dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 599 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 599 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

640 500 zł66 m² 9 704,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne, dwustronne mieszkanie 4-pokojowe z balkonem(6m2) na pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu prestiżowej części Krzyków. Termin oddania : Jesień 2022 Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

487 000 zł41 m² 11 878 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży słoneczne,funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na pięknym, zielonym osiedlu w samym sercu prestiżowej części Krzyków. Termin oddania : Jesień 2022 Oferta bez prowizji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Nowy Dwór

Nowy Dwór,Wrocław

352 000 zł27 m² 13 037 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Apartamenty inwestycyjne blisko factory I parku.WYKOŃCZENIE I WYPOSAŻENIE W CENIE! Oferta bez prowizji, bezpośrednio od dewelopera. Dostępne różne układy mieszkań 1 i 2 pokojowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Kuźniki

Kuźniki,Wrocław

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży przestronne, słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem na zielonym, kameralnym osiedlu na Kuźnikach. Dostępne różne układy mieszkań na wszystkich piętrach - zadzwoń i umów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lotnicza

Pilczyce,Wrocław

865 000 zł73 m² 11 849,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta: trzypokojowe mieszkanie z komfortowym, przemyślanym rozkładem wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie znajduje się tuż nad stawem Pilczyckim otoczynym parkiem. Inwestycja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł59 m² 8 411 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru 3pokoje/59 M2/ balkon/jagodno gwarancja ceny dewelopera I bezpłatnej obsługi nabywcy (umowa Z deweloperem): prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rogowska

Nowy Dwór,Wrocław

355 500 zł29 m² 12 208,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

tel. * * Nowy Dwór * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -balkonu Apartament wykończony pod klucz- w salonie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakietowa

Muchobór Wielki,Wrocław

577 500 zł55 m² 10 507,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowe, przestronne, nowocześnie urządzone, kompletnie i komfortowo wyposażone mieszkanie 3 pokojowe mieszące się na 3 piętrze budynku z windą. Osiedle jest nowe. Okolica spokojna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kunickiego

Muchobór Wielki,Wrocław

630 000 zł60 m² 10 493 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

W pełni wykończone mieszanie 3 pokojowe na wrocławskim Muchoborze Wielkim ul. Kunickiego. Mieszkanie nowe, wykończone nigdy nie zamieszkane. Do wykończenia użyto materiałów premium, (panele, pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Swojczyce

Swojczyce,Wrocław

408 960 zł38 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp Nieruchomości Agent: tel: oferta bez podatku pcc i Prowizji! do odbioru W czerwcu 2022! Super mieszkanie w niskiej zabudowie w bezpośredniej bliskości Odry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 030 000 zł57 m² 18 102 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Trzypokojowy apartament z tarasem na Odrę dla miłośników miasta. Apartament W samym centrum wrocławia Wyposażone mieszkanie o powierzchni 56,90 m2 składa się z: dwóch osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudawska

Psie Pole,Wrocław

466 767 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * Rozwinięta infrastruktura * Gotowe do Odbioru Dwupokojowe Mieszkanie na północy Wrocławia W skład mieszkania wchodzi: -Pokój z aneksem -sypialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

510 480 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Dział deweloperski sdp nieruchomości Opiekun oferty telefon Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, o powierzchni 63,81 m2, znajduje się na parterze, 4-piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

464 500 zł53 m² 8 731 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta działu deweloperskiego sdp nieruchomości. Bez prowizji, bez podatku pcc. Opiekun oferty: tel. Super oferta! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 53 m2. Położone jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

780 000 zł60 m² 13 109 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

3 pokoje z klimatyzacją w nowym budownictwie Słoneczne mieszkanie z balkonem w nowym budownictwie! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: - mieszkanie na nowym kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

516 000 zł58 m² 8 842 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru 3pokoje/58 M2/ balkon/jagodno gwarancja ceny dewelopera I bezpłatnej obsługi nabywcy (umowa Z deweloperem): prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

503 000 zł54 m² 9 334 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru 3pokoje/54 M2/ balkon/jagodno gwarancja ceny dewelopera I bezpłatnej obsługi nabywcy (umowa Z deweloperem): prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Popowice

Popowice,Wrocław

517 000 zł37 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe mieszkanie, świetna lokalizacja 2 pok. z balkonem w nowej inwestycji na Popowicach! Rok budowy 2021 roku, wykończone, bez podatku pcc 2% (cesja). Opiekun oferty: tel. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Różanka,Wrocław

430 000 zł52 m² 8 285,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie dla rodziny, pary lub inwestora znajdujące się przy ul. Macedońskiej. 2 pokoje | 51,90 m2 | dla rodziny | dla pary | dla inwestora | Różanka Słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

434 561 zł53 m² 8 250,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona Okolica Dwupokojowe mieszkanie na Zakrzowie W skład mieszkania wchodzi: -Salon -kuchnia -pokój -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

429 000 zł41 m² 10 463 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mam na sprzedaż słoneczne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia na wrocławskim Szczepinie. Idealne dla pary, rodziny lub pod inwestycje. We speak English, german and Russian. Contact us.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dyrekcyjna

Krzyki,Wrocław

815 000 zł61 m² 13 327,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowy, cichy apartament W inwestycji "dyrekcyjna 33" Lokal położony na 1 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2016r. Apartament o powierzchni 61,15m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chińska

Brochów,Wrocław

585 000 zł89 m² 6 573 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Inwestycyjnie - 4 mikroapartamenty! Opiekun oferty: telefon: mieszkanie o pow. 89 m2 podzielone na 4 niezależne kawalerki. Wszystkie wynajęte. Umowy długoterminowe. Największe atuty: - mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grobla Kozanowska

Popowice,Wrocław

579 000 zł44 m² 13 159,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania piękne, ciche dwupokojowe, dwustronne mieszkanie w świetnej lokalizacji, które jest świeżo po generalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promenada

Leśnica,Wrocław

354 900 zł37 m² 9 657 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun Oferty: tel. Dwupokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w leśnicy o powierzchni 36,75m2 Otoczenie nieruchomości Mieszkanie znajduje się na osiedlu o niskiej zabudowie willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

531 500 zł63 m² 8 389 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru 3pokoje/63 M2/ balkon/jagodno gwarancja ceny dewelopera I bezpłatnej obsługi nabywcy (umowa Z deweloperem): prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworcowa

Krzyki,Wrocław

719 000 zł84 m² 8 560 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Opiekun oferty: gorąco polecam mieszkanie W centrum miasta! Doskonała inwestycja. Trzypokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie w okolicy Dworca Głównego i ulicy Dworcowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, Kępa Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

269 786 zł16 m² 16 705 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

tel. * * Kępa Mieszczańska * Apartament inwestycyjny wykończony pod klucz Oferowany Lokal składa się z: -Salonu z aneksem -łazienki -możliwość dokupienia miejsca postojowego Podana Cena jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rodzinna

Krzyki,Wrocław

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rodzinnej! *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Polecam mieszkanie narożne wykończone w wysokim standardzie, gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chałupnicza

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł79 m² 11 415,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tuż przy Olimpia Port! Narożne! Dwa balkony! Wysoki standard! Oryginalnie 4 pokoje! Polecam na sprzedaż ekskluzywnie wykończone mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 78,75 m2, usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Asfaltowa

Krzyki,Wrocław

520 000 zł58 m² 8 947,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,12 m2 na 1 piętrze, dwustronne, w niskiej zabudowie, na ogrodzonym osiedlu. Umeblowanie w cenie. Mieszkanie środkowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł35 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Specjalista ds. wynajmu Tel: ***english version below*** tylko najem okazjonalny lub umowa na firmę! Max. 2 osoby. Klucze W biurze! wolne od zaraz Serdecznie polecam do wynajęcia luksusowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Krzyki,Wrocław

3 400 zł71 m² 47,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest nowy dotąd niezamieszkały apartament o pow. 71,40 w południowej części Wrocławia na Krzykach, na osiedlu Partynice. Budynek usytuowany jest w drugie lini zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzelecka

Sołtysowice,Wrocław

510 000 zł55 m² 9 818,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Przytulne, jasne, 2-pokojowe mieszkanie na poddaszu z dużą, wygodną kuchnią, ustawnym salonem i łazienką wykończoną w wysokim standardzie. Powierzchnia użytkowa mieszkania wynosi 52m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Rowerowa

Karłowice,Wrocław

614 999 zł73 m² 8 390,16 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż piękne wyremontowane 4 pokojowe mieszkanie przy ulicy Rowerowej na dzielnicy karłowice/różanka. Idealne mieszkanie dla dużej Rodziny lub Inwestora. Mieszkanie jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

899 000 zł56 m² 16 054 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, idealne dla pary jak i pod inwestycję! To mieszkanie, w którym możemy zakochać się od pierwszego spojrzenia. Już od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

312 097 zł20 m² 15 496,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony i wyposażony apartament inwestycyjny o pow. 20,14 m2, w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura, multifunkcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Krzyki,Wrocław

568 000 zł66 m² 8 644 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gotowe do odbioru 3pokoje/65 M2/ taras 18m2/jagodno gwarancja ceny dewelopera I bezpłatnej obsługi nabywcy (umowa Z deweloperem): prezentacja; informacja I pomoc odnośnie formalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stoczniowa

Zakrzów,Wrocław

396 472 zł49 m² 8 156,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zielona Okolica Dwupokojowe mieszkanie na Zakrzowie W skład mieszkania wchodzi: -Salon z aneksem -pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bacciarellego

Biskupin,Wrocław

499 000 zł52 m² 9 689 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mam na sprzedaż dwustronne, słoneczne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w spokojnej, zielonej okolicy. Idealne dla rodziny lub pod inwestycję pasywną (możliwość przejęcia lokatorów). We can.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Polanowice

Polanowice,Wrocław

764 730 zł88 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na wrocławskich Polanowicach bezpośrednio od dewelopera! zapraszam do obejrzenia filmu Z inwestycji: skontaktuj się ze mną, aby wejść na budowę!.