dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smardzowska

Krzyki,Wrocław

598 000 zł70 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Polecam do kupna bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe, dwupoziomowe o powierzchni całkowitej około 70 mkw ( użytkowa 59,6mkw). Budynek niski, trzy piętrowy z 2011 r . Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bazyliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

629 000 zł67 m² 9 456 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

3 pokoje plus gabinet/ garderoba dwa tarasy- 37 m2, 6 m2 meble I agd W cenie kameralne osiedle Żeliwne schody odlane według wzoru oryginalnych schodów z XVIII- wiecznej austriackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn,Wrocław

496 356 zł44 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

(Don't hesitate to contact me in English). Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Dużo terenów zielonych w tym Park Grabiszyński. Świetne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bezpieczna

Różanka,Wrocław

429 300 zł54 m² 7 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie na Różance z bardzo dobrym dojazdem do centrum. W bliskiej okolicy jest dużo terenów rekreacyjnych, boisk, sklepów oraz szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

749 000 zł40 m² 18 725 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji przy ul. Kurkowej. Idealne dla pary, małej rodziny lub pod wynajem. Oferta w Kompas Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przedmiejska

Wrocław,dolnośląskie

409 999 zł25 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Centrum/ Magnolia Kawalerka Loft Premium Lux 2020! Polecamy Państwu piękne luxusowe mieszkanie - wykończone premium mieszkanie ma ok 4-metrowy balkon z pięknym widokiem za zachód. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Sołtysowice,Wrocław

479 999 zł50 m² 9 638,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorlicka Nowy Blok 2 pok/winda ok. Korony Polecamy Państwu na sprzedaż komfortowe mieszkanie 49m2 w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Polecam i zapraszam do kontaktu w sprawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

290 000 zł25 m² 11 494,20 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wrocław. Stare Miasto. Kawalerka z sypialnią pod klucz - wykończona w centrum miasta. Roi ~ 7 Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja doskonała komunikacja z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, al. Pracy

Fabryczna,Wrocław

374 500 zł27 m² 13 870,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Do sprzedaży piękne mieszkanie 1 pokojowe po generalnym remoncie! Nowocześnie urządzone, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia ok. 27 m2: - pokój dzienny, - aneks kuchenny - łazienka, - przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Śródmieście,Wrocław

950 000 zł85 m² 11 176,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kapitalnej lokalizacji - cisza, spokój, zieleń A zarazem blisko centrum po kapitalnym remoncie - bez wkładu własnego! bardzo wysoki standard! sprzedawane Z wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

632 000 zł68 m² 9 300,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokojowe z dwoma balkonami na zielonym, kameralnym osiedlu na Kuźnikach. Dostępne różne układy mieszkań na wszystkich piętrach - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Magellana

Biskupin,Wrocław

759 999 zł60 m² 12 582,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Olimpia port/luksusowe 3pok/ogródek/garaż/60,4m2 Przedstawiamy Państwu apartament z ogródkiem, balkonem, miejscem garażowym oraz komórką lokatorską w spokojnym zakątku bardzo zielonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rzemieślnicza

Widawa,Wrocław

830 000 zł140 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Świetna propozycja dla rodziny - stan deweloperski Kameralna inwestycja zabudowy szeregowej na Widawie przy ul. Rzemieślniczej. Całość składa się z 4 segmentów. Ulokowana przy cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

998 000 zł94 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Polecamy do sprzedaży bardzo ładne i przestronne 4-pokojowe mieszkanie, położone na osiedlu Archipelag Zieleni, wybudowanym przez firmę Archicom w prestiżowej lokalizacji przy ul. Deszczowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Biskupin,Wrocław

590 000 zł52 m² 11 346,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

3 pokojowe mieszkanie 52 mkw z balkonem Biskupin Wrocław Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

496 000 zł40 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 40 m . Położone jest na parterze w nowym budownictwie na cichym i spokojnym osiedlu. Rewelacyjne mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

549 000 zł36 m² 15 374 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 - pokojowe mieszkanie w samym centrum idealne pod inwestycję. Opiekun oferty: kom. 2 - pokojowe mieszkanie do zamieszkania w pełni wyposażone o powierzchni 35,71 m2 z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

1 795 000 zł86 m² 20 886,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Polecamy do sprzedaży apartament położony w sercu Wrocławia, w budynku Silence House przy ul. Krawieckiej, tuż obok Rynku. Na powierzchnię 85,94m2 składają się: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

663 900 zł80 m² 8 337,31 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży bardzo funkcjonalne,narożne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem na nowo wybudowanym osiedlu w zachodniej częsci Wrocławia. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pilczycka

Pilczyce,Wrocław

560 700 zł65 m² 8 654 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty tel. Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o powierzchni 64,79 m2, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skrzydlata

Gądów Mały,Wrocław

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 44m2, dodatkowo balkon 8m2 oraz piwnica. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym; - sypialni; - przestronnej łazienki - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poświęcka

Różanka,Wrocław

619 999 zł56 m² 11 071,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Różanka/ Luxusowe 3 pok/56m2 /2015r/m.post.! Polecamy na sprzedaż Państwo słoneczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,6m2, Mieszkanie jest wraz z miejscem parkingowym usytuowanym naprzeciw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polo

Swojczyce,Wrocław

552 500 zł46 m² 11 959 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,20m2 położone jest na III piętrze. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

560 000 zł54 m² 10 467,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w pełni umeblowane gotowe do zamieszkania, w bloku trzypiętrowym z windą z poziomu 0, budynek oraz meble są w stanie praktycznie nowym. Mieszkanie jest aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

439 000 zł49 m² 8 981 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: telefon Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 48,9 m, znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z windą, w spokojnej okolicy na Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

589 000 zł46 m² 12 718,60 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry Mieszkanie na Starym Mieście W skład mieszkania wchodzi: -Duży Salon z aneksem(możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tuwima

Krzyki,Wrocław

724 900 zł64 m² 11 387,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 63,66 m . Kawalerka ma około 21 m2 + (sypialnia, oranżeria około 8 m2, która nie jest wliczona do powierzchni użytkowej), przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Stare Miasto,Wrocław

853 000 zł74 m² 11 494,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne,przestronne mieszkanie 4-pokojowe z 2 balkonami na nowym, zielonym osiedlu blisko centrum, tuż przy Odrze. Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Biskupin

Biskupin,Wrocław

1 490 000 zł108 m² 13 796,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania bardzo komfortowe mieszkanie z antresolą we Wrocławiu na Biskupinie na osiedlu zamkniętym. Po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Bez pośredników. Pomieszczenia: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Deszczowa

Krzki,Wrocław

998 000 zł94 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzoskwiniowa

Krzyki,Wrocław

464 001 zł34 m² 13 651,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Armii Krajowej 2 pokoje 2022r -lux 34m2 borowska! Nowy, komfortowy, całkowicie wykończony, stylowo umeblowany i wyposażony, kameralny lokal położony na terenie nowego osiedla microklimat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Nadodrze,Wrocław

749 000 zł75 m² 9 996 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Polecamy do sprzedaży przestronne 3-pokojowe mieszkanie, położone w plombie z 1991r. przy ul. B. Chrobrego we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 74,93m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabiszyńska

Grabiszyn,Wrocław

435 000 zł36 m² 11 983 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, w centrum, o łącznej powierzchni 36,30 m2 w budynku z lat 80 - tych na Grabiszynie, z widokiem na zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

670 000 zł51 m² 13 145 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oto dwupokojowe mieszkanie na fantastycznym osiedlu z 2014 r. Lokum da Vinci. Wykończone i umeblowane mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Dobra komunikacja (tramwaje i autobusy) i szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

429 000 zł31 m² 13 839 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ładne, wykończone nowe mieszkanie na Popowicach Nowe mieszkanie, świetna lokalizacja Kawalerka z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2021, wykończone, bez podatku pcc 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kawalerzystów

Ołtaszyn,Wrocław

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agent prowadzący: tel. ***wolne od zaraz*** Polecam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 60m2, wykończone w wysokim standardzie położone przy ul. Zwycięskiej/kawalerzystów na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

350 000 zł33 m² 10 606,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Ołtaszyn -wysoka 2 pokoje Okazja 34m2 Piwnica 2008 Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Wysokie/ Ołtaszyn. Szczegóły ogłoszenia Powierzchnia 33 m Forma własności pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Krzyki,Wrocław

375 544 zł38 m² 9 790 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W realizacji 09.2023/ Mieszkanie 2pok/ 38.36m2/ogród/winda / Wrocław Jagodno Wrocław Krzyki Jagodno, tu znajdą Państwo mieszkania ciągle w przyzwoitych cenach. Mam do zaoferowania kompaktowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Stare Miasto

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł70 m² 16 326 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Dział deweloperski sdp-nieruchomości Opiekun nieruchomości: telefon 3-pokojowy apartament o powierzchni 70,38 m2, znajduje się na 6 piętrze w 10-piętrowego apartamentowca. Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

779 500 zł85 m² 9 171 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 85 mkw na trzecim piętrze w pięknej, wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po kapitalnym, generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Oferta dla osób pracujących, z umową O pracę. Tylko U nas! Kompletnie wyposażony 3 pok. apartament z balkonem i m.postojowym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij