dowolna

Mieszkania Wrocław Psie Pole

175 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

175 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

399 999 zł34 m² 11 750,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka/top cena/inwestycja/hydral bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku Biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 998 zł45 m² 11 409,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/psie pole/taras/piwnica/staropolska/2pok. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilanowska

Psie Pole,Wrocław

2 800 zł64 m² 43,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne Mieszkanie 3-Pokojowe z Balkonem ul. Wilanowska Lokalizacja: - ul. Wilanowska / Psie-Pole Powierzchnia: - 63,90 m - Liczba pokoi: 3 - Osobna kuchnia - Balkon - Piętro: 2 Dostępność:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pola

Psie Pole,Wrocław

498 000 zł48 m² 10 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Sprzedam 2 pok mieszkanie 47,7m2 we Wrocławiu położone na wysokim parterze w 4 kondygnacyjnym budynku. Możliwość zrobienia 3 pok mieszkania. Wszystkie media w narożniku pokoju od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiełczowska

Psie Pole,Wrocław

550 000 zł39 m² 13 994,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego w pełni umeblowanego mieszkania o powierzchni 39.30m2, położonego na parterze w 4-kondygnacyjnym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

719 000 zł91 m² 7 892,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Powierzchnia: 91,1 m | Prywatne miejsce postojowe | Bez Czynszowe Marzysz o nowoczesnym i przestronnym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

555 000 zł50 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, w pełnym rozkładzie z wyposażoną kuchnią i łazienką A to wszystko na osiedlu z 2008 roku z pełną infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

635 000 zł48 m² 13 279 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niska zabudowa! Kameralne osiedle! Polecam na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,82 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowego budynku mieszkalnego z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 999 zł45 m² 11 434,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/staropolska/2pok./Psie Pole/taras/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

799 000 zł68 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Idealne, rozkładowe, klasyczne, dwustronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w niskim i nowym bloku z 2015 roku z windą. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłokoczycka

Psie Pole,Wrocław

465 000 zł50 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam prawdziwą okazję. 2-pokojowe mieszkanie, po generalnym remoncie z pełnym wyposażeniem. A to wszystko na zielonym osiedlu z niską zabudową. Zadzwoń i umów się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wilanowska

Psie Pole,Wrocław

414 900 zł38 m² 10 918,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 37,40 m 1 piętro w 3-piętrowym bloku z 2011 roku Wrocław, zakrzów Nowe osiedle z rozwijająca się infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

595 000 zł44 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Preferowany klient gotówkowy! Polecam na sprzedaż słoneczne mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 44,2 m2, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

759 990 zł64 m² 11 927 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!.| TYLKO U NAS! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + DUŻY ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

535 000 zł52 m² 10 280,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Nowa Cena 2 pokoje/rozkład/korona/blok 2004 Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 990 zł45 m² 11 460 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Staropolska/2pok./Psie Pole/taras/piwnica/Premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na ul. Zielnej na wrocławskim Psim Polu o powierzchni 37m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Psie Pole,Wrocław

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zatorskiej. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku zlokalizowanego na Psim Polu. Osiedle mieści się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

634 995 zł48 m² 13 270,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!.|. Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

404 950 zł34 m² 11 899,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Duża kawalerka top cena/bierutowska/hydral bardzo dobre na wynajem! Na sprzedaż ładna kawalerka dwupoziomowa z dużymi oknami i funkcjonalną antresolą na Psim Polu we Wrocławskim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Psie Pole,Wrocław

535 999 zł52 m² 10 301,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Blisko kromera!/krzywoustego/rozkład 2M Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

759 995 zł64 m² 11 929 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Połowa szeregu|ogródek3pok.|ok. Psiego Pola!. Tylko U nas! Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6m2 + duży ogródek ok 110 m2. Opiekun oferty : Mieszkanie w szeregu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowarzyka

Psie Pole,Wrocław

3 200 zł58 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super przestronne i pięknie urządzone mieszkanie obok ulicy Kamińskiego! Ciche i spokojne osiedle, balkon i miejsce parkingowe! Opiekun oferty: tel: opis nieruchomości: osiedle jest zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie przy ul. Zatorskiej. Lokalizacja: mieszkanie położone jest na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego budynku zlokalizowanego na Psim Polu. Osiedle mieści się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

517 999 zł45 m² 11 485,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Psie pole/staropolska/2pok./taras/piwnica/Premium Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 444 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/top/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

522 499 zł44 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Jasne przytulne mieszkanie o powierzchni 43,55 m2 składające się z: - salonu połączonego z otwartą kuchnią - Sypialni z szafą w zabudowie - Dużej łazienki z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

714 000 zł49 m² 14 577,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i loggią. Powierzchnia: 48,98m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 18.05m2 Sypialnia 11.78m2 Pokój 8.77m2 Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

465 000 zł44 m² 10 568,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1942

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy o powierzchni 44 m , idealne dla rodzin oraz inwestorów! Główne atuty nieruchomości: - 2 pokoje oraz salon z aneksem kuchennym, idealny do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

839 000 zł64 m² 13 152,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 3-pokojowe mieszkanie z garderobą i loggią. Powierzchnia: 63,79m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 24.06m2 Sypialnia 12.04m2 Pokój 11.16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staropolska

Psie Pole,Wrocław

518 000 zł45 m² 11 511,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Premium/psie pole/staropolska/2pok./taras/piwnica Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowocześnie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe we Wrocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w bloku (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bierutowska

Psie Pole,Wrocław

299 000 zł26 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty: kawalerka o powierzchni 26.5 m2, położona w apartamentowcu przy ulicy Bierutowskiej. Podana cena jest cena brutto. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

634 990 zł48 m² 13 273,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pok | niska zabudowa 2007 | duży parking!. . Polecam na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,82 m , znajduje się w 2 -piętrowym bloku na 1 piętrze przy ulicy Milostowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Psie Pole,Wrocław

699 000 zł53 m² 14 175 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość o łącznej powierzchni 52,91 m2, która znajduje się na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Psie Pole,Wrocław

558 900 zł52 m² 10 743,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Blisko kromera/krzywoustego/rozkład 2M Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004 bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

795 000 zł55 m² 14 446,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Psiepole/wrocław/3pok/parter/balkon/lux/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Olimpia Port na parterze z ogródkiem. Mieszkanie składa się z: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 049 000 zł81 m² 12 985,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z balkonem. Powierzchnia: 80,78m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 25.49m2 Sypialnia 13.16m2 Pokój 10.71m2 Pokój 10.71m2 Garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Poleska

Psie Pole,Wrocław

522 499 zł44 m² 11 997,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż 2-pokojowe klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 43,55 m2 Nieruchomość znajduje się na piątym piętrze w dziesięciopiętrowym budynku. Okna w mieszkaniu wychodzą na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

519 000 zł33 m² 15 770,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż duże 2-pokojowe mieszkanie z loggią. Powierzchnia: 32,91m2 Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 17.60m2 Sypialnia 10.01m2 Łazienka 3.53m2 Przedpokój 1.77m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krasickiego

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł50 m² 15 081,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż niezwykle klimatyczne, unikatowe mieszkanie w sercu malowniczych Karłowic. To dwupokojowy, 50-metrowy apartament, który zaskakuje swoim niepowtarzalnym urokiem i stylem. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Psie Pole,Wrocław

558 991 zł52 m² 10 741,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Blisko pl. Kromera/ch Korona/2 osobne pokoje Na sprzedaż ładne 2 pokojowe mieszkanie niedaleko Korony przy ul. B. Krzywoustego. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze z 4, w budynku z 2004.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij