dowolna

Mieszkania Wrocław Psie Pole

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

357 000 zł31 m² 11 369,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,4 m2, usytuowane na piątym piętrze dziesięciopiętrowego budynku mieszkalnego z wielkiej płyty, zlokalizowanego w okolicy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

259 000 zł21 m² 12 114,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację mikro apartamentu, dostępnego od zaraz, w pełni wyposażonego, jasnego i przytulnego. Lokal jest wykończony w wysokim standardzie. Położony jest w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Farna

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł63 m² 11 095,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na drugim piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku wewnątrz, którego znajduje się wspólne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

543 000 zł37 m² 14 545,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż piękne mieszkanie 2-pokojowe! Mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 37,33 m2 składa się z: - duz ego pokoju wraz z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki z duz ym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowogródzka

Psie Pole,Wrocław

700 000 zł47 m² 14 752,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą na ulicy Nowogódzkiej: - 3 - pokoje; aneks kuchenny, łazienka z prysznicem - Wysokiej jakości zabudowa kuchni, szafa w przedpokoju, zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

949 000 zł76 m² 12 486,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

639 000 zł57 m² 11 210,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

327 000 zł27 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż 2-pokojowe rozkładowe mieszkanie o powierzchni 27,32 m2 nieopodal rynku na Psim Polu. Mieszkanie sprawdzi się jako inwestycja pod najem długoterminowy, lub dla osób szukających dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

899 000 zł75 m² 11 986,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł66 m² 12 106,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Psie Pole,Wrocław

349 000 zł26 m² 13 649 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę Apartamentu Hydral o powierzchni 25,57m2. W postindustrialnym budynku apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby zachować loftowy charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

549 000 zł54 m² 10 166,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, położone na cichym i zielonym Osiedlu Kiełczowskim. Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

400 000 zł35 m² 11 458 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Złap okazję! Rabaty aż do 400 zł/mkw. na mieszkania i zniżki do 50% na garaże! Podana w ogłoszeniu cena uwzględnia rabat. Zapraszamy do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

589 000 zł46 m² 12 804,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbsta

Psie Pole,Wrocław

759 000 zł65 m² 11 676,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

609 000 zł53 m² 11 490,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Marzysz o własnym kącie, gdzie możesz się skupić na nauce, a jednocześnie korzystać z uroków zielonego otoczenia? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

672 672 zł70 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mulicka

Psie Pole,Wrocław

327 000 zł27 m² 11 969,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Opiekun oferty: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 27,32 m2 w bloku z 2002 roku. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Psie Pole. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szukasz mieszkania, w którym od pierwszego kroku czujesz się jak u siebie? Wrocław, zakrzów - ul. Zatorska To mieszkanie to coś więcej niż cztery ściany. To przemyślana przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vespucciego

Psie Pole,Wrocław

1 100 000 zł67 m² 16 417,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować unikalne 4-ro pokojowe mieszkanie położone na wyjątkowym i ekskluzywnym osiedlu Olimpia Port. Osiedle to położone jest wzdłuż Odry, to doskonałe miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

850 000 zł69 m² 12 318,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż unikatowe, klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m z dodatkowymi 55 m piwnicy, położone w dwulokalowym domu z niezależnym wejściem oraz ogrodem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

369 000 zł31 m² 11 903 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Szanowni Państwo, bardzo atrakcyjnie położone mieszkanie z panoramą na tereny zielone. Lokal utrzymany pedantycznie, jasny i czysty. Doskonałe miejsce dla osób, które są alergikami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ruciana

Psie Pole,Wrocław

853 000 zł103 m² 8 281,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Opis duże upusty na wykończenie! Na sprzedaż 4 apartamenty w nowej inwestycji w sercu zielonych Pawłowic. Apartament 65 m2 Apartament 73,5 m2 Apartament 2-poziomowy 80 m2 Apartament 2-poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Oferta tylko w sdp nieruchomości Serdecznie polecam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleczkowska

Psie Pole,Wrocław

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie o podwyższonym standardzie (wszystkie meble na wymiar, wysokiej jakości) z aneksem kuchennym, balkonem i miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

659 000 zł75 m² 8 737 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Z przyjemnością chciałbym zaprezentować Państwu piękne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach ulicy Kiełczowskiej na wrocławskim Psim Polu. Mieści się ono w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Litewska

Psie Pole,Wrocław

899 990 zł72 m² 12 508,50 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 71,95m2 położone na 6 piętrze 8 piętrowego budynku z 2005 roku przy ulicy Litewskiej. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemieńskiego

Psie Pole,Wrocław

939 120 zł91 m² 10 366,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie, wolne od zaraz po remoncie o powierzchni 90,59 m2 + loggia 12,26 m2 + balkon 2,23 m2 + piwnica 3 m2. Opis mieszkania: w pełni rozkładowe, komfortowe i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Proszę o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 17.00, po wyznaczonych godzinach proszę o wiadomość SMS. Mieszkanie przeznaczone dla 1 osoby lub pary pracującej, bez dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

891 000 zł92 m² 9 653,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Duże mieszkanie w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie! Jest to mieszkanie dla miłośników przestronnych, dużych salonów oraz posiłków na ogrodzie! Jeśli szukasz dużego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Królewska

Psie Pole,Wrocław

595 000 zł51 m² 11 712,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Współpracuję z biurami nieruchmości. Sprzedam mieszkanie 3- pokojowe z meblami, wyposażone, w świetnej lokalizacji, ul. Królewska 3 (psie Pole). Mieszkanie składa się z 3 pokoi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

489 000 zł48 m² 10 208,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Polecam do kupna mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji, przy ul. Krzywoustego. ( w okolicy C.H Korona i Volkswagen Centrum Aleja Brücknera) Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

850 000 zł79 m² 10 786,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kameralnej, bezczynszowej kamienicy. To idealna propozycja dla osób ceniących unikatowy klimat starego budownictwa, przestronne wnętrza i doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

356 999 zł32 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31,5 m2, położone w dzielnicy Psie Pole, w bliskiej okolicy Ryneczku Psiego Pola Usytuowane jest na piętrze 5/10p. budynku z 1983 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

642 906 zł65 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Psie Pole,Wrocław

735 000 zł62 m² 11 854,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

PO kapitalnym remoncie! świetna lokalizacja! Gorąco polecam mieszkanie cztero pokojowe o pow 62 mkw. Mieszkanie składa się z: - kuchni połączonej z pokojem, - garderoby/pokoju - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

619 000 zł54 m² 11 524,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,71 m , położone na 8 piętrze w zadbanym 10-piętrowym budynku z windą, wybudowanym w 2000 roku. To doskonała.