dowolna

Mieszkania Wrocław Psie Pole

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielna

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł36 m² 15 210,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przytulne mieszkanie w kameralnej zabudowie, w bardzo dobrym stanie. Na osiedlu znajduję się duże przestrzenne patio z zielenią i małą architekturą oraz ogólnodostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

359 000 zł26 m² 13 547,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Polecam na sprzedaż nowoczesną kawalerkę w stylu loft o powierzchni 26,5 m2, usytuowaną na drugim piętrze czteropiętrowego budynku Wrocławskiego Parku Biznesu wzniesionego w 2021 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłostowska

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł48 m² 48,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- nowoczesne osiedle, - pełny komfort, - doskonała lokalizacji, to podstawowe atuty nieruchomości zlokalizowanej przy ulicy Miłostowskiej na nowym osiedlu budynków wybudowanych w 2007 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Psie Pole,Wrocław

670 000 zł62 m² 10 806,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Karłowice, ul. Czajkowskiego. Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 62 m2 (plus balkon ok.4m2 oraz piwnica 5,5m2) zlokalizowane na wrocławskich Karłowicach w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

618 999 zł54 m² 11 527 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 3-pokojowe wyremontowane mieszkanie o powierzchni 53,70 m , położone na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2000 roku. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kurlandzka

Psie Pole,Wrocław

630 000 zł41 m² 15 224,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 41.38 m w spokojnej lokalizacji Wrocławia - Psie-Pole. Nowe, wykonczone I gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

709 000 zł60 m² 11 757,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez ukrytych opłat, prowizji i podatku pcc! Zabudowę inwestycji stworzą trzy 5-piętrowe budynki. Nowoczesny styl nada im elewacja w odcieniach bieli, grafitu i jasnej, delikanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

538 889 zł64 m² 8 421,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż w pełni rozkładowe dwustronne mieszkanie trzypokojowe znajdujące się w doskonałej lokalizacji na ulicy Kiełczowskiej we Wrocławiu , ciche spokojne osiedle jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Psie Pole,Wrocław

855 290 zł96 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament o powierzchni prawie 100 m2. Uwaga! Szybki termin wydania kluczy! Lokalizacja: okolice ul. Gorczycowej, psie Pole, wrocław Powierzchnia: 96,10 m Pokoje:4 2 balkony -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 700 zł18 m² 93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below - Studio for rent. Kawalerka - na wynajem we Wrocławiu, ul. Bierutowska (wrocławski Park Biznesu) Teren jest ogrodzony i strzeżony 24h/dobę. Doskonały lokal do zamieszkania lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 088 510 zł109 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Psie Pole Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do oglądania W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

538 889 zł64 m² 8 420,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

774 000 zł55 m² 13 993,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami Wrocław, psie Pole Osiedle Zielna Bez pcc, bez prowizji gotowe do zamieszkania! Powierzchnia: 55,31 m Liczba pokoi: 3 Piętro: parter Dwa ogródki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

538 889 zł64 m² 8 420,14 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 420,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z piwnicą. Idealne pod inwestycje na wynajem albo na własne potrzeby mieszkaniowe. Przedstawiam Państwu rozkładowe mieszkanie z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

640 000 zł54 m² 11 873,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże, gotowe do wprowadzenia, 3 pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie idealne dla rodziny czy też pod inwestycje, znajdujące się na osiedlu Różanka - jedno z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł44 m² 12 443,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Mieszkanie idealne dla pary, rodziny czy też pod inwestycję, znajdujące się w samym centrum Psiego Pola - jedno z najlepiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

599 995 zł48 m² 12 547 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niska zabudowa! Kameralne, spokojne osiedle z dużą ilością miejsc postojowych! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,82 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

1 900 zł28 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w nowym domu w dzielnicy Korona, psie Pole, ul. Bierutowska 57b, dla jednej osoby lub pary. 30 m2, 1 piętro Wyposażenie: kuchenka, piekarnik, lodówka, kuchenka. sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kamieńskiego

Psie Pole,Wrocław

730 000 zł50 m² 14 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , na Poświętnym we Wrocławiu. Najważniejsze atuty: mieszkanie całkowicie nowe wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł39 m² 12 697,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe z ogrzewaniem miejskim znajdujące się na Psim Polu. Opiekun nieruchomości: tel. Układ pomieszczeń: - salon - 15,8 m2 - Sypialnia - 12,4 m2 - Kuchnia - 4,6 m2 - Przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zakładowa

Psie Pole,Wrocław

2 750 zł43 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: psie Pole/ ul. Zakładowa Ilość pokoi:2 Metraż: 43 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 1 /8 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Mieszkanie dwupokojowe do wynajęcia na Promenadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł58 m² 9 417,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58,40 m , położone na 4 piętrze w kamienicy z 1904r, zlokalizowanej przy ul. Trzebnickiej 78 blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

598 500 zł60 m² 9 993,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krzywoustego we Wrocławiu. Położona na I piętrze jasna i przestronna nieruchomość idealna do zaadoptowania pod swoje pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

891 000 zł92 m² 9 653,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

357 000 zł31 m² 11 369,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,4 m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty, zlokalizowanego w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

949 000 zł76 m² 12 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

599 000 zł51 m² 11 814,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania z funkcjonalnym rozkładem? Cenisz sobie spokój, zieleń jednocześnie nie rezygnując z bliskości miasta? Zależy Ci na dobrym ulokowaniu kapitału? Jedno tak jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025