kaczmarek tel. Oferta Deweloperska Nowe, 2-pokojowy apartament z balkonem o powierzchni 36,45 m2 wykończony pod klucz do zamieszkania. Układ pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wojszyce,Wrocław

999 000 zł77 m² 12 937,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe na wrocławskich Wojszycach, przy ul. Gerberowej. Osiedle przy bocznej cichej ulicy, w otoczeniu niskiej zabudowy i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

498 950 zł28 m² 17 864,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa Inwestycja - Apartamenty Premium w sercu Wrocławia Szukasz nieruchomości z niesamowitym potencjałem inwestycyjnym? Te nowoczesne apartamenty premium, położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Okrętowa

Zakrzów,Wrocław

774 000 zł52 m² 14 997,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż jasne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51,61 m2 (po podłodze 58,0 m2) usytuowane na drugim piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

962 115 zł38 m² 24 990 zł/m²

 

Piętro:9/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowa inwestycja 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2018 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Słonimskiego

Kleczków,Wrocław

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam Państwu w pełni wyposażony, nowoczesny apartament, zlokalizowany przy ul. Antoniego Słonimskiego w nowo powstałej inwestycji microhome Promenady Wrocławskie! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

529 000 zł35 m² 15 114 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie na start, lub pod inwestycję. Idealnie położone, ulica Gajowicka, blisko sky Tower, w dzielnicy Krzyki. Do wprowadzenia, zrobione pod klucz, z materiałów dobrej jakości. Mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 739 000 zł129 m² 13 480,60 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Duże balkony/ nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Krzyk,Wrocław

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia: mieszkanie 2-pokojowe z dużą garderobą, w apartemntowców, krzyki Borek, ul. Wiktora Brossa, boczna ul Ślężnej. Powierzchnia ponad 64 mkw na którą składają się: salon ok 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Północna

Maślice,Wrocław

810 000 zł56 m² 14 464,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: urokliwe mieszkanie 3-pokojowe z antresolą i dużym tarasem na Maślicach Powierzchnia: 56 m (70 m powierzchni podłogi) Lokalizacja: wrocław, maślice Budynek: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

643 000 zł26 m² 24 542 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez pcc! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Karkonoska

Partynice,Wrocław

459 964 zł26 m² 17 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: patrycja Kaczmarek tel. Wykończona kawalerka pod klucz z balkonem i miejscem postojowym. Widok na patio osiedla. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 17,97 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 147,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w willowej dzielnicy Ołtaszyn - bez prowizji i pcc! Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 85,22 m z dużym ogrodem 76 m oraz tarasem 16,89 m . Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Kromera

Karłowice,Wrocław

729 000 zł68 m² 10 720 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupoziomowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 68m2 w nowym budownictwie na wrocławskich Karłowicach przy ul. Krzywoustego 9 Mieszkanie podzielone na część dzienną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

691 540 zł62 m² 11 118 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,2m2 przy ul. Przestrzennej na wrocławskich Hubach. Z uwagi na lokalizację jest to świetna propozycja nieruchomości.