dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 598 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 598 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Przedmieście Oławskie,Wrocław

727 000 zł46 m² 15 978 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie w inwestycji Nowa Papiernia | 45,5 m + balkon 3,5 m | 2 pokoje | Centrum Wrocławia ul. Kościuszki Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealne mieszkanie dla singla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Krzyki,Wrocław

569 000 zł47 m² 12 106,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

ul. Wincentego Stysia Blisko? Wszędzie! Zalet mieszkania w centrum jest wiele, a tak przedstawiają się odległości w naszym przypadku: do Rynku 3,7 km = 11 minut Do Dworca pkp/pks = 2,6 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

1 392 199 zł109 m² 12 801,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

Pakiet 3 apartamentów inwestycyjnych | gotowe do zarabiania | Wrocław Na sprzedaż pakiet trzech apartamentów hotelowo-usługowych o łącznej powierzchni 108,76 m , stanowiących gotową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Poświętne,Wrocław

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie na wynajem zlokalizowane niedaleko centrum, oraz blisko węzła autostradowego. To miejsce, które doskonale łączy bliskość centrum miasta z przyjemnym otoczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

880 000 zł52 m² 16 945,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkanie - Kępa Mieszczańska | 0% prowizji! Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 51,93 m , położone w prestiżowej lokalizacji - Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Psie Pole-Zawidawie,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą, na spokojnym i zielonym osiedlu Bolesława Krzywoustego przy ul. Żmudzkiej. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Szczepin,Wrocław

4 000 zł68 m² 58,39 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w Legnicka Residence - siłownia - ochrona pierwszy najem | dostępne od zaraz Do wynajęcia komfortowe, stylowo i nowocześnie urządzone przestronne mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Ołbin,Wrocław

1 250 000 zł130 m² 9 631,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 130m w kamienicy, wrocław Lokalizacja: wrocław, ulica Nowowiejska Metraż: 130 m Piętro: 1 Cena: 1 350 000 zł Dostępność: od zaraz Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 520 000 zł95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Ołbin,Wrocław

5 500 zł72 m² 76,39 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal 72 m w Śródmieściu idealny pod kancelarię, gabinet lub działalność usługową | ul. Wyszyńskiego, wrocław Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 72 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Chrobrego

Śródmieście,Wrocław

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bardzo ciekawe mieszkanie w kamienicy, prywatnie. Prywatnie bo mieszkanie jest prywatne i chciałbym oddać w dobre ręce dla kogoś bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Polance

Różanka,Wrocław

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/rus Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i tarasem w budynku przu ul. Na Polance (stara Odra Residence). Mieszkanie jest jasne i gotowe do zamieszkania od zaraz- 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

6 500 zł86 m² 75,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Na wynajem piękne i wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,7 m2 zlokalizowane przy ul. Asfaltowej we Wrocławiu ( Krzyki-Wojszyce), położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

849 000 zł89 m² 9 500,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,36m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji - przy ul. Zygmunta Krasińskiego na Przedmieściu Oławskim we Wrocławiu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strachowicka

Strachowice,Wrocław

669 780 zł55 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe apartamenty | 2 pokoje | garaż | komórka W cenie | nowoczesna inwestycja | 20 min od centrum | brak pcc 2% Szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina będzie mieć wygodę, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowe mieszkania w centrum miasta | nowe budownictwo | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 z tarasem/ogródkiem, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

456 000 zł35 m² 13 145 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Teraz niższa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

790 000 zł62 m² 12 742 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z 1991 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mielecka

Borek,Wrocław

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładna, wygodna kawalerka w centrum - boczna cicha ulica, przecznica ul. Hallera. Najemca nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura W całości pokrywa właściciel mieszkania. Optymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

540 000 zł42 m² 12 705,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie z balkonemna sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,5mkw usytuowane na wysokim parterze w budynku 2 piętrowym z 2008 roku w miejscowości Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wałbrzyska

Klecina,Wrocław

840 000 zł65 m² 12 873,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, częściowo wyposażone i umeblowane mieszkanie na wrocławskim osiedlu Klecina. 3 pokoje, duży, narożny balkon, 2 miejsca postojowe (w cenie), garderoba, komórka. Zakup możliwy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerniki,Wrocław

499 000 zł42 m² 11 782,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty, cena niższa nawet o 20% od ofertowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gazowa

Krzyki,Wrocław

520 899 zł32 m² 16 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja! Kawalerka z wydzieloną sypialnią | 31,57 m | balkon + garaż + komórka | Lokum di Trevi | ul. Gazowa | 520 900 zł Na sprzedaż komfortowa, nowoczesna i starannie wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

525 000 zł58 m² 9 051,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej popularnych lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

883 265 zł79 m² 11 180,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jeśli szukasz mieszkania, które daje komfort życia na co dzień, ta oferta na Krzykach jest strzałem w dziesiątkę. Funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe z dużym ogródkiem i dwoma tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

610 000 zł51 m² 11 932,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie 51,12 m w centrum Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 51,12 m , położone w samym centrum miasta. Układ mieszkania: > dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wygodne, nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe, położone na 3. piętrze w budynku z windą idealne dla osób ceniących komfort oraz doskonałą lokalizację w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

496 784 zł41 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Ołbin,Wrocław

460 000 zł37 m² 12 439,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji z dobrą komunikacją i pełną infrastrukturą? Ta oferta to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

789 999 zł53 m² 15 041,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

GGotowe mieszkanie | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 52,52 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie w Centrum. Wnętrze z duszą, jasne, wykończone w nowoczesnym stylu. Dużo przestrzeni do przechowywania rzeczy. W tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

531 585 zł41 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w inwestycji Rędzińska, zaprojektowanej z myślą o komforcie i codziennych potrzebach mieszkańców. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z miejscem parkingowym, ul. Poniatowskiego

Śródmieście,Wrocław

3 300 zł48 m² 68,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home Brand z przyjemnością prezentuje wyjątkowy apartament w stylu loftowym o powierzchni 48,20 m , położony na IV piętrze starannie odrestaurowanego, zabytkowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Litewska

Zgorzelisko,Wrocław

585 998 zł54 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 53,9 m | Obecnie jest wynajmowane dla pracowników , dochód 4500 zł. netto .Psie Pole, Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

629 000 zł46 m² 13 673,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Widok na zieleń i panoramę miasta | Cztery okna w salonie i kuchni z południowo-zachodnią ekspozycją - bardzo jasno | Miejsce parkingowe w garażu Na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głogowska

Szczepin,Wrocław

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wombat Nieruchomości przedstawia atrakcyjna ofertę - Pierwszy Najem po remoncie! Do wynajęcia - nowe 2-pokojowe mieszkanie | dwa niezależne pokoje - bardzo rzadki i funkcjonalny układ! Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 536 999 zł95 m² 16 211,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie 95 m | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone na Kępie Mieszczańskiej. To propozycja dla rodzin, które szukają elastycznej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięska

Ołtaszyn,Wrocław

1 570 000 zł100 m² 15 720,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Dwupoziomowy, przytulny apartament z klimatyzacją i miejscem parkingowym. Świeżo wykończony, jeszcze niezamieszkany, dwupoziomowy apartament gotowy do wprowadzenia od zaraz. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

680 000 zł54 m² 12 710,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż w pełni wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5 m , położone na wysokim parterze w budynku z lat 70. przy ul. Drukarskiej na wrocławskim Grabiszynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łęczycka

Szczepin,Wrocław

630 000 zł51 m² 12 340,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

1,5 km od rynku * mieszkanie 2 pokojowe 51M2 * pełen rozkład Powierzchnia: 51,05 m + komórka lokatorska 4,30 m + 2 balkony + rowerownia Lokalizacja: os. Szczepin, wrocław Opis nieruchomości: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Ołbin,Wrocław

369 900 zł36 m² 10 162,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Wrocław okolice ul. Żeromskiego (śródmieście - Ołbin). Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone.